режим роботи: 9:00-20:00 098-95-64-392
 
"Київська Штукатурка" Напівсуха стяжка підлоги
ідеально рівна підлога
на 30% дешевше
класичної
200 грн м2
Оплата
по факту

розрахунок за механізовані роботи тільки після їх виконання. Чесна ціна без додаткових платежів.

Працюємо
За договором

Перед початком робіт по стягуванню підлоги укладаємо договір-виконаємо всі обумовлені пункти.

Точно
в термін

механізована стяжка дозволяє швидко і в строк здавати об'єкт

безкоштовний
замір

в ціну включена безкоштовна доставка і розвантаження матеріалу. Повний комплекс робіт.

напівсуха
стяжка підлоги

замовити послугу напівсуху стяжка під ключ в Києві. 👌 Вигідні ціни ☎ 098-95-64-392 | Доставка матеріалів і низька ціна в Києві: Оболонь, Жуляни, Позняки, Дарниця, Бровари, Ірпінь, Бориспіль, Буча ті інші. Ціна за м2 вас здивує! Тепер автоматизована штукатурка від компанії "Київська штукатурка" доступна всім.

для того, щоб у своєму будинку або квартирі мати ідеально рівну поверхню підлоги для майбутнього покриття (під плитку, під ламінат, під лінолеум), необхідно якісно вирівняти – зробити стяжку підлоги. Заливати підлогу самостійно дуже складний і витратний процес, тому все більш частіше будівельники замовляють в місті Київ - напівсуху стяжку підлоги.

Ціна стяжки підлоги

Ціна полусухої стяжки за метр квадратний в Києві та київські області 2020
220 грн50 м.2120 грн
200 грн100 м.2100 грн
185 грн500 м.285 грн
* Ціни вказані для шару товщиною до 50 мм.
* * Чим більше обсяг робіт тим менше ціна за метр м2.
  • товщина суміші до 8 см дає можливість розрівняти поверхню, а також приховати труби від теплих підлог або електричні кабелі.
  • відмінна ціна в порівнянні, мокрим способом де використовуються дорогі суміші.
  • завдяки меншій вазі напівсухий суміші, в порівнянні з мокрою-зменшується навантаження на перекриття і опори будівлі.
  • швидкість виконання робіт. Якщо у Вас немає теплих підлог таку стяжку можна наносити швидше і в кілька сантиметрів, завдяки чому втрата висоти від підлоги до стелі буде зовсім невеликий.
  • дуже швидке висихання підлоги завдяки використанню невеликої кількості води для замісу розчину. (через 12 годин витримує навантаження людини, а через 96 годин можна використовувати для оздоблювальних робіт. Набору проектної міцності досягається через 28 діб;
  • за рахунок малого водо-цементного співвідношення не дає усадки, що призводить до зменшення трещепрериваючих утворень, а за рахунок пористості плити збільшується звуко-теплоізоляція;
  • Використання стяжки для промислових і житлових споруд, паркінгів, спортивних майданчиків, і т. д.;

Рекомендована товщина напівсухої стяжки - 4-6 см. При виготовленні напівсухий цементної стяжки на значних площах з метою запобігання тріщин нарізаються деформаційні щілини.

у перший день після стяжки підлоги відбувається активне реагування цементу який починає міцніти. Саме в цей день важливо дотримуватися температурного режиму в приміщенні, так при температурі понад 25 градусів, щоб уникнути пересихання, стяжку підлоги необхідно накрити по всій поверхні пристрою поліетиленовою плівкою, також зволожувати стяжку протягом 2-х днів; також потрібно завжди пам'ятати і стежити за температурним режимом, який повинен бути не нижче +5 градусів, також в приміщеннях бажано уникати скозняків. В іншому випадку стяжку необхідно накривати плівкою. Пішохідні навантаження на стяжку підлоги в закритих приміщеннях допускаються через 24 години. Вже на 3-й день після робіт покриття набирає 85% від повної міцності і можна давати будь-які навантаження.

Напівсуха стяжка підлоги

Напівсуха ЦЕМЕНТНО-піщана СТЯЖКА-проводимо роботи по влаштуванню напівсухих цементно-піщаних стяжок під чистове покриття (ковралін, плитку, паркет, ламінат і т.д). Стяжка великої міцності (до200 МПа) і ідеальної рівності.
Стяжка виконується з "напівсухого" розчину за допомогою спеціального обладнання з використання поліпропіленової фібри яка використовується для запобігання виникненню мікротріщин при затвердінні цементно-піщаної суміші.

Влаштування стяжки підлоги

Влаштування стяжки підлоги
Машинна / Механізована штукатурка » Напівсуха стяжка підлоги
Назад 1 2 3 Дальше

Переваги та особливості новітньої технології напівсухої стяжки підлоги

Перед фінішним покриттям підлоги цементно-пісчаним матеріалом слід особливу увагу приділити самій поверхні. Тільки в тому випадку, коли попередня підготовка поверхні виконана правильно, підлоговий оздоблювальний матеріал

Вирівнювання підлоги в Києві

Вирівнювання підлоги перед укладанням покриття - процедура необхідна. Завдяки напівсухій стяжці поверхня підлоги буде ідеально рівною. Для цього використовуються різні види стяжки. Суха стяжка дуже популярна серед

Цементо-піщана стяжка в місті Київ

Деякі бригади готують цементно-піщаний розчин своїми руками, а в деяких випадках з використанням Бетономішалки. Це призводить до розтягування в часі процесу укладання стяжки, як наслідок швидке випаровування вологи через

Назад 1 2 3 Дальше

Требуется машинна штукатурка в Оболонь, Жуляни, Позняки, Дарниця? (виїжджаємо і в інші райони Києва) замовляйте замір, консультація безкоштовна замовити

ми складаємо максимально повний кошторис на послугу "машинна штукатурка", щоб в майбутньому не було неприємних несподіванок.

беремо доставку необхідного обладнання і матеріалів на себе, щоб машинна штукатурка, як можна менше витрачала вашого особистого часу.

послуга "машинна штукатурка" виконується в суворій відповідності зі кошторисами і будівельними нормами, зрозуміло, з чистотою після себе.

приймаємо оплату після того, як замовник прийняв роботи і підписав всі закривають документи.

Акція на штукатурку, кладку стін і стяжку підлоги!

при замовленні у нас двох з трьох послуг Ви отримуєте знижку на всі роботи до 7%. Не пропусти вигідно зробити ремонт...

Акція на штукатурку в місті Київ
4 штукатурних станцій і 5 бригад штукатурів
працюємо за затвердженими стандартами
перед початком робіт укладаємо договір
даємо гарантію 2 роки

Коментарі на сайті:

admin 21 лютого 2022 01:43

І в якості робіт...

Олексій 21 лютого 2022 01:32

Наскільки я зрозумів що перевага тільки в ціні?...

098-95-64-392
Замовити дзвінок
Закрити

098-95-64-392


Заказ дзвінка на замір:
×
Ваш телефон::
Ваше імя:
Коли Вам зручно: