режим роботи: 9:00-20:00 098-95-64-392
 
"Київ Штукатур" Штукатурка будинків ідеально рівні стіни
безкоштовний замір і консультації
Оплата
по факту

Розрахунок за механізовані роботи тільки після їх виконання. Без прихованих витрат і додаткових платежів.

Працюємо
За договором

Перед початком штукатурних робіт укладаємо договір - Ви можете бути впевнені, що ми виконаємо всі обумовлені пункти.

Точно
в термін

здача робіт у встановлені терміни, які прописані в договорі. Якщо не встигаємо, ви платите менше

безкоштовний
замір

в ціну включена безкоштовна доставка і розвантаження матеріалу.

внутрішня
штукатурка будинків

наші фахівці виконують роботи з підготовки поверхонь для обробки природними матеріалами і керамічною плиткою. За бажанням замовника, може виконана фінішна внутрішня штукатурка, що ідеально підходить для фарбування або обклеювання шпалер.

економте до 30% на ремонті.

ми готові оперативно виїхати в будь-яку точку Києва та Київської області. "Престиж Штукатур" - це 5 мобільних бригад з 4 чоловік кожна і 5 штукатурних станцій, готових приступити до штукатурки по Вашому дзвінку...

внутрішня штукатурка будинків місто Київ © Престиж штукатур

використовувані нами пристрої для механізованого процесу (машинна штукатурка будинку ) дозволяють отримати якісне покриття стін, стель. Подача розчину під тиском гарантує проникнення робочої суміші з утворенням міцного і рівного шару у важкодоступних місцях (дверні, віконні прорізи). Якість самої приготовленої суміші істотно відрізняється від сумішей, приготованих вручну. Сувора дозація змішуваних компонентів (сухі суміші, вода, добавки для поліпшення фізичних і хімічних параметрів), безперервне перемішування розчину в процесі виконання робіт гарантує отримання на виході пластичної, однорідної консистенції.

Ціна машинної штукатурки

Ціна штукатурки за метр квадратный в Позняках, Броварах, Ірпіні та Борисполі та ін. - Київ 2021
200 грн10 мм110 грн
250 грн20 мм120 грн
300 грн40 мм130 грн
* Гіпсова машинна штукатурка стель коштує 280 грн м.2
* Штукатурка під шпалери додатково буде коштувати + 20грн. м2.

внутрішня штукатурка будинків
Штукатурка: великих і маленьких будинків, дач, таунхаусів, новобудов

основним регіоном, в якому ми надаємо послуги з машинної штукатурки внутрішніх приміщень, є Київ (Оболонь, Бровари, Дарниця, Бориспіль, Жуляни, Святошино та інші райони..) . Але зацікавленість наших потенційних клієнтів з довколишніх районів дозволило нам розширити зону обслуговування. Всі роботи виконуються виключно після складання попереднього договору на надання послуг. Основою для договору служить побажання замовника і думка наших фахівців, в обов'язковому порядку обстежили приміщення, в яких належить виконати оздоблювальні роботи. Попереднє обстеження необхідно для визначення з комплектацією необхідного обладнання, підбором сумішей і добавок для приготування розчину в залежності від передбачуваних умов експлуатації приміщень (температурний режим, вологість). В основному використовуються гіпсові суміші і суміші на цементній основі. Всі використовувані компоненти екологічно безпечні. Штукатурка будинків, дач, котеджів, танхаусів з використанням даних сумішей відрізняється міцністю. Варіювання товщиною шару, що укладається дозволяє підвищити ступінь звукоізоляції і теплоізоляції. .

Фото наших робіт з ціною за метр кв.

Ви можете орієнтуватися по ціні, дивлячись нижче, на свій метраж для машинної штукатурки стін або стелі:

Внутрішня штукатурка стін заміського будинку

Внутрішня штукатурка стін заміського будинку 568 м.2 9 днів Святошино 23 000 грн.

Штукатурка стін великої квартири

Штукатурка стін великої квартири 140 м.2 4 дня Жуляни 12 000 грн.

Штукатурка стандартнї квартири

Штукатурка стандартнї квартири 90 м.2 3 дня Дарниця 8 000 грн.

*Підготовка приміщення (закриті плівкою вікна, двері, меблі); грунтування стін (Міттельгрунт Кнауф) 2 рази по газобетону; Монтаж армуючої сітки по деформаційних швах; Установка штукатурних маяків і кутозахисних профілів; машинне нанесення гіпсової суміші МП-75 220в; Вирівнювання по маяках; Механічна штукатурка стель і стін, гіпсова штукатурка машинним способом укосів віконних і дверних прорізів; машинна штукатурка під фарбування; створення вертикальних кутів 90 град в кухні і с/В.; видалення штукатурних маяків; вирівнювання поверхні уздовж кутів; - нд це швидка штукатурка стін. Механізована штукатурка-спосіб штукатурних робіт із застосуванням спеціального програмованого апарату "штукатурної станції". У неї подається вода і суміш, які рівномірно перемішуються через змішувальний шнек і насичуються киснем. Тому на стіни вже накидається ідеальний за консистенцією склад.

Штукатурка стін машинним способом
стала доступною для всіх:
тепер можна замовити
штукатурку станціямив будинках , котеджах, таунхаусах і навіть не великих квартирах

в середньому 1 бригада з 4 майстрів, завдяки автоматизованому процесу, робить близько 150 кв.метрів якісної машинної штукатурки.

підготовчі роботи грунтування поверхонь встановлення маяків Монтаж армуючої сітки © під ключмашинна штукатурка
 

Темпи будівництва різних об'єктів в Києві постійно зростає. Але це не тільки промислові та житлові новобудови. Кількість дач, котеджів, таунхаусів в різних районах Києва постійно збільшується. І перед кожним власником приміщення, рано чи пізно, постає питання оздоблювальних робіт. Зміна внутрішнього інтер'єру, реконструкція окремих частин або будинку в цілому, виправлення дефектів, незмінно присутніх при здачі новобудов. Вибір матеріалу длямашинної штукатурки виправлення нерівностей поверхонь стін, стель, вибір технології обробки, підбір кваліфікованого персоналу для виконання робіт, час, фінансові витрати. Всі ці турботи дістаються власникам заміських будинків, вил, таунхаусів, дач.

Фахівці нашої компанії пропонують, якщо не зняти повністю всі турботи, то істотно полегшити і спростити процес внутрішньої обробки. Ми пропонуємо послуги з штукатурення поверхонь приміщень різного типу машинним способом.

Внутрішня штукатурка будинків, виконана машинним способом, має ряд переваг, які гідно оцінили наші клієнти. В першу чергу це швидкість виконання робіт і технічні характеристики готового покриття. високий ступінь зчеплення з основною поверхнею, міцність готового покриття, основні відмінні риси даного способу.

Машинна / Механізована штукатурка » Внутрішня штукатурка будинків

Штукатурка стелі

Якщо ви хочете зробити штукатурку стелі в квартирі або будинку своїми руками, то починати його потрібно зі стелі. Штукатурка стелі робиться в тих випадках, коли нерівності його поверхні перевищують 50мм.

Оштукатурювання стін Київ

Оштукатурювання стін являє собою тривалий і трудомісткий процес. Але мало хто знає про те, що для його полегшення і скорочення часу, можна вдатися до механізації роботи. Для даних цілей застосовується спеціальне обладнання.

Оздоблення будинку всередині - машинна штукатурка

Будь-який власник приміщення, при проведенні ремонтних робіт стикається з проблемою вирівнювання внутрішніх поверхонь (стіни, стеля). Як показує практика, в Києві використання традиційних штукатурних сумішей залишається одним з найбільш популярних способів виправлення дефектів і недоліків поверхні, що виявляються в новобудовах або виникають в процесі реконструкцій експлуатованих приміщень.

Оздоблення будинку всередині - машинна штукатурка

Кожен, кому доводилося стикатися з проблемою вирівнювання внутрішніх поверхонь в приміщенні (стіни, стелі), відчуває складнощі при виборі оптимального типу оздоблювального матеріалу. Навіть при обробці гіпсокартоном, панелями з МДФ потрібна попередня підготовка окремих ділянок. Зазвичай це виконувалося вручну, з використанням штукатурних сумішей, що не відрізняються своєю якістю. Процес забирав багато часу.

Механізована штукатурка будинку в Києві та області

Одним з популярних і сучасних способів оздоблювальних робіт на внутрішніх і зовнішніх стінах будинку в Києві є машинна штукатурка. Тут можна виділити гіпсову штукатурку, хоча б тому, що це один з найкрасивіших видів обробки. Штукатурка стін необхідна для захисту від впливу зовнішніх факторів, погодних умов. Крім того, вона забезпечує краще збереження тепла і протистоїть впливу вогню.

Внутрішнє оздоблення будинку штукатуркою

Виробництво оздоблювальних робіт, природний процес з облаштування внутрішнього простору приміщень будь-якого типу. Київ, місто контрастів, де переплітаються оригінальність і солідність будівель старої забудови і сучасні технології новобудов. Реконструкція внутрішніх приміщень знаходяться в експлуатації або обробка внутрішнього простору в новобудовах рідко обходиться без додаткових робіт з вирівнювання поверхонь стін, стель.

Штукатурка внутрішніх стін будинку

Внутрішня штукатурка, як один із способів вирівнювання поверхонь в приміщеннях різного типу, була і залишається найбільш затребуваною при проведенні оздоблювальних робіт. Фарбування, наклейка шпалер вимагає ідеально рівній поверхні. Навіть при використанні панелей МДФ, гіпсокартону, рекомендованих, як один з варіантів отримання рівної поверхні, необхідно проводити попередні роботи з підготовки основних поверхонь. Аналіз кількості звернень потенційних клієнтів в нашу компанію показує, що штукатурка є найбільш оптимальним варіантом попередньої обробки стін, стельових покриттів.

Требуется машинна штукатурка в Оболонь, Жуляни, Позняки, Дарниця? (виїжджаємо і в інші райони Києва) замовляйте замір, консультація безкоштовна замовити

ми складаємо максимально повний кошторис на послугу "машинна штукатурка", щоб в майбутньому не було неприємних несподіванок.

беремо доставку необхідного обладнання і матеріалів на себе, щоб машинна штукатурка, як можна менше витрачала вашого особистого часу.

послуга "машинна штукатурка" виконується в суворій відповідності зі кошторисами і будівельними нормами, зрозуміло, з чистотою після себе.

приймаємо оплату після того, як замовник прийняв роботи і підписав всі закривають документи.

Акція на штукатурку, кладку стін і стяжку підлоги!

при замовленні у нас двох з трьох послуг Ви отримуєте знижку на всі роботи до 7%. Не пропусти вигідно зробити ремонт...

Акція на штукатурку в місті Київ
4 штукатурних станцій і 5 бригад штукатурів
працюємо за затвердженими стандартами
перед початком робіт укладаємо договір
даємо гарантію 2 роки

Коментарі на сайті:

admin 21 лютого 2022 01:43

І в якості робіт...

Олексій 21 лютого 2022 01:32

Наскільки я зрозумів що перевага тільки в ціні?...

098-95-64-392
Замовити дзвінок
Закрити

098-95-64-392


Заказ дзвінка на замір:
×
Ваш телефон::
Ваше імя:
Коли Вам зручно: