режим роботи: 9:00-20:00 098-95-64-392
Машинна / Механізована штукатурка » Напівсуха стяжка підлоги » Переваги та особливості новітньої технології напівсухої стяжки підлоги

Переваги та особливості новітньої технології напівсухої стяжки підлоги

Перед фінішним покриттям підлоги цементно-пісчаним матеріалом слід особливу увагу приділити самій поверхні. Тільки в тому випадку, коли попередня підготовка поверхні виконана правильно, підлоговий оздоблювальний матеріал прослужить довго і якісно.

Адже погодьтеся, приємно відчувати під ногами красиву міцну підлогу, яка не має вад.

Так, під час стяжки підлоги утворюється тонкий міцний шар. Крім цього, стяжка дозволить зберегти тепло в приміщенні, приховає в собі різні комунікації, а також захистить від проникнення вологи.


Стяжка підлоги зазнає нововведень, які значно полегшують і прискорюють процес роботи.

На сьогоднішній день розроблена нова технологія по влаштуванню напівсухий стяжки, яка широко застосовується на об'єктах великої площі.

Все більше забудовників приватних будинків і квартир використовують цю технологію. При класичному способі стяжки підлоги часто потрібно вирівнювання поверхні самовирівнюючими сумішами, що, відповідно, вимагає додаткових витрат і часу.

Але напівсуха стяжка підлоги дозволяє отримати абсолютно рівну і міцну поверхню при мінімальних витратах часу і матеріальних засобів.

Будівельним матеріалом для отримання напівсухої стяжки служить спеціальний склад, армований фіброволокном, який підвищує стійкість оброблюваної поверхні на стирання.

В даному процесі бере участь сучасна будівельна техніка, завдяки чому стало можливо виготовляти розчин безпосередньо на робочому місці і подавати його під тиском на висоту до 100 метрів.

Назва даної технології обробки поверхні говорить сама за себе, оскільки для приготування розчину використовується мінімальна кількість води, необхідне для гідратації цементу, що особливо зручно для роботи на багаторівневих об'єктах, де не допускається протікання води на нижні поверхи.

Позитивні сторони напівсухий стяжки:

  • Її мінімальна усадка, в результаті чого не утворюється тріщин на поверхні в процесі висихання.
  • Під час роботи використовується лазерний нівелір, за допомогою якого можна контролювати рівень укладається розчину з будь-якої зручної точки.
  • Заключним етапом даного процесу є шліфування напівсухої стяжки спеціальним обладнанням, після чого вона здатна через 24 години витримувати навантаження.
Таким чином, новітня технологія напівсухий стяжки підлоги має ряд переваг перед застарілою традиційною технологією і є прекрасним варіантом для тих, хто не бажає нести додаткових витрат і витрачати багато часу на виконання даного виду робіт.

Голосіївський район, Святошинський район, Солом'янський масив, Оболонь, Поділ, Печерський район, Шевченківський масив


-----------
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Поширенні запитання:

коли краще починати Штукатурні роботи? послідовність робіт наступна: 1. Зведення стін, 2. Штукатурні роботи, 3. Електромонтаж, монтаж сантехніки.
Ми виконуємо всі види цих робіт розбиваючи їх на окремі етапи. Зазвичай економія становить близько 30-40% від вартості ремонту квартири "під ключ".

що за чим робити -Стяжку або Штукатурку? бажано робити спочатку механізовані Штукатурні роботи, а потім вже виконувати стяжку.

скільки будуть сохнути стіни? на швидкість висихання впливає температура повітря, вологість, а також матеріал і товщина штукатурного шару. Гіпсова штукатурка висихає за 5-7 днів. Цементно-піщана за 2-4 тижні.

Який мінімальний обсяг замовлення? У нас немає обмежень по площі механічної штукатурки, ми працюємо від мінімальних і до максимальних площ об'єкта.

098-95-64-392
Замовити дзвінок
Закрити 098-95-64-392
Заказ дзвінка на замір: