режим роботи: 9:00-20:00 098-95-64-392
Машинна / Механізована штукатурка » Внутрішня штукатурка будинків » Оздоблення будинку всередині - машинна штукатурка

Оздоблення будинку всередині - машинна штукатурка

Кожен, кому доводилося стикатися з проблемою вирівнювання внутрішніх поверхонь в приміщенні (стіни, стелі), відчуває складнощі при виборі оптимального типу оздоблювального матеріалу. Навіть при обробці гіпсокартоном, панелями з МДФ потрібна попередня підготовка окремих ділянок. Зазвичай це виконувалося вручну, з використанням штукатурних сумішей, що не відрізняються своєю якістю. Процес забирав багато часу.

з появою технологій механізованої подачі розчину ситуація змінилася. Час на проведення робіт істотно скоротився. Поява в продажу широкого асортименту якісних, сухих штукатурних сумішей, технічні характеристики яких дозволяють використовувати їх в будь-яких типах приміщень, ще більше спростило процес. Популярність обробки будинку всередині з використанням машинної штукатурки серед жителів Києва, Підмосков'я зростає. Це відзначають і фахівці нашої компанії, що спеціалізуються на наданні послуг з проведення оздоблювальних. Обсяг замовлень зріс. 

внутрішнє оздоблення будинку штукатуркою:

при використанні методу машинна штукатурка можна відзначити наступні позитивні якості:

мобільність використовуваного обладнання;
якісне приготування необхідного обсягу розчину, що не допускає присутності залишків сухої суміші;
можливість дозованої подачі з метою забезпечення більш рівного шару;
подача розчину під певним тиском гарантує поліпшене зчеплення розчину з поверхнею.
в окремих випадках не потрібно проведення додаткових робіт (затирка, шпаклівка).
 

комбінуючи складами штукатурних сумішей і технічними можливості використовуваних пристроїв, професійно підготовлений фахівець виконує весь процес внутрішньої обробки будинку штукатуркою комплексно. Починаючи від приготування розчину і його нанесення на рівну поверхню з невеликими вадами, до усунення недоліків у важкодоступних місцях. При цьому якість нанесених шарів відрізняється високими показниками міцності. Використовувані нами суміші на гіпсовій і цементній основі повністю безпечні при експлуатації всередині приміщень.

 

Всі роботи з обробки будинку штукатуркою всередині, здійснювані нашою компанією на території Києва, Хімок, Долгопрудного та інших районів, проводяться після попереднього ознайомлення з об'єктом. Це необхідно для визначення обсягу робіт, підбору типу сухих сумішей, розрахунок їх кількості. Залежно від технології проведення робіт, проводиться комплектація необхідного обладнання.

 

сам процес відбувається відповідно до рекомендованих нормативів:

  • підготовка основної поверхні (зачистка, промивка);
  • виставлення розмітки (маяки);
  • При необхідності проводиться монтаж армуючої конструкції;
  • процес нанесення робочого розчину на товщину;
  • вирівнювання;
  • видалення розмітки.
     

Професіоналізм наших фахівців, технічна оснащеність, гарантує отримання ідеально оброблених поверхонь, підготовлених до проведення подальших етапів декоративного оздоблення будинку всередині.

Голосіївський район, Святошинський район, Солом'янський масив, Оболонь, Поділ, Печерський район, Шевченківський масив


-----------
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Поширенні запитання:

коли краще починати Штукатурні роботи? послідовність робіт наступна: 1. Зведення стін, 2. Штукатурні роботи, 3. Електромонтаж, монтаж сантехніки.
Ми виконуємо всі види цих робіт розбиваючи їх на окремі етапи. Зазвичай економія становить близько 30-40% від вартості ремонту квартири "під ключ".

що за чим робити -Стяжку або Штукатурку? бажано робити спочатку механізовані Штукатурні роботи, а потім вже виконувати стяжку.

скільки будуть сохнути стіни? на швидкість висихання впливає температура повітря, вологість, а також матеріал і товщина штукатурного шару. Гіпсова штукатурка висихає за 5-7 днів. Цементно-піщана за 2-4 тижні.

Який мінімальний обсяг замовлення? У нас немає обмежень по площі механічної штукатурки, ми працюємо від мінімальних і до максимальних площ об'єкта.

098-95-64-392
Замовити дзвінок
Закрити 098-95-64-392
Заказ дзвінка на замір: