режим роботи: 9:00-20:00 098-95-64-392
Машинна / Механізована штукатурка » Штукатурка в місті Київ та області » Проведення штукатурних робіт в місті Київ

Проведення штукатурних робіт в місті Київ

Останнім часом на будівельному ринку Київа з'явилося багато різних інноваційних підходів для оптимізації вирішення будівельних завдань. Одним з таких інноваційних рішень є проведення штукатурних робіт з використанням штукатурної станції!!!

Проведення штукатурних робіт в місті Київ

Штукатурна станція механізує самі трудомісткі процеси, а саме змішування сухої суміші з водою і подача готової суміші на робочу площину.


Як наслідок, скорочення термінів проведення робіт і зниження вартості виконання робіт!!!

Підготовка стін до машинної штукатурки:

Перед початком робіт необхідно підготувати робочу поверхню до нанесення штукатурки. Для цього за допомогою спеціальних інструментів збиваються всі виступаючі частини (наприклад, напливи цементу на цегляній кладці, цвяхи або інші металеві елементи, які виступають зі стін). Робоча поверхня повинна бути чистою і жорсткою.

Такі підстави як бетонні стіни, які погано вбирають воду необхідно покривати ґрунтовкою з вмістом кварцового піску. Грунтовка такого типу дає хорошу адгезію при нанесенні штукатурки.
На поверхні добре вбирають воду (піноблок або цегла) працівниками нашої компанії наноситься грунтовка, яка перешкоджає швидкому проникненню вологи в основу поверхні, що в свою чергу гарантує не розтріскування штукатурки в процесі висихання.

Установка штукатурних маяків

Наступна стадія в штукатурному процесі-це установка маяків. Цей процес не вимагає поспіху, адже якщо будуть виставлені вугілля не під 90 градусів або не в рівні будуть закріплені вертикальні маяки, то вся подальша робота буде нанівець.
Фахівці нашої фірми використовують лазерні рівні, правила довжиною не менше 2 метрів і сучасні технології при монтажі маяків для штукатурення.


Як відбувається процес приготування готової суміші?
Наша фірма використовує саму передову штукатурну машину німецького виробництва PFT G5, яка відрізняється від інших приготуванням правильної консистенції суміші і хорошим розпиленням готової суміші на стіну.

Суха суміш засипається в приймальний бункер вручну. Далі подає барабан втягує суміш в змішувальну камеру, де і відбувається власне процес змішування суміші з водою. Змішування забезпечується двигуна потужністю 5,5 кВт. Регулювання необхідної щільності суміші проводиться шляхом зміни тиску подачі води. Рівень тиску відображається на вимірювальній шкалі, розташованій на бічній стінці штукатурної станції.

Готова консистенція подається в шланг роторним насосом. Насос складається з сталевого ротора і гумового статера. Залежно від проведених робіт використовуються різні по довжині і діаметру ротори і статери. Шланг подає суміш має довжину 50 метрів. Ця перевага дає великі можливості в подачі готової суміші до місця проведення робіт.


Нанесення суміші на стіну механізованим способом

На закінчення шланга надівається пістолет. Також до пістолета приєднується шланг зі стисненим повітрям. Машина забезпечена повітряним компресором, який і створює необхідний тиск повітря в шлангу.
У пістолеті при попаданні стисненого повітря суміш розріджується і в розпиленому стані подається на стіну. Таким чином, суміш заповнює навіть найдрібніші порожнечі і лягає тонким шаром, що дає можливість нанести правильну кількість штукатурки, згідно виставлених маяків.
Готову суміш починають наносити від верхнього краю стіни поздовжніми рухами, плавно опускаючись вниз. Для правильного розпилення суміші пістолет підносять до стіни на відстань від 20 до 30 см.
На стиках стін обов'язково ставиться сітка, яка служить основою для зв'язування штукатурної суміші на різних стінах в одне ціле, а також перешкоджає розтріскування в процесі експлуатації.

Загладжування робочої поверхні в місті Київ та області

Після нанесення штукатурної суміші, поверхня загладжується Н-подібним правилом. У міру висихання, поверхня обробляється Т-подібним правилом. Завершальною стадією в обробці поверхні є затирка губчастої теркою поверхні рясно политою водою. Після цього поверхні дають відстояться тиждень і можна клеїть шпалери. Під фарбування, площину необхідно затерти теркою з використанням дрібнофракційної сітки ще один раз.

Важливо!!! Поверхня на яку нанесли гіпсову штукатурку машинним способом не вимагає додаткового шпаклювання під забарвлення або поклейку шпалерами. На обличчя значна економія коштів за рахунок матеріалів і трудовитрат на шпаклівку!

Штукатурні роботи можна виконати використовуючи ваш матеріал, тоді ви платите тільки за роботу. Або Штукатурні роботи в місті Київ можна провести використовуючи наш матеріал. Тоді вартість 1 квадратного метра роботи буде збільшена на кількість витраченого матеріалу.

Звернувшись в нашу компанія Ви отримаєте абсолютно рівні стіни.

На всі наші роботи, ми даємо гарантію!

Голосіївський район, Святошинський район, Солом'янський масив, Оболонь, Поділ, Печерський район, Шевченківський масив


-----------

Коментарі на сайті:

admin 21 лютого 2022 01:43

І в якості робіт...

Олексій 21 лютого 2022 01:32

Наскільки я зрозумів що перевага тільки в ціні?...

Валерій Київ 23 травня 2021 02:16

Щось я не зрозумів - Чорновий ремонт включає в себе штукатурку стін, чи Ви робите тільки саму штукатурку?...

Поширенні запитання:

коли краще починати Штукатурні роботи? послідовність робіт наступна: 1. Зведення стін, 2. Штукатурні роботи, 3. Електромонтаж, монтаж сантехніки.
Ми виконуємо всі види цих робіт розбиваючи їх на окремі етапи. Зазвичай економія становить близько 30-40% від вартості ремонту квартири "під ключ".

що за чим робити -Стяжку або Штукатурку? бажано робити спочатку механізовані Штукатурні роботи, а потім вже виконувати стяжку.

скільки будуть сохнути стіни? на швидкість висихання впливає температура повітря, вологість, а також матеріал і товщина штукатурного шару. Гіпсова штукатурка висихає за 5-7 днів. Цементно-піщана за 2-4 тижні.

Який мінімальний обсяг замовлення? У нас немає обмежень по площі механічної штукатурки, ми працюємо від мінімальних і до максимальних площ об'єкта.

098-95-64-392
Замовити дзвінок
Закрити

098-95-64-392


Заказ дзвінка на замір:
×
Ваш телефон::
Ваше імя:
Коли Вам зручно: