режим роботи: 9:00-20:00 098-95-64-392

Машинна штукатурка Оболонь

Машинна штукатурка Оболонь 

Для того щоб досягти відмінного кінцевого результату при машинній штукатурці, варто заздалегідь позбутися від попереднього оздоблювального шару. І тільки після його повного видалення можна буде приступати до нанесення грунтовки. Даний шар вибирається залежно від поверхні, що покривається (цегла, бетон, пластик, дерево і т. Д.). З його допомогою можна підвищити не тільки вологовідштовхувальні властивості матеріалу, а й домогтися зміцнення його захисних функцій. Далі, майстром повинні бути проведені заміри, що дозволяють виявити кривизну стін. Для цих цілей використовують спеціальні рівні і рейки, які мають розміри не менше 1500 мм. Фахівці також встановлюють спеціальні маяки, у вигляді металевих рейок, що визначають в подальшому поверхню стін. Дані маяки повинні бути встановлені правильно, адже тільки так можна добитися значної економії сил і часу, а також отримати в результаті ідеально рівну поверхню.

Машинна штукатурка – це по суті спеціальний насос з розбризкувачем, який під тиском качає розчин і набризкує його рівним шаром. Сучасні моделі вже суміщені з мішалками, тому для таких пристроїв тільки підключають воду і електрику, а засипавши в барабан суху суміш, отримують розчин – який готовий для нанесення. В'язкість регулюється методом контролю подачі води.

після необхідної підготовки, можна починати роботи з нанесення вирівнюючого шару. Самим екологічно чистим, а також безпечним для здоров'я людини є спосіб, при якому використовується гіпсова штукатурка. Значною перевагою цієї суміші є її пластичність, мала вага і відсутність усадочного ефекту. Професіонали знають, що при використанні даного виду штукатурки не варто переживати про можливу появу тріщин в процесі його висихання. Адже вони не з'являться, навіть за умови нанесення його товстим шаром. При роботі з цим матеріалом додатковою перевагою є те, що будівельникам не потрібно буде використовувати спеціальну армовану сітку, яка значно підвищує витрати, а також час проведення необхідних робіт – механізованої штукатурки в Києві на Оболоні.

Машинна штукатурка Оболонь Ціна:

Ціна штукатурки, на Оболоні, залежить від кількості використаних матеріалів (товщини шару) і закупівельної ціни матеріалу, враховується також робота майстра за зроблену роботу.

Голосіївський район, Святошинський район, Солом'янський масив, Оболонь, Поділ, Печерський район, Шевченківський масив


-----------

Коментарі на сайті:

admin 21 лютого 2022 01:43

І в якості робіт...

Олексій 21 лютого 2022 01:32

Наскільки я зрозумів що перевага тільки в ціні?...

Валерій Київ 23 травня 2021 02:16

Щось я не зрозумів - Чорновий ремонт включає в себе штукатурку стін, чи Ви робите тільки саму штукатурку?...

Поширенні запитання:

коли краще починати Штукатурні роботи? послідовність робіт наступна: 1. Зведення стін, 2. Штукатурні роботи, 3. Електромонтаж, монтаж сантехніки.
Ми виконуємо всі види цих робіт розбиваючи їх на окремі етапи. Зазвичай економія становить близько 30-40% від вартості ремонту квартири "під ключ".

що за чим робити -Стяжку або Штукатурку? бажано робити спочатку механізовані Штукатурні роботи, а потім вже виконувати стяжку.

скільки будуть сохнути стіни? на швидкість висихання впливає температура повітря, вологість, а також матеріал і товщина штукатурного шару. Гіпсова штукатурка висихає за 5-7 днів. Цементно-піщана за 2-4 тижні.

Який мінімальний обсяг замовлення? У нас немає обмежень по площі механічної штукатурки, ми працюємо від мінімальних і до максимальних площ об'єкта.

098-95-64-392
Замовити дзвінок
Закрити

098-95-64-392


Заказ дзвінка на замір:
×
Ваш телефон::
Ваше імя:
Коли Вам зручно: