режим роботи: 08:00-22:00 068-27-24-439

Механізовані Штукатурні роботи в Ірпіні

Штукатурні роботи машинним способом в Києві та зокрема в Ірпіні, на сьогоднішній день є найпрогресивнішою європейською технологією при автоматизованих штукатурних роботах. Обладнання, що використовується нашою компанією, дозволяє працювати з будь-якими штукатурними розчинами: гіпсовими, Цементно-піщаними, теплоізоляційними, декоративними.

Механізовані Штукатурні роботи в Ірпіні

При роботі гіпсовими сумішами додатково можливо глянцювання (шпаклювання до додання глянцевого покриття), що дозволяє виробляти обклеювання шпалерами, забарвлення, нанесення декоративних покриттів стін без додаткового шпаклювання.
Фахівці компанії "Київська штукатурка" здійснюють роботи з штукатурення: стін, стель, фасадів, цоколів. A також допоможуть підібрати оптимальну вартість матеріалу для вашого об'єкта будівництва . Обладнання для штукатурних робіт відомих світових виробників дозволяє готувати штукатурну суміш з використанням силос-контейнера, що дозволяє здешевити вартість штукатурної суміші на 20 %.
Для постійних клієнтів, будівельних і підрядних організацій особливі умови. Машинна штукатурка це швидко, надійно і якісно!


Працюємо в Києві та київській області. Виїзд фахівця на замір і складання кошторису безкоштовно.

Наша компанія була заснована в 2011 році. Працівники компанії виключно висококваліфіковані штукатури, а також профільні фахівці з улаштування наливних підлог, що пройшли професійне навчання у кращих виробників матеріалів.
Під час роботи ми використовуємо обладнання та матеріали виключно провідних фірм-виробників, які протягом багатьох років забезпечують високоякісні товари.


Всі роботи, які будуть проводитися нашими фахівцями, відповідають СНіПам і технічною вимогою компаній - виробників сухих сумішей, що сприяє отриманню якісного вихідного матеріалу і економії коштів в подальшому.


Служба нашого технічного нагляду постійно проводить дослідження з приводу контролю якості, а так само із задоволенням допомагає своїм клієнтам у виборі матеріалу. Якщо вам знадобиться розвантаження і підйом матеріалу, не хвилюйтеся, наші фахівці зроблять все без вас.


Штукатурні роботи із застосуванням механічного способу і пристрій стяжки за допомогою пневмонагнетателей.

Будемо раді бачити Вас нашими клієнтами!


Голосіївський район, Святошинський район, Солом'янський масив, Оболонь, Поділ, Печерський район, Шевченківський масив


-----------

Коментарі на сайті:

admin 21 лютого 2022 01:43

І в якості робіт...

Олексій 21 лютого 2022 01:32

Наскільки я зрозумів що перевага тільки в ціні?...

Валерій Київ 23 травня 2021 02:16

Щось я не зрозумів - Чорновий ремонт включає в себе штукатурку стін, чи Ви робите тільки саму штукатурку?...

Поширенні запитання:

коли краще починати Штукатурні роботи? послідовність робіт наступна: 1. Зведення стін, 2. Штукатурні роботи, 3. Електромонтаж, монтаж сантехніки.
Ми виконуємо всі види цих робіт розбиваючи їх на окремі етапи. Зазвичай економія становить близько 30-40% від вартості ремонту квартири "під ключ".

що за чим робити -Стяжку або Штукатурку? бажано робити спочатку механізовані Штукатурні роботи, а потім вже виконувати стяжку.

скільки будуть сохнути стіни? на швидкість висихання впливає температура повітря, вологість, а також матеріал і товщина штукатурного шару. Гіпсова штукатурка висихає за 5-7 днів. Цементно-піщана за 2-4 тижні.

Який мінімальний обсяг замовлення? У нас немає обмежень по площі механічної штукатурки, ми працюємо від мінімальних і до максимальних площ об'єкта.

068-27-24-439
Замовити дзвінок
Закрити

068-27-24-439


Заказ дзвінка на замір:
×
Ваш телефон::
Ваше імя:
Коли Вам зручно: