режим роботи: 9:00-20:00 098-95-64-392

Штукатурка внутрішніх стін будинку

Внутрішня штукатурка, як один із способів вирівнювання поверхонь в приміщеннях різного типу, була і залишається найбільш затребуваною при проведенні оздоблювальних робіт. Фарбування, наклейка шпалер вимагає ідеально рівній поверхні. Навіть при використанні панелей МДФ, гіпсокартону, рекомендованих, як один з варіантів отримання рівної поверхні, необхідно проводити попередні роботи з підготовки основних поверхонь. Аналіз кількості звернень потенційних клієнтів в нашу компанію показує, що штукатурка є найбільш оптимальним варіантом попередньої обробки стін, стельових покриттів.

Ремонтні роботи, пов'язані з реконструкцією будинків або великих приміщень або при облаштуванні внутрішніх приміщень новобудов, на думку замовників, повинні відповідати наступним вимогам. Організація виробничого процесу, мінімальні терміни, прийнятна вартість робіт в Києві (Оболонь, Жуляни, Позняки, Дарниця, Броварі та інші райони..). Але головною залишається вимога якості виконаних робіт. Обсяг виконаних фахівцями нашої компанії штукатурних робіт і відсутність нарікань з боку замовників говорить про професіоналізм наших майстрів.

замовити штукатурку дома в Києві:

Одним з основних переваг наших послуг є застосування механізованого способу нанесення штукатурки. Використовуючи різноманітне обладнання, що забезпечує можливість автоматизувати процес приготування суміші і її нанесення на поверхню, ми маємо можливість проводити оздоблювальні роботи в приміщеннях різного по функціональності і площі приміщень. Штукатурка будинків, дач, котеджів, танхаусів, заміського будинку в Києві та київській області одна з основних спеціалізацій нашої компанії.

процес виконання робіт по внутрішній обробці будинку з використанням штукатурних розчинів.

 

Штукатурка стін заміського будинку вимагає знання особливостей використовуваних компонентів для приготування робочих сумішей, технічних і фізичних властивостей підстав під обробку. Суміші на гіпсовій або цементній основі (прості, спеціальні, декоративні), використовувані нами в процесі машинного нанесення штукатурки, підбираються виходячи з передбачуваних режимів експлуатації приміщення. Комплекс необхідного обладнання, кількість сухих компонентів, підбирається на підставі попереднього огляду приміщень, призначених для обробки. Штукатурка внутрішніх стін будинку починаються відразу після підписання попереднього договору або в терміни, запропоновані замовником.

в основний перелік робіт входить:

  • підготовка поверхні (очищення, промивка, грунтовка);
  • виставлення «маяків »;
  • монтаж армуючої конструкції (при необхідності); 
  • приготування робочого розчину і нанесення його на поверхню; 
  • нівелювання обробленої поверхні (вирівнювання); 
  • видалення«маяків ».

 

Штукатурка внутрішніх стін будинку в Києві, виконана машинним способом, дозволяє не тільки отримати якісне рівне покриття внутрішніх стін, але і отримати міцний шар штукатурки в складних місцях (віконні, дверні прорізи) . наші майстри виконають роботи зі створення основи для майбутньої обробки з використанням керамічної плитки або природних оздоблювальних матеріалів. За бажанням замовника, можуть бути виконані роботи з нанесення фінішного шару, що ідеально підходить за своїми технічними характеристиками під фарбування, обклеювання шпалерами, декоративну, рельєфну обробку.

 ----

Київ, місто, яке будується і реконструюється. Послуги професіоналів завжди затребувані. Фахівці нашої компанії готові надати послуги з обробки приміщень з використанням технологій механічного нанесення штукатурки в будь-якому районі Києва.

Голосіївський район, Святошинський район, Солом'янський масив, Оболонь, Поділ, Печерський район, Шевченківський масив


-----------

Коментарі:

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Поширенні запитання:

коли краще починати Штукатурні роботи? послідовність робіт наступна: 1. Зведення стін, 2. Штукатурні роботи, 3. Електромонтаж, монтаж сантехніки.
Ми виконуємо всі види цих робіт розбиваючи їх на окремі етапи. Зазвичай економія становить близько 30-40% від вартості ремонту квартири "під ключ".

що за чим робити -Стяжку або Штукатурку? бажано робити спочатку механізовані Штукатурні роботи, а потім вже виконувати стяжку.

скільки будуть сохнути стіни? на швидкість висихання впливає температура повітря, вологість, а також матеріал і товщина штукатурного шару. Гіпсова штукатурка висихає за 5-7 днів. Цементно-піщана за 2-4 тижні.

Який мінімальний обсяг замовлення? У нас немає обмежень по площі механічної штукатурки, ми працюємо від мінімальних і до максимальних площ об'єкта.

098-95-64-392
Замовити дзвінок
Закрити 098-95-64-392
Заказ дзвінка на замір: