режим роботи: 08:00-22:00 098-95-64-392

Машинна штукатурка Святошино

Машинна штукатурка Святошино 

Машинним способом штукатурення набагато легше отримати високоякісну поверхню, ніж при ручному виконанні робіт. Коли суміш наноситься вручну, то можна не помітити невеликі повітряні прошарки, що загрожує виникненням проблем при подальшій експлуатації стін і стель - при висиханні матеріал втягнеться, створюючи яму.

При механізованому нанесенні штукатурки такого не відбувається. Головне-стежити за тим, як наноситься матеріал. Звичайно, маючи певний досвід робіт з штукатурення поверхонь, можна зробити і вручну все ідеально, але все ж варто задуматися про придбання штукатурної станції.

Машинна штукатурка – це по суті спеціальний насос з розбризкувачем, який під тиском качає розчин і набризкує його рівним шаром. Сучасні моделі вже суміщені з мішалками, тому для таких пристроїв тільки підключають воду і електрику, а засипавши в барабан суху суміш, отримують розчин – який готовий для нанесення. В'язкість регулюється методом контролю подачі води.

Замовити бригаду штукатурів "машинна штукатурка" Святошино:

в роботі ми користуємося перевіреними штукатурними сумішами від заводу-виробника. Не можна не відзначити той факт, що суміші для машинного нанесення коштують дешевше, ніж для ручної роботи. Якщо порівнювати два види штукатурки (для ручного нанесення і для механічного), виготовлені одним виробником, то зазвичай різниця в ціні становить 20-30%, а іноді вона досягає і 50%.

Машинна штукатурка ціна:

Ціна штукатурки залежить від кількості використаних матеріалів (товщини шару) і закупівельної ціни матеріалу, враховується також робота майстра за зроблену роботу.

Голосіївський район, Святошинський район, Солом'янський масив, Оболонь, Поділ, Печерський район, Шевченківський масив


-----------

Коментарі на сайті:

admin 21 лютого 2022 01:43

І в якості робіт...

Олексій 21 лютого 2022 01:32

Наскільки я зрозумів що перевага тільки в ціні?...

Валерій Київ 23 травня 2021 02:16

Щось я не зрозумів - Чорновий ремонт включає в себе штукатурку стін, чи Ви робите тільки саму штукатурку?...

Поширенні запитання:

коли краще починати Штукатурні роботи? послідовність робіт наступна: 1. Зведення стін, 2. Штукатурні роботи, 3. Електромонтаж, монтаж сантехніки.
Ми виконуємо всі види цих робіт розбиваючи їх на окремі етапи. Зазвичай економія становить близько 30-40% від вартості ремонту квартири "під ключ".

що за чим робити -Стяжку або Штукатурку? бажано робити спочатку механізовані Штукатурні роботи, а потім вже виконувати стяжку.

скільки будуть сохнути стіни? на швидкість висихання впливає температура повітря, вологість, а також матеріал і товщина штукатурного шару. Гіпсова штукатурка висихає за 5-7 днів. Цементно-піщана за 2-4 тижні.

Який мінімальний обсяг замовлення? У нас немає обмежень по площі механічної штукатурки, ми працюємо від мінімальних і до максимальних площ об'єкта.

098-95-64-392
Замовити дзвінок
Закрити

098-95-64-392


Заказ дзвінка на замір:
×
Ваш телефон::
Ваше імя:
Коли Вам зручно: