режим роботи: 08:00-22:00 098-95-64-392
Машинна / Механізована штукатурка » Штукатурка в місті Київ та області
Штукатурка стін Київ 2021

Штукатурка стін
Київ і область.
виконання робіт машинним способом

Штукатурка стін проводяться на високому професійному рівні з досягненням головного результату — абсолютно рівній поверхні стін. Замовити машинне нанесення штукатурки в Києві, на Позняках, Липках, Оболонні, Святошино, Жулянах чи Дарниці можна в нашій компанії за низькими цінами.

У нас можна замовити механізовану штукатурку стін і стелі, зведення перегородок, стяжку підлоги.

Автоматизована штукатурка знаходить застосування в будь-якому виді ремонту. Якщо ви думаєте, що це складний процес для ремонту промзони, то помиляєтеся. Будівельна суміш наноситься за допомогою малогабаритної автоматичної установки, яка легко вміщується в квартирі.

Ціна машинної штукатурки

Ціна штукатурки за метр квадратный в Позняках, Броварах, Ірпіні та Борисполі та ін. - Київ 2021
200 грн10 мм110 грн
250 грн20 мм120 грн
300 грн40 мм130 грн
* Гіпсова машинна штукатурка стель коштує 280 грн м.2
* Штукатурка під шпалери додатково буде коштувати + 20грн. м2.
➡️ Дивитись всі ціни на штукатурку

Яка вигода застосування механізованої штукатурки?

автоматизований спосіб нанесення виключає утворення тріщин на поверхні, тому що вона ідеально вирівняна. Будівельна суміш наноситься під тиском, що покращує зчеплення і запобігає осипання під час монтажу фінішної обробки. Нанесений шар штукатурки можна залишити як лицьової в приміщеннях, де інтер'єрні роботи не обов'язкові. Утворюється покриття високого рівня якості і зносостійкості.

Штукатурка стін машинним способом
стала доступною для всіх:
тепер можна замовити
штукатурку станціямив будинках , котеджах, таунхаусах і навіть не великих квартирах

в середньому 1 бригада з 4 майстрів, завдяки автоматизованому процесу, робить близько 150 кв.метрів якісної машинної штукатурки.

підготовчі роботи грунтування поверхонь встановлення маяків Монтаж армуючої сітки © під ключмашинна штукатурка
Назад 1 2 Дальше

Механізовані Штукатурні роботи в Ірпіні

Штукатурні роботи машинним способом в Києві та зокрема в Ірпіні, на сьогоднішній день є найпрогресивнішою європейською технологією при автоматизованих штукатурних роботах. Обладнання, що використовується нашою компанією,

Проведення штукатурних робіт в місті Київ

Останнім часом на будівельному ринку Київа з'явилося багато різних інноваційних підходів для оптимізації вирішення будівельних завдань. Одним з таких інноваційних рішень є проведення штукатурних робіт з використанням

Оштукатурювання стін по маяках. Місто Київ

Багато фінішних оздоблювальні матеріали є вибагливими і вимагають ідеально рівну основу. Шпалери, дерев'яні або пластикові панелі, плитка повторює вигини стін. Якщо вони нерівні, то і фінішна стає такою.

Машинна штукатурка Жуляни

Кілька років тому на будівельному ринку з'явилася така послуга, як машинна штукатурка. Зараз ми поговоримо про плюси і мінуси такого виду робіт. Спочатку розберемося, в чому ж різниця між ручною і машинною штукатуркою.

Назад 1 2 Дальше

залежно від того, де буде використовуватися дана штукатурка, в суміш додаються спеціальні речовини, які поліпшать склад розчину. Наприклад, для відбілювання, до складу додають присадки, які підвищать рівень білизни. З цим відмінно справляються вапно, Солі металів: білила цинкові, титанові. У складі звичайної гіпсової (сірої) штукатурки немає «допоміжних» речовин. Також ряд фірмових добавок дозволяє відрегулювати технологічний період. Це час від замішування розчину до початку процесу схоплювання.

Назва гіпсової штукатурки говорить сама за себе. Природно, що основною речовиною, що входить до її складу, є гіпс. Цей матеріал екологічний, легкий і має середню міцність. Варто відзначити, що гіпсова машинна штукатурка буває і універсальною. Багато замінюють шпаклівку стін такий штукатуркою. З нею можна працювати на різних поверхнях. Штукатурка швидко схоплюється і сохне. Однак вона не водостійка і, в умовах з мінливою атмосферою, доведеться відмовитися від неї. Незважаючи на те, що у матеріалу широкі технічні можливості, гіпсова штукатурка застосовується не скрізь.

на міцність впливають певні компоненти, які також включають до складу штукатурки. Незважаючи на те, що на кожній упаковці гіпсової штукатурки вказано її склад, перелік спеціальних добавок тримається в строгому секреті.

види штукатурок для механізованого нанесення

для виконання робіт машинним способом використовується 2 види штукатурних сумішей — цементно-піщана і гіпсова. Перший варіант використовується для промислових приміщень і кімнат з підвищеною вологістю. Гіпсове покриття характерно тільки для житлових кімнат з нормальним вологісним режимом. Якщо порівнювати вартість робіт, то за підсумком виходить однаково. У гіпсової штукатурки менше витрата, але ціна за мішок вище. У цементно-піщаної суміші навпаки.

матеріальна вигода використання технології

  •  доступна ціна за метр кв. за рахунок зниження трудовитрат і використання мобільної машинної станції замість ручної праці.
  •  вартість робіт за м2 розраховується з використанням матеріалів і без матеріалів.
  •  чим більше обсяг робіт по площі приміщень, тим дешевше виходить кінцева ціна за виконання.
  •  використання машинної штукатурки ефективніше і швидше. 

як визначити витрату механічної штукатурки

рівність стін і товщина шару - основні показники, які безпосередньо впливають на витрату гіпсової штукатурки при машинному нанесенні. Як правило, при задовільному стані робочої поверхні, на 1 м? буде потрібно 250-300 гр. примашинної штукатурці . Крім того, виробники намагаються вказувати на упаковці всі дані по витраті.у Порада: уникнути переплати допоможе, підготовлений заздалегідь, точний розрахунок витрати матеріалу на 1 м?. Так ви зможете заощадити пристойну суму грошей.

Штукатурка стін. Київ

Для того, щоб уникнути помилок при роботі, необхідно вивчити етапи штукатурки стін:

  • Підготовка підстави (створити рівну поверхню, прибрати всі опуклості, цвіль, позбутися від глибоких западин, вибоїн, залишків шпалер і клею)
  • Встановлення маяків. Маяками прийнято називати відрізки металевого профілю або дерев'яні рейки, що зміцнюються в площині майбутньої штукатурки. Встановлюються вони обов'язково перпендикулярно підлозі і стелі. Ширину прольоту між маяками вибирають так, щоб було зручно працювати правилом.
  • Процес нанесення. Для штукатурки стін використовують 2 шпателя (маленький і великий). Маленьким набирають розчин і наносять на великий, щоб зручніше було працювати.
  • Вирівнювання. Для розрівнювання використовують алюмінієву рейку (правило) довжиною півтора-два метри. Наносять штукатурку знизу-вгору, рухаючись по маяках. Надлишки розчину з правила прибираються шпателем і наносяться на місця, де є нерівності, виїмки.
  • Глянцювання. Для цієї процедури необхідно використання зволоженою терки (спочатку фетрової або повстяної, а потім сталевий). За допомогою терки ретельно прибираються всі шорсткості, і стіна стає схожою на глянцевий папір. Однак використовувати глянцевание можна тільки на добре вирівняній поверхні.

серед основних переваг гіпсової машинної (механічної) штукатурки в Київській області виділяють: зручність в роботі, швидко сохне і майже немає усадки. Основний мінус використання даного виду штукатурки в тому, що вона не підходить для роботи в сирих приміщеннях, так як має слабку вологостійкість і середньої міцністю. Таким чином, при виборі будь-якої штукатурки важливо враховувати: де, в яких умовах вона буде використовуватися. Це допоможе мінімізувати власні витрати і отримати ідеальну поверхню стін.

Требуется машинна штукатурка в Оболонь, Жуляни, Позняки, Дарниця? (виїжджаємо і в інші райони Києва) замовляйте замір, консультація безкоштовна замовити

ми складаємо максимально повний кошторис на послугу "машинна штукатурка", щоб в майбутньому не було неприємних несподіванок.

беремо доставку необхідного обладнання і матеріалів на себе, щоб машинна штукатурка, як можна менше витрачала вашого особистого часу.

послуга "машинна штукатурка" виконується в суворій відповідності зі кошторисами і будівельними нормами, зрозуміло, з чистотою після себе.

приймаємо оплату після того, як замовник прийняв роботи і підписав всі закривають документи.

Акція на штукатурку, кладку стін і стяжку підлоги!

при замовленні у нас двох з трьох послуг Ви отримуєте знижку на всі роботи до 7%. Не пропусти вигідно зробити ремонт...

Акція на штукатурку в місті Київ
4 штукатурних станцій і 5 бригад штукатурів
працюємо за затвердженими стандартами
перед початком робіт укладаємо договір
даємо гарантію 2 роки

Коментарі на сайті:

admin 21 лютого 2022 01:43

І в якості робіт...

Олексій 21 лютого 2022 01:32

Наскільки я зрозумів що перевага тільки в ціні?...

098-95-64-392
Замовити дзвінок
Закрити

098-95-64-392


Заказ дзвінка на замір:
×
Ваш телефон::
Ваше імя:
Коли Вам зручно: