режим роботи: 08:00-22:00 068-27-24-439
Машинна / Механізована штукатурка » Внутрішня штукатурка будинків » Оздоблення будинку всередині - машинна штукатурка

Оздоблення будинку всередині - машинна штукатурка

Будь-який власник приміщення, при проведенні ремонтних робіт стикається з проблемою вирівнювання внутрішніх поверхонь (стіни, стеля). Як показує практика, в Києві використання традиційних штукатурних сумішей залишається одним з найбільш популярних способів виправлення дефектів і недоліків поверхні, що виявляються в новобудовах або виникають в процесі реконструкцій експлуатованих приміщень.

Эдиним недоліком даного способу, до недавнього часу, був великий обсяг робіт, виконуваних вручну. В результаті збільшувалися терміни виконання робіт. Якості обробки не завжди задовольняло за своїми технічними показниками. Це пояснюється переривністю процесу приготування розчину і нанесення його на поверхню.

 

Використання машинного способу нанесення штукатурки для внутрішньої обробки , що практикується нашими фахівцями дозволяє скоротити тимчасові і фінансові витрати на обробку. При цьому якість роботи набагато вище, ніж при оштукатурюванні вручну. Ми виконуємо роботи в будь-якому районі Києва. Вибір і доставка необхідного комплекту обладнання та достатньої кількості компонентів для приготування сумішей здійснюється після попереднього ознайомлення з приміщеннями, призначеними для проведення оздоблювальних робіт.

 

У своїй роботі наші фахівці, як підрядник, використовують різне обладнання (Пневмопістолети, пневмолопати, «хопери») призначене для автоматизації процесу нанесення робочого розчину на поверхню. Комбінування використовуваних пристроїв дозволяє забезпечити рівне, міцне покриття стін, стельового покриття, в місцях кріплення віконних і дверних прорізів. Використовувані штукатурні суміші на цементній або гіпсовій основі гарантують міцність покриття і тривалі терміни його експлуатації. Вибір сумішей проводиться виходячи з умов експлуатації кожного конкретного приміщення (вологість, температурний режим).

Внутрішнє оздоблення будинків

Внутрішнє оздоблення (машинна штукатурка) будинків з використанням сучасних технологій і механізацією процесу робіт має ряд переваг. Основними показниками, що сприяють якісному нанесенню робочих сумішей, є:

  • подача штукатурних сумішей під тиском, що забезпечує високий коефіцієнт зчеплення суміші з основою оброблюваної поверхні;
  • однорідність робочих сумішей, що забезпечують пластичність і міцність покриття;
  • Можливість дозованої подачі розчину для забезпечення рівномірності шарів різної товщини штукатурки внутрішніх стін будинку.

 

При нанесенні тонкого, фінішного шару під декоративну обробку (за бажанням замовника) відсутня необхідність додаткових робіт по затірці і шпаклівці готового шару.

 

всі роботи проводяться комплексно, починаючи від попередньої обробки основних поверхонь, призначених для обробки і закінчуючи вирівнюванням нанесених шарів. Подібний підхід гарантує скорочення тимчасових витрат. Додатковим плюсом є можливість скоротити витрати на придбання сухих сумішей в разі необхідності виробництва великого обсягу робіт.

 

замовляючи послугу штукатурка будинків, дач, котеджів, танхаусів, замовник може бути впевнений, що вартість робіт буде повністю відповідати якості кінцевого результату. Професіоналізм і технічна забезпеченість наших фахівців гарантує якість робіт, в зазначені в договорі терміни. Київ і прилеглі райони входять в сферу надання послуг нашої компанії.

Голосіївський район, Святошинський район, Солом'янський масив, Оболонь, Поділ, Печерський район, Шевченківський масив


-----------

Коментарі на сайті:

admin 21 лютого 2022 01:43

І в якості робіт...

Олексій 21 лютого 2022 01:32

Наскільки я зрозумів що перевага тільки в ціні?...

Валерій Київ 23 травня 2021 02:16

Щось я не зрозумів - Чорновий ремонт включає в себе штукатурку стін, чи Ви робите тільки саму штукатурку?...

Поширенні запитання:

коли краще починати Штукатурні роботи? послідовність робіт наступна: 1. Зведення стін, 2. Штукатурні роботи, 3. Електромонтаж, монтаж сантехніки.
Ми виконуємо всі види цих робіт розбиваючи їх на окремі етапи. Зазвичай економія становить близько 30-40% від вартості ремонту квартири "під ключ".

що за чим робити -Стяжку або Штукатурку? бажано робити спочатку механізовані Штукатурні роботи, а потім вже виконувати стяжку.

скільки будуть сохнути стіни? на швидкість висихання впливає температура повітря, вологість, а також матеріал і товщина штукатурного шару. Гіпсова штукатурка висихає за 5-7 днів. Цементно-піщана за 2-4 тижні.

Який мінімальний обсяг замовлення? У нас немає обмежень по площі механічної штукатурки, ми працюємо від мінімальних і до максимальних площ об'єкта.

068-27-24-439
Замовити дзвінок
Закрити

068-27-24-439


Заказ дзвінка на замір:
×
Ваш телефон::
Ваше імя:
Коли Вам зручно: