режим роботи: 08:00-22:00 068-27-24-439
Машинна / Механізована штукатурка » ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ ТА ОБРОБКА ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Власник (далі Адміністрація) сайту https://машинная-штукатурка.kiev.ua/ (далі Сайт) зобов'язується зберігати Вашу конфіденційність у мережі Інтернет. Ця Політика Конфіденційності розповідає про те, як збираються, обробляються та зберігаються Ваші особисті дані. Адміністрація приділяє велику увагу захисту особистої інформації користувачів. Користуючись Сайтом, користувач (далі Користувач) цим дає згоду на застосування правил збору та використання даних, викладених у цьому документі.

Збір та обробка персональних даних

Залишаючи свої дані на Сайті, шляхом заповнення полів форми реєстрації, заявки, підписки та інших форм, що вимагають введення персональних даних, користувач підтверджує, що це зазначені їм дані належать особисто йому;
підтверджує та визнає, що їм уважно в повному обсязі прочитана дана Політика Конфіденційності та умови обробки його персональних даних, текст Політики Конфіденційності та умови обробки персональних даних йому зрозумілі;
дає згоду на обробку Сайтом персональних даних, що надаються ним (Користувачем),  і підтверджує, що, даючи таку згоду, він діє вільно, зі своєї волі та у своїх інтересах і прочитав Угоду про користування.

Які дані збирає Сайт:

 1. Номер телефону
 2. Адреса електронної пошти
 3. IP-адреса
 4. Cookie (кукі браузера)
 5. Інша інформація


З якою метою Сайт збирає персональні дані?

для внутрішнього звіту
для надання інформації та послуг, які запитує користувач
для відповіді на запити користувача
для покращення якості продуктів сайту
для покращення якості надання послуг
для моніторингу роботи сайту
для надсилання різної електронної кореспонденції
для проведення опитувань
для формування статистичних даних
для підвищення комфорту використання Сайту


Які дії з персональними даними може здійснювати Адміністрація сайту:

Користувач надає Сайту право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними:

 • збір та накопичення;
 • зберігання протягом встановлених нормативними документами строків зберігання звітності, але не менше трьох років з моменту дати 
 • припинення користування послуг Користувачем;
 •  уточнення (оновлення, зміна);
 • використання;
 • знищення;
 • знеособлення;
 • передача на вимогу суду, у т.ч., третім особам, з дотриманням заходів, які забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.


Вказана згода діє безстроково з моменту надання даних та може бути відкликана Вами шляхом подання заяви Адміністрації Сайту із зазначенням даних, Закону "Про персональні дані".

Відкликання згоди на обробку персональних даних може бути здійснене шляхом надсилання Користувачем відповідного розпорядження у простій письмовій формі на адресу електронної пошти (E-mail): shtykatyr-kiev@ukr.net

Обмеження відповідальності

Ми робимо все можливе для дотримання цієї політики конфіденційності, однак, ми не можемо гарантувати збереження інформації у разі впливу факторів, що знаходяться поза нашим впливом, результатом дії яких стане розкриття інформації. Сайт та вся розміщена на ньому інформація представлена за принципом "як є" без будь-яких гарантій. Ми не несемо відповідальності за несприятливі наслідки, а також за будь-які збитки, заподіяні внаслідок обмеження доступу до сайту URL або внаслідок відвідування сайту та використання розміщеної на ньому інформації. інформації.

Посилання зовнішні ресурси. Сайт може містити посилання на інші сайти, які не мають відношення до нашого сайту та належать третім особам. Ми не несемо відповідальності за точність, повноту та достовірність відомостей, розміщених на сайтах третіх осіб, і не беремо на себе жодних зобов'язань щодо збереження конфіденційності інформації, яку ви залишили на таких сайтах.

Адміністрація Сайту має право вносити зміни до цієї Політики Конфіденційності. При внесенні змін до поточної редакції вказується дата останнього оновлення. Нова редакція Політики Конфіденційності набирає чинності з її розміщення, якщо інше не передбачено новою редакцією Політики Конфіденційності.

Редакція, що діє, завжди знаходиться на сторінці за адресою:
- https://машинная-штукатурка.kiev.ua/info/11-politika-konfidencialnosti-i-obrabotka-personalnyh-dannyh.html

До цієї Політики Конфіденційності та відносин між Користувачем та Сайтом підлягає застосуванню право України.

068-27-24-439
Замовити дзвінок
Закрити

068-27-24-439


Заказ дзвінка на замір:
×
Ваш телефон::
Ваше імя:
Коли Вам зручно: