режим роботи: 9:00-20:00 098-95-64-392
Машинна / Механізована штукатурка » Механізована штукатурка » Механізована штукатурка - найкраще відношення ціна / якість !

Механізована штукатурка - найкраще відношення ціна / якість !

Механізована штукатурка в Києві та області є менш вибагливою, на відміну від ручної, так як навіть процес змішування інгредієнтів здійснюється машиною, що виключає неякісний заміс штукатурної суміші.

Механізована штукатурка - найкраще відношення ціна / якість !

Як правило, апарати мають ємність, в яку за спеціально запрограмованою рецептурою надходить необхідна кількість води та інших інгредієнтів. Після чого всередині ємності відбувається процес ретельного перемішування. Готовий процес збагачений киснем, що благотворно впливає на якість штукатурної суміші. Готова суміш через спеціальну гармату подається на стінову поверхню. Завдяки тому, що на гармату одягаються різні види насадок, можна виконувати різні види робіт за обсягами і площі. Тобто можна виконати великий обсяг робіт, при цьому, задіявши всього кілька робочих, за той час на виконання робіт скорочується в 4-5 разів.

Механізована штукатурка, чи потрібна ?


Штукатурні роботи машинним способом на сьогоднішній день є найпрогресивнішою європейською технологією при виробництві штукатурних робіт. Обладнання, що використовується нашою компанією, дозволяє працювати з будь-якими штукатурними розчинами: гіпсовими, Цементно-піщаними, теплоізоляційними, декоративними. При роботі гіпсовими сумішами додатково можливо глянцевание (шпаклювання до додання глянцевого покриття), що дозволяє виробляти обклеювання шпалерами, забарвлення, нанесення декоративних покриттів стін без додаткового шпаклювання.
Фахівці компанії " Киїївська штукатурка " здійснюють роботи з штукатурення: стін, стель, фасадів, цоколів. A також допоможуть підібрати оптимальну вартість матеріалу для вашого об'єкта будівництва . Обладнання для штукатурних робіт відомих світових виробників дозволяє готувати штукатурну суміш з використанням силос-контейнера, що дозволяє здешевити вартість штукатурної суміші на 20 %.


Для постійних клієнтів, будівельних і підрядних організацій особливі умови.


Машинна штукатурка це швидко, надійно і якісно!


Працюємо в Києві та київській області. Виїзд фахівця на замір  і складання кошторису безкоштовно.

Голосіївський район, Святошинський район, Солом'янський масив, Оболонь, Поділ, Печерський район, Шевченківський масив


-----------

Коментарі на сайті:

admin 21 лютого 2022 01:43

І в якості робіт...

Олексій 21 лютого 2022 01:32

Наскільки я зрозумів що перевага тільки в ціні?...

Валерій Київ 23 травня 2021 02:16

Щось я не зрозумів - Чорновий ремонт включає в себе штукатурку стін, чи Ви робите тільки саму штукатурку?...

Поширенні запитання:

коли краще починати Штукатурні роботи? послідовність робіт наступна: 1. Зведення стін, 2. Штукатурні роботи, 3. Електромонтаж, монтаж сантехніки.
Ми виконуємо всі види цих робіт розбиваючи їх на окремі етапи. Зазвичай економія становить близько 30-40% від вартості ремонту квартири "під ключ".

що за чим робити -Стяжку або Штукатурку? бажано робити спочатку механізовані Штукатурні роботи, а потім вже виконувати стяжку.

скільки будуть сохнути стіни? на швидкість висихання впливає температура повітря, вологість, а також матеріал і товщина штукатурного шару. Гіпсова штукатурка висихає за 5-7 днів. Цементно-піщана за 2-4 тижні.

Який мінімальний обсяг замовлення? У нас немає обмежень по площі механічної штукатурки, ми працюємо від мінімальних і до максимальних площ об'єкта.

098-95-64-392
Замовити дзвінок
Закрити

098-95-64-392


Заказ дзвінка на замір:
×
Ваш телефон::
Ваше імя:
Коли Вам зручно: