режим роботи: 08:00-22:00 098-95-64-392

Машинна штукатурка Дарниця

Машинна штукатурка Дарниця 

Раніше, якщо потрібно було виконати великий обсяг ремонтних робіт в квартирі, господарям доводилося наймати фахівців. Однак сьогодні, завдяки сучасним технологіям, така необхідність відпала. Адже в новітньому обладнанні багато процесів автоматизовані, так що воно здатне замінити цілу бригаду.

Застосування механізованої штукатурки для нанесення гіпсової штукатурки, в Києві та Дарниці зокрема, стало повсякденним явищем, подібна машина популярна у ремонтних бригад, тому що вона допомагає витрачати менше часу на нанесення штукатурки. До того ж замовник залишається задоволеним якістю нанесення покриття. Важливо відзначити, що такий апарат використовують часто, і він є справжнім помічником для будівельника.

машинна штукатурка в місті Київ – це по суті спеціальний насос з розбризкувачем, який під тиском качає розчин і набризкує його рівним шаром. Сучасні моделі вже суміщені з мішалками, тому для таких пристроїв тільки підключають воду і електрику, а засипавши в барабан суху суміш, отримують розчин – який готовий для нанесення. В'язкість регулюється методом контролю подачі води.

Така машинна штукатурка виконує наступні роботи:

  • - нанесення гіпсового розчину на стіну;
  • - грунтовка і шпаклівка;
  • - забарвлення стель і стін;
  • - забезпечення якісної теплоізоляції;
  • - змішування армуючих сумішей;
  • - заливку підлог;
  • - отримання тонкого шару штукатурки;
  • - спрощення виконання стяжки з бетону.

Замовити бригаду штукатурів "машинна штукатурка" Дарниця:

В роботі ми користуємося перевіреними штукатурними сумішами від заводу-виробника.

Голосіївський район, Святошинський район, Солом'янський масив, Оболонь, Поділ, Печерський район, Шевченківський масив


-----------

Коментарі:

Коментарі на сайті:

admin 21 лютого 2022 01:43

І в якості робіт...

Олексій 21 лютого 2022 01:32

Наскільки я зрозумів що перевага тільки в ціні?...

Валерій Київ 23 травня 2021 02:16

Щось я не зрозумів - Чорновий ремонт включає в себе штукатурку стін, чи Ви робите тільки саму штукатурку?...

Поширенні запитання:

коли краще починати Штукатурні роботи? послідовність робіт наступна: 1. Зведення стін, 2. Штукатурні роботи, 3. Електромонтаж, монтаж сантехніки.
Ми виконуємо всі види цих робіт розбиваючи їх на окремі етапи. Зазвичай економія становить близько 30-40% від вартості ремонту квартири "під ключ".

що за чим робити -Стяжку або Штукатурку? бажано робити спочатку механізовані Штукатурні роботи, а потім вже виконувати стяжку.

скільки будуть сохнути стіни? на швидкість висихання впливає температура повітря, вологість, а також матеріал і товщина штукатурного шару. Гіпсова штукатурка висихає за 5-7 днів. Цементно-піщана за 2-4 тижні.

Який мінімальний обсяг замовлення? У нас немає обмежень по площі механічної штукатурки, ми працюємо від мінімальних і до максимальних площ об'єкта.

098-95-64-392
Замовити дзвінок
Закрити

098-95-64-392


Заказ дзвінка на замір:
×
Ваш телефон::
Ваше імя:
Коли Вам зручно: