режим роботи: 9:00-20:00 098-95-64-392
"Київ Штукатур" При замовлені штукатурки
з матеріалами
Безкоштовна доставка і
оптові ціни
на матеріали
120 грн м2
Провірка лазером всі стіни проходять лазерний контроль на рівність

ТРИПРОМЕНЕВІ лазери
виробляють другий вертикальний пучок світла перпендикулярно до першого. Це дає лінії спереду, ззаду і збоку на стінах, що дозволяє працювати лазерному рівню на 360 градусів в 3-х вимірах, тобто на всіх стінах одночасно.

Механізована
штукатурка

Повний комплекс послуг механізована штукатурка під ключ в Києві: Оболонь, Жуляни, Позняки, Дарниця, Бровари, Ірпінь, Бориспіль, Буча ті інші. Ціна за м2 вас здивує! Тепер автоматизована штукатурка від "Київ штукатур" доступна всім.

ми маємо велику перевагу перед іншими - швидкість і ціна без конкуренції - завдяки механізованій штукатурці стін ми можемо зробити за зміну той же об'єм робіт що і бригада штукатурів з 4 осіб за 3 дні.

здається простіше простого, що таке зробити штукатурку, ще й за допомогою механіки. Для простої людини, все, що може зробити машина – просто. Але в цьому процесі безпосередньо бере участь фахівець, або навіть два, все залежить від складності і розміру приміщення. Крім того, що б робити саму штукатурку, тобто розпорошувати по стіні, потрібно і стежити за тим, що б ні в якому разі не пропустити якусь щілину, або що б розчин добре лягав в кутах і на сухих оштукатурюваних стінах.

Ціна машинної штукатурки

Ціна штукатурки за метр квадратный в Позняках, Броварах, Ірпіні та Борисполі та ін. - Київ 2021
200 грн10 мм110 грн
250 грн20 мм120 грн
300 грн40 мм130 грн
* Гіпсова машинна штукатурка стель коштує 280 грн м.2
* Штукатурка під шпалери додатково буде коштувати + 20грн. м2.

Фото наших робіт з ціною за метр кв.

Ви можете орієнтуватися по ціні, дивлячись нижче, на свій метраж для машинної штукатурки стін або стелі:

Внутрішня штукатурка стін заміського будинку

Внутрішня штукатурка стін заміського будинку 568 м.2 9 днів Святошино 23 000 грн.

Штукатурка стін великої квартири

Штукатурка стін великої квартири 140 м.2 4 дня Жуляни 12 000 грн.

Штукатурка стандартнї квартири

Штукатурка стандартнї квартири 90 м.2 3 дня Дарниця 8 000 грн.

*Підготовка приміщення (закриті плівкою вікна, двері, меблі); грунтування стін (Міттельгрунт Кнауф) 2 рази по газобетону; Монтаж армуючої сітки по деформаційних швах; Установка штукатурних маяків і кутозахисних профілів; машинне нанесення гіпсової суміші МП-75 220в; Вирівнювання по маяках; Механічна штукатурка стель і стін, гіпсова штукатурка машинним способом укосів віконних і дверних прорізів; машинна штукатурка під фарбування; створення вертикальних кутів 90 град в кухні і с/В.; видалення штукатурних маяків; вирівнювання поверхні уздовж кутів; - нд це швидка штукатурка стін. Механізована штукатурка-спосіб штукатурних робіт із застосуванням спеціального програмованого апарату "штукатурної станції". У неї подається вода і суміш, які рівномірно перемішуються через змішувальний шнек і насичуються киснем. Тому на стіни вже накидається ідеальний за консистенцією склад.

Штукатурка стін механізованим способом забезпечує раціональну витрату розчину, швидке виконання робіт і можливість скоротити трудовитрати. В результаті ціна робіт, яка при ручному виконанні становить до 30% від вартості ремонту, наприклад, в Києві та області, значно скорочується. Знизити витрати в довгостроковій перспективі дозволяє довговічність покриття, яку забезпечує механізована штукатурка стін.

Машинна штукатурка стін дозволяє наносити гіпсові. вапняні і цементні розчини, але в більшості випадків при виконанні подібних робіт воліють екологічний гіпс, здатний забезпечити оптимальний мікроклімат в приміщенні. Механізована штукатурка стелі із застосуванням гіпсового розчину дає рівну поверхню чистого білого кольору.

Машина штукатурка Київ
  1. Кнауф МП - 75 (гіпсова) - відмінна штукатурка але найдорожча, використовуємо рідко.
  2. Волма гіпс Актив Біла ( гіпсова) - мабуть найкраща штукатурка на даний момент для глянцевания по співвідношенню ціна-якість.
  3. Волма гіпс Актив сіра ( гіпсова) - хороша штукатурка але використовуємо рідко в зв'язку з нестабільними партіями, періодично буває брак і суміш швидко застигає.
  4. Форман 12 (гіпсова) - наша основна суміш, але не всі замовники погоджуються оскільки не дуже популярний бренд. Основний мінус погано глянцуется, але відмінно під шпаклювання.
  5. Форман 61 (цементна) - відмінне співвідношення ціна-якість, дуже часто застосовуємо дану суміш.
  6. Волма Аква шар (цементна) - бюджетний варіант суміші на цементній основі, основний мінус - дуже багато піску, суміш трохи сиплеться після висихання.
  7. Крайзель 501 (цементно - вапняна) хороша полегшена суміш. Але трохи дорога з цього не кожен клієнт погоджується на її використання.
  8. Унтерпутц Кнаф (цементна) хороша, але найдорожча з цементних сумішей. Використовуємо рідко, оскільки аналоги ні чим не поступаються їй за якістю.

Поширені запитання:

коли краще починати Штукатурні роботи? послідовність робіт наступна: 1. Зведення стін, 2. Штукатурні роботи, 3. Електромонтаж, монтаж сантехніки.
Ми виконуємо всі види цих робіт розбиваючи їх на окремі етапи. Зазвичай економія становить близько 30-40% від вартості ремонту квартири "під ключ".

що за чим робити-Стяжку або Штукатурку? бажано робити спочатку механізовані Штукатурні роботи, а потім вже виконувати стяжку.

скільки будуть сохнути стіни? на швидкість висихання впливає температура повітря, вологість, а також матеріал і товщина штукатурного шару. Гіпсова штукатурка висихає за 5-7 днів. Цементно-піщана за 2-4 тижні.

Який мінімальний обсяг замовлення? У нас немає обмежень по площі механічної штукатурки, ми працюємо від мінімальних і до максимальних площ об'єкта.

МЕХАНІЗОВАНА ШТУКАТУРКА: СФЕРИ ЗАСТОСУВАННЯ


Механізована штукатурка - універсальна технологія для швидкої та ефективної обробки будь-яких поверхонь. Штукатурка машиним способом може наноситися на фасади, горизонтальні і вертикальні площини всередині приміщень.

автоматизована штукатурка в Києві та КО виконується за допомогою обладнання, що потребує безперебійного електроживлення. При аварійному відключенні мережі може статися поломка станції, яку не рекомендується залишати заповненої розчином без роботи. Передчасний вихід з ладу машини підвищує собівартість, а, значить, збільшиться і ціна робіт. При обробці споруджуваного об'єкта або роботі за містом в умовах нестабільності електромережі важливо забезпечити можливість підключення альтернативного живлення. Штукатурка стін механізованим способом з бензогенератором в якості резервного живлення знижує ризик поломки обладнання.

Якщо механізовані Штукатурні роботи виконуються без порушень технології, висока якість і довговічність обробки гарантовані.

 

ціна:

для жителів Київської області механізована штукатурка стін, Ціна за м2 буде ще нижче ніж для жителів центру Києва - так як виключаються дорогі перевезення і йде економія часу.

ціна штукатурки залежить від кількості використаних матеріалів і їх закупівельної ціни, враховується також робота майстра, іноді і доставка з розвантаженням, і звичайно товщина шару і обсяг. Але не треба думати, що ми беремо найдешевшу штукатурку. Фірма повинна брати на себе відповідальність за всю зроблену роботу, тому розчин треба робити з перевірених інгредієнтів.

Механічна штукатурка стін (машинним способом): швидко, якісно, надійно!

Машинна / Механізована штукатурка » Механізована штукатурка
Назад 1 2 3 4 Дальше

Так що найкраще: механічна чи ручна штукатурка внутрутрішніх стін?

Обговорення Питання відповідно до цього, яким способом краще (ручним або автоматичним) робити штукатурку від висококваліфікованих будівельників до цих пір не зупиняються. Кожен наводить свої аргументи на користь цього чи

Гіпсова механізована штукатурка стін будинку, квартири або таунхауса

Гіпсова механізована штукатурка стін будинку, квартири або таунхауса – склад, принципово відрізняється від цементного штукатурного розчину, який застосовують для чорнового вирівнювання. Тут мова йде про матеріал,

Штукатурка стін аппаратом: види та переваги машинної штукатурки

Штукатурка стін апаратом в Києві - якісна послуга від професійних майстрів. Оздоблення проводиться швидко, результат краще тривалого ручної праці. В процесі нанесення підстава насичується повітря, що призводить до

Назад 1 2 3 4 Дальше

Требуется машинна штукатурка в Оболонь, Жуляни, Позняки, Дарниця? (виїжджаємо і в інші райони Києва) замовляйте замір, консультація безкоштовна замовити

ми складаємо максимально повний кошторис на послугу "машинна штукатурка", щоб в майбутньому не було неприємних несподіванок.

беремо доставку необхідного обладнання і матеріалів на себе, щоб машинна штукатурка, як можна менше витрачала вашого особистого часу.

послуга "машинна штукатурка" виконується в суворій відповідності зі кошторисами і будівельними нормами, зрозуміло, з чистотою після себе.

приймаємо оплату після того, як замовник прийняв роботи і підписав всі закривають документи.

Акція на штукатурку, кладку стін і стяжку підлоги!

при замовленні у нас двох з трьох послуг Ви отримуєте знижку на всі роботи до 7%. Не пропусти вигідно зробити ремонт...

Акція на штукатурку в місті Київ
4 штукатурних станцій і 5 бригад штукатурів
працюємо за затвердженими стандартами
перед початком робіт укладаємо договір
даємо гарантію 2 роки

Коментарі на сайті:

admin 21 лютого 2022 01:43

І в якості робіт...

Олексій 21 лютого 2022 01:32

Наскільки я зрозумів що перевага тільки в ціні?...

098-95-64-392
Замовити дзвінок
Закрити

098-95-64-392


Заказ дзвінка на замір:
×
Ваш телефон::
Ваше імя:
Коли Вам зручно: