режим роботи: 08:00-22:00 098-95-64-392

Вирівнювання підлоги в Києві

Вирівнювання підлоги перед укладанням покриття - процедура необхідна. Завдяки напівсухій стяжці поверхня підлоги буде ідеально рівною. Для цього використовуються різні види стяжки. Суха стяжка дуже популярна серед власників приватних будинків і квартир, тому що з нею можна впоратися навіть поодинці.

Вирівнювання підлоги в Києві

Що таке суха стяжка підлоги?

Друга назва сухої стяжки суха підлога. Складається він всього з двох компонентів, які не містять вологи або іншої рідини. Перший шар-засипний. Сипучий матеріал відмінно вирівнює поверхню основи, має погану теплопровідність і хорошу звукоізоляцію. Тверде покриття з листів гіпсоволоконних плит укладають на засипану частину, поверху кладуть будь-який вид фінішного покриття.
Види засипки
Існує кілька різних видів сипучих матеріалів, використовуваних в сухий стягуванні. Від походження і характеристики сипучих компонентів суха стяжка буває:
- піщана або цементно-піщана. Її основою служить пісок, в який додають різні компоненти, найчастіше цемент. Таку суміш можна придбати в готовому вигляді або приготувати самостійно. Для цього річковий пісок повинен бути добре просушений і звільнений від усіх мікроорганізмів, так як позбутися від їх діяльності під настилом плит буде практично неможливо;
- шлакова, в основі якої лежить недорогий матеріал з високими показниками теплоізоляції. Шлак може бути різного походження, але суха засипка з будь-якого виду служить хорошою тепло - і шумоізоляцією;
- керамзитова засипка застосовується найбільш часто. Керамзит являє собою гранульований матеріал, одержуваний шляхом випалу легкоплавкої глини. Частинки керамзиту мають тверду оболонку, малу вагу, пористу тверду структуру і бувають різних розмірів. При сильних перепадах висоти поверхні підлоги керамзит можна комбінувати з сухою стяжкою з піску та цементу;
- вулканічна стяжка складається з перліту, який є піском або щебенем вулканічного походження. Матеріал проходить спеціальну процедуру спучування при дуже високих температурах і отримує пористу структуру, позбавлену вологи.


Процес виконання робіт по стяжці підлоги

Всі роботи по вирівнюванню підлоги починаються з підготовки поверхні, підстава очищають від сміття і пилу, тріщини і щілини закладають шпаклівкою або цементним розчином і дають добре просохнути. На чисту і суху поверхню настилають плівку з нахлестом. Місця стиків склеюють скотчем. По периметру кімнати плівка повинна на 5 см покривати стіну і бути проклеєна демпферною стрічкою. За допомогою лазерного рівня встановлюють висоту засипки і відзначають на кожній стіні.
Встановлюють маяки. Якщо їх не планується видаляти після засипки, то вони фіксуються саморізами або на розчин бетону. Засипку починають укладати з дальнього кута, матеріал висипають між маяками, вирівнюють за рівнем, рухаючи правилом по поверхні маяків. На насипний шар укладають листовий матеріал. Місця кріплення промащуються ПВА клеєм. Після закінчення робіт всі шви між плитами шпаклюють, потім шліфують. Коли шпаклівка добре висохне, підлога готова до укладання фінішного покриття.

Плюси і мінуси сухої стяжки

У порівнянні з іншими видами стяжки суха має безліч переваг:

  • 1. Сухі сипучі матеріали мають малу вагу і надають невелике навантаження на будову.
  • 2. Робота з укладання стяжки не брудна, так як не використовується рідина.
  • 3. Укласти суху стяжку може одна людина, навіть без будівельних навичок.
  • 4. Виконання роботи можна проводити поетапно, що виключено з розчинами, які швидко тверднуть.
  • 5. Не потрібно Бетономішалка.
  • 6. Немає ризику протікання на нижній поверх або появи тріщин.
  • 7. Подальший ремонт можна проводити через кілька днів, після природної усадки суміші.

Недоліки у сухої стяжки також є:

  1. Згодом може змінюватися висота стяжки через просідання більш дрібних частинок.
  2. Великі точкові навантаження зроблять стяжку нерівною.
  3. Боїться вологи, тому її не використовують у вологих приміщеннях.


Для деяких видів приміщень суха стяжка не підходить, замість цієї стяжки використовують напівсуху або бетонну.

Голосіївський район, Святошинський район, Солом'янський масив, Оболонь, Поділ, Печерський район, Шевченківський масив


-----------

Коментарі на сайті:

admin 21 лютого 2022 01:43

І в якості робіт...

Олексій 21 лютого 2022 01:32

Наскільки я зрозумів що перевага тільки в ціні?...

Валерій Київ 23 травня 2021 02:16

Щось я не зрозумів - Чорновий ремонт включає в себе штукатурку стін, чи Ви робите тільки саму штукатурку?...

Поширенні запитання:

коли краще починати Штукатурні роботи? послідовність робіт наступна: 1. Зведення стін, 2. Штукатурні роботи, 3. Електромонтаж, монтаж сантехніки.
Ми виконуємо всі види цих робіт розбиваючи їх на окремі етапи. Зазвичай економія становить близько 30-40% від вартості ремонту квартири "під ключ".

що за чим робити -Стяжку або Штукатурку? бажано робити спочатку механізовані Штукатурні роботи, а потім вже виконувати стяжку.

скільки будуть сохнути стіни? на швидкість висихання впливає температура повітря, вологість, а також матеріал і товщина штукатурного шару. Гіпсова штукатурка висихає за 5-7 днів. Цементно-піщана за 2-4 тижні.

Який мінімальний обсяг замовлення? У нас немає обмежень по площі механічної штукатурки, ми працюємо від мінімальних і до максимальних площ об'єкта.

098-95-64-392
Замовити дзвінок
Закрити

098-95-64-392


Заказ дзвінка на замір:
×
Ваш телефон::
Ваше імя:
Коли Вам зручно: