режим роботи: 9:00-20:00 098-95-64-392

Машинна штукатурка Жуляни

Машинна штукатурка Жуляни Кілька років тому на будівельному ринку з'явилася така послуга, як машинна штукатурка. Зараз ми поговоримо про плюси і мінуси такого виду робіт. Спочатку розберемося, в чому ж різниця між ручною і машинною штукатуркою. Найголовніше - це швидкість нанесення складу на стіну. При ручному виконанні роботи механізований процес цей досить тривалий. Необхідно налити потрібну кількість води, засипати суміш, добре перемішати її міксером, дати настоятися приблизно 5 хвилин, вручну накидати розчин на стіну, а потім протягнути правилом. Зазвичай на замішування одного мішка суміші йде близько 10 хвилин. І слід врахувати, що ємність з матеріалом виходить нелегкою - 25-30 кг сухої суміші на 6-9 літрів води.


Машинна штукатурка в Жулянах – це по суті спеціальний насос з розбризкувачем, який під тиском качає розчин і набризкує його рівним шаром. Сучасні моделі вже суміщені з мішалками, тому для таких пристроїв тільки підключають воду і електрику, а засипавши в барабан суху суміш, отримують розчин – який готовий для нанесення. В'язкість регулюється методом контролю подачі води.

При машинному нанесенні в Красногорську матеріалу процес сильно прискорюється. Мішок сухої суміші засипається в спеціальний відсік штукатурної станції, в якому вже стоїть шнекова пара (великий міксер). Подача води здійснюється автоматично при підключенні шланга до будь-якої труби з холодною водою. З довгого рукава шланга виходить готова суміш при натисканні важеля. У будь-який момент можна відпустити кнопку, і подача розчину припиниться. Єдиний нюанс-потрібно стежити, щоб суха суміш безперебійно надходила в апарат. Середній апарат виробляє 1 мішок суміші в хвилину.

Машинна штукатурка ціна:

Ціна штукатурки залежить від кількості використаних матеріалів (товщини шару) і закупівельної ціни матеріалу, враховується також робота майстра за зроблену роботу.

замовити бригаду штукатурів" машинна штукатурка " Жуляни-Київ:

Рівність стін і товщина шару - основні показники, які безпосередньо впливають на витрату гіпсової штукатурки при машинному нанесенні. Як правило, при задовільному стані робочої поверхні, на 1 м? буде потрібно 250-300 гр. примашинної штукатурці . Крім того, виробники намагаються вказувати на упаковці всі дані по витраті.у рада: уникнути переплати допоможе, підготовлений заздалегідь, точний розрахунок витрати матеріалу на 1 м?. Так ви зможете заощадити пристойну суму грошей.

Голосіївський район, Святошинський район, Солом'янський масив, Оболонь, Поділ, Печерський район, Шевченківський масив


-----------
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Поширенні запитання:

коли краще починати Штукатурні роботи? послідовність робіт наступна: 1. Зведення стін, 2. Штукатурні роботи, 3. Електромонтаж, монтаж сантехніки.
Ми виконуємо всі види цих робіт розбиваючи їх на окремі етапи. Зазвичай економія становить близько 30-40% від вартості ремонту квартири "під ключ".

що за чим робити -Стяжку або Штукатурку? бажано робити спочатку механізовані Штукатурні роботи, а потім вже виконувати стяжку.

скільки будуть сохнути стіни? на швидкість висихання впливає температура повітря, вологість, а також матеріал і товщина штукатурного шару. Гіпсова штукатурка висихає за 5-7 днів. Цементно-піщана за 2-4 тижні.

Який мінімальний обсяг замовлення? У нас немає обмежень по площі механічної штукатурки, ми працюємо від мінімальних і до максимальних площ об'єкта.

098-95-64-392
Замовити дзвінок
Закрити 098-95-64-392
Заказ дзвінка на замір: