режим роботи: 08:00-22:00 068-27-24-439
Машинна / Механізована штукатурка » МАЙСТЕР ТЕХНОЛОГ - Петро Вітальович

МАЙСТЕР ТЕХНОЛОГ - Петро Вітальович

Завдяки нашим майстрам, що мають великий досвід штукатурки в Києві послугами нашої компанії 80% клієнтів користуються за рекомендаціями своїх близьких і друзів. Так як ми починали в таких районах як: Липки та Оболонь саме там найчастіше ми і штукатуримо квартири, офіси та складські приміщення.


Станом на 2021 рік ми можемо штукатурити по Києві та Київській області


Чому наші штукатури? Все гранично просто – ми проживаємо на Оболонні і можемо швидко дістатися в райони Києва. Щоб працівник швидше зробив свою роботу, потрібно, що б він був гранично близько до місця призначення. Досить себе поставити на місце замовника, і уявити захочеться вам чекати пів дня, щоб приїхав штукатур. Погодьтеся, відчуття складно віднести до приємних, інша справа, коли він прибуває через півгодини – годину.


Наша бригада штукатурів в місті Київ таобласті пропонує не тільки вигідні ціни, але і нове, професійне обладнання з яким приємно і зручно працювати. Також ви будете оточені кваліфікованими людьми, які завжди будуть раді Вам допомогти. Наша команда вже багато років складає конкуренцію кращим штукатурним бригадам Києва.


в Києві: Оболонь, Жуляни, Позняки, Дарниця, Бровари, Святошино, Ірпінь, Бориспіль, Буча ті інші

068-27-24-439
Замовити дзвінок
Закрити

068-27-24-439


Заказ дзвінка на замір:
×
Ваш телефон::
Ваше імя:
Коли Вам зручно: