режим роботи: 08:00-22:00 098-95-64-392
Машинна / Механізована штукатурка » Механізована штукатурка » Гіпсова механізована штукатурка стін будинку, квартири або таунхауса

Гіпсова механізована штукатурка стін будинку, квартири або таунхауса

Гіпсова механізована штукатурка стін будинку, квартири або таунхауса – склад, принципово відрізняється від цементного штукатурного розчину, який застосовують для чорнового вирівнювання. Тут мова йде про матеріал, призначеному для формування саме рівною обробки стін.

Гіпсова механізована штукатурка стін будинку, квартири або таунхауса

У зв'язку з цим важливо розуміти, якими якостями володіє такий продукт. Далі представлені його основні позитивні сторони, а також вказані найбільш важливі проблеми.

Переваги механізованої штукатурки на основі гіпсу.

1. Презентабельність і неповторність. Скориставшись таким матеріалом, можна забезпечити обробку, що володіє не просто естетичним, а унікальним зовнішнім виглядом для всього житлового комплексу або цілого багатоповерхового будинку в Києві. На гіпсовій штукатурці завжди присутні неповторні візерунки, на ній можна виконати будь-який рельєф.
2. Високі зносостійкі показники штукатурки при машинному нанесенні. Розумні механічні дії нашкодити штукатурці нездатні. Матеріал тривалий час не стирається, забруднення з нього можна усувати, навіть використовуючи досить жорсткі пристосування.
3. Непогана вологостійкість. Навіть в разі, якщо на штукатурку не наноситься додатковий захисний шар, вона здатна успішно протистояти впливу рідин. Тому використовують її, в тому числі, на кухні. При цьому, завжди є можливість обробити машинну штукатурку вологостійким лаком, щоб обробка стала буквально водонепроникною.
4. Ремонтопридатність такої штукатурки на високому рівні. Звичайно, не можна гарантувати, що гіпсова штукатурка завжди буде зберігати цілісність. Від надмірно інтенсивних механічних впливів вона здатна розтріскатися. Але нескладно відновити обробку так, що з'явилися пошкодження виявляться непомітними.
5. Додаткова тепло - і звукоізоляція. Незважаючи на те, що гіпсова механізована штукатурка не є спеціалізованим ізолятором, вона здатна підвищити теплоізоляцію і шумопоглинання. Таким чином обробка даного типу в цілому покращує умови проживання.

Які проблеми гіпсової штукатурки в Києві і Київській області

За фактом, серйозних недоліків у матеріалу немає. Зрозуміло, що деяких власників обурює вартість яка вище ручної штукатурки. Але нічого дивного в цьому немає, оскільки у механізованої штукатурки є одна перевага – це швидкість. Зате при його застосуванні вдається заощадити на чорновому вирівнює складі, адже його потрібно значно менше, а також можна відразу робити стіни під шпалери.

Голосіївський район, Святошинський район, Солом'янський масив, Оболонь, Поділ, Печерський район, Шевченківський масив


-----------

Коментарі на сайті:

admin 21 лютого 2022 01:43

І в якості робіт...

Олексій 21 лютого 2022 01:32

Наскільки я зрозумів що перевага тільки в ціні?...

Валерій Київ 23 травня 2021 02:16

Щось я не зрозумів - Чорновий ремонт включає в себе штукатурку стін, чи Ви робите тільки саму штукатурку?...

Поширенні запитання:

коли краще починати Штукатурні роботи? послідовність робіт наступна: 1. Зведення стін, 2. Штукатурні роботи, 3. Електромонтаж, монтаж сантехніки.
Ми виконуємо всі види цих робіт розбиваючи їх на окремі етапи. Зазвичай економія становить близько 30-40% від вартості ремонту квартири "під ключ".

що за чим робити -Стяжку або Штукатурку? бажано робити спочатку механізовані Штукатурні роботи, а потім вже виконувати стяжку.

скільки будуть сохнути стіни? на швидкість висихання впливає температура повітря, вологість, а також матеріал і товщина штукатурного шару. Гіпсова штукатурка висихає за 5-7 днів. Цементно-піщана за 2-4 тижні.

Який мінімальний обсяг замовлення? У нас немає обмежень по площі механічної штукатурки, ми працюємо від мінімальних і до максимальних площ об'єкта.

098-95-64-392
Замовити дзвінок
Закрити

098-95-64-392


Заказ дзвінка на замір:
×
Ваш телефон::
Ваше імя:
Коли Вам зручно: