режим роботи: 9:00-20:00 098-95-64-392
Машинна / Механізована штукатурка » Штукатурка в місті Київ та області » Оштукатурювання стін по маяках. Місто Київ

Оштукатурювання стін по маяках. Місто Київ

Багато фінішних оздоблювальні матеріали є вибагливими і вимагають ідеально рівну основу. Шпалери, дерев'яні або пластикові панелі, плитка повторює вигини стін. Якщо вони нерівні, то і фінішна стає такою.

Для ретельного вирівнювання застосовується технологія штукатурки стін по маяках. Оштукатурювання стін по маяках в Києві та області виробляє наша будівельна бригада.

перевага машинної технології мокрим способом

  • автоматизована штукатурка лягає рівно, демонструючи підвищену міцність, стійкість до вологості і перепадів температур. 
  • надійне зчеплення з бетонною, цегляною основою.
  • механічний спосіб нанесення збільшує швидкість виконання робіт. Знижується ціна за квадратний метр за рахунок витіснення ручної праці сучасними технологіями. 

важливий аспект справи — розстановка маячків

Наша бригада — професійні майстри, які до кожної дрібниці підходять грунтовно. Ми не використовуємо що попало для установки маячків — бруски, частини пластикових відер безглуздого розміру. Для установки застосовуються спеціалізовані маячкові гнуті профілі. Розлучається штукатурна суміш і проводиться накид розчину на стіни. Враховувати, що товщина шару повинна бути більше товщини маячкового профілю. Маячком відбувається вдавлювання штукатурки і вирівнювання правилом.

чим краще пластикові маячки - легкі за вагою, але міцні на стиск пластикові профілі швидко встановлюються в умілих руках професіоналів. Найголовніше-пластикові елементи відмінно тримають форму і навіть після легкої деформації вирівнюються . Пластик не покривається іржею, не окислюється. Від нього не проявляються на стінах темні плями і розлучення. Якщо маячки після натискання правила починають прогинатися, значить встановлені неточно. Рекомендується відразу виправляти ситуацію, щоб не потріскався після твердіння шар механізованої штукатурки.

 -----

Працюємо в києві та області з гарантією якості та швидким виїздом на об'єкт без додаткових нагадувань. Потрібна якісна оздоблювальна робота? Не знаєте, де знайти майстрів з нанесення машинної штукатурки? Звертайтесь!

Голосіївський район, Святошинський район, Солом'янський масив, Оболонь, Поділ, Печерський район, Шевченківський масив


-----------

Коментарі на сайті:

admin 21 лютого 2022 01:43

І в якості робіт...

Олексій 21 лютого 2022 01:32

Наскільки я зрозумів що перевага тільки в ціні?...

Валерій Київ 23 травня 2021 02:16

Щось я не зрозумів - Чорновий ремонт включає в себе штукатурку стін, чи Ви робите тільки саму штукатурку?...

Поширенні запитання:

коли краще починати Штукатурні роботи? послідовність робіт наступна: 1. Зведення стін, 2. Штукатурні роботи, 3. Електромонтаж, монтаж сантехніки.
Ми виконуємо всі види цих робіт розбиваючи їх на окремі етапи. Зазвичай економія становить близько 30-40% від вартості ремонту квартири "під ключ".

що за чим робити -Стяжку або Штукатурку? бажано робити спочатку механізовані Штукатурні роботи, а потім вже виконувати стяжку.

скільки будуть сохнути стіни? на швидкість висихання впливає температура повітря, вологість, а також матеріал і товщина штукатурного шару. Гіпсова штукатурка висихає за 5-7 днів. Цементно-піщана за 2-4 тижні.

Який мінімальний обсяг замовлення? У нас немає обмежень по площі механічної штукатурки, ми працюємо від мінімальних і до максимальних площ об'єкта.

098-95-64-392
Замовити дзвінок
Закрити

098-95-64-392


Заказ дзвінка на замір:
×
Ваш телефон::
Ваше імя:
Коли Вам зручно: