режим роботи: 9:00-20:00 098-95-64-392
Машинна / Механізована штукатурка » Механізована штукатурка » Механізована штукатурка в Київській області

Механізована штукатурка в Київській області

Якісна механізована штукатурка в Київській області

Механізована штукатурка в Київській області 

Машинні станції для механізованої штукатурки в Києві та області універсальні, оскільки використовують в роботі розчини, які готуються на основі різних сухих сумішей (піщано-цементної, гіпсової, гіпсово-вапняної та ін.) – все залежить від побажання замовника.

Обрана суха суміш (гіпс або піщано-цементна) безперервно надходить в загальний контейнер, де змішується з водою до стану пластичної однорідної маси без грудок і сухих залишків, тому готовий розчин має більш високі експлуатаційні характеристики. Завдяки механізованої штукатурки, точніше безперервності подачі розчину у великих обсягах-дозволяє швидко наносить суміш на велику площу стін.

оштукатурювання механізованим способом, дозволяє в Києві і області, скоротити трудовитрати, економить час – тому штукатурка виходить дешевою в порівнянні з ручним нанесенням.

Офіційно підраховано, що застосування машинного способу штукатурення в порівнянні з ручним способом вчетверо економічніше в часі. Також потрібно врахувати що витрата при машинному способі такої ж кількості розчину цементу або гіпсу, що і при ручному, враховуючи що суміші для механічного нанесення дешевше, забезпечує вигідну ціну для замовника + економія часу і якість робіт.

Ціна механізованої штукатурки в Київській області:

Ціна штукатурки на Позняках, Липках, Оболонні, Святошино, Жулянах чи Дарниці залежить від кількості використаних матеріалів і їх закупівельної ціни, враховується також робота майстра, іноді і доставка з розвантаженням, і звичайно товщина шару і обсяг. Але не треба думати, що ми беремо найдешевшу штукатурку. Фірма повинна брати на себе відповідальність за всю зроблену роботу, тому розчин треба робити з перевірених інгредієнтів.

Голосіївський район, Святошинський район, Солом'янський масив, Оболонь, Поділ, Печерський район, Шевченківський масив


-----------

Коментарі на сайті:

admin 21 лютого 2022 01:43

І в якості робіт...

Олексій 21 лютого 2022 01:32

Наскільки я зрозумів що перевага тільки в ціні?...

Валерій Київ 23 травня 2021 02:16

Щось я не зрозумів - Чорновий ремонт включає в себе штукатурку стін, чи Ви робите тільки саму штукатурку?...

Поширенні запитання:

коли краще починати Штукатурні роботи? послідовність робіт наступна: 1. Зведення стін, 2. Штукатурні роботи, 3. Електромонтаж, монтаж сантехніки.
Ми виконуємо всі види цих робіт розбиваючи їх на окремі етапи. Зазвичай економія становить близько 30-40% від вартості ремонту квартири "під ключ".

що за чим робити -Стяжку або Штукатурку? бажано робити спочатку механізовані Штукатурні роботи, а потім вже виконувати стяжку.

скільки будуть сохнути стіни? на швидкість висихання впливає температура повітря, вологість, а також матеріал і товщина штукатурного шару. Гіпсова штукатурка висихає за 5-7 днів. Цементно-піщана за 2-4 тижні.

Який мінімальний обсяг замовлення? У нас немає обмежень по площі механічної штукатурки, ми працюємо від мінімальних і до максимальних площ об'єкта.

098-95-64-392
Замовити дзвінок
Закрити

098-95-64-392


Заказ дзвінка на замір:
×
Ваш телефон::
Ваше імя:
Коли Вам зручно: