режим роботи: 9:00-20:00 098-95-64-392
Машинна / Механізована штукатурка » Внутрішня штукатурка будинку і квартири

Внутрішня штукатурка будинку і квартири

Використання внутрішньої штукатурки, як оздоблювального матеріалу для чорнової і фінішної обробки не втрачає своєї актуальності серед жителів Києва і Підмосков'я. Власники дач і заміських будинків, котеджів, а також і квартир при виробництві ремонтних і оздоблювальних робіт вибирають штукатурку, як один з оптимальних варіантів за вартістю і можливості вибрати варіант обробки для будь-яких «чорнових» матеріалів. Реставрація старих архітектурних споруд, споруда нового об'єкта все частіше проводиться з використанням штукатурних розчинів. Це відзначають і фахівці нашої компанії, надаючи послуги з внутрішньої обробки будинків штукатуркою в Києві: Оболонь, Жуляни, Позняки, Дарниця, Бровари, Святошино, Ірпінь, Бориспіль, Буча ті інші.


Замовити послугу " внутрішня штукатурка"

? Наші контакти


Асортимент вибору будівельного матеріалу істотно розширився. Використовуване обладнання дозволяє істотно скоротити терміни проведення робіт. Технології нанесення «чорнової », фінішної, декоративної обробки з використанням машинної штукатурки, дає можливість отримати міцне і якісне покриття.

 

Єдина проблема, з якою може зіткнутися потенційний замовник, вибір професійно підготовлених фахівців. знання технології процесу з використанням сучасного обладнання. Знання фізичних і хімічних властивостей компонентів, що входять до складу сухих сумішей і готового («робочого») розчину. Їх взаємодія з матеріалами основного покриття стінових панелей, стельового покриття. Підготовленість майстрів нашої бригади підтверджується розширенням списку наших клієнтів.

основні етапи внутрішніх робіт

 

Механізація процесу внутрішньої обробки будинку або квартири штукатуркою дає можливість виконати роботи з вирівнювання поверхонь різного типу з меншими тимчасовими витратами. Але для цього необхідно виконати комплекс підготовчих робіт по кожному окремому приміщенню. Виходячи з площі, матеріалу стінових покриттів стель необхідно вибрати тип використовуваних штукатурних сумішей, розрахувати кількість необхідного матеріалу. Підібрати необхідне обладнання, організувати доставку. Ці роботи проводяться тільки попереднього огляду самого приміщення і визначення обсягу робіт.

 

Сам процес внутрішніх робіт починається з підготовки поверхонь (очищення, грунтування). В окремих випадках передбачається установка армуючих конструкцій. Нанесення штукатурних шарів «мокрим » способом вимагає установки«моряків ». У невеликих приміщеннях допускається виконувати нанесення штукатурки без установки розмітки, але наші фахівці виконують роботу згідно прийнятої технології, з обов'язковою розміткою. Після нанесення шару здійснюється обов'язкове вирівнювання.

особливості механізованого способу штукатурки будинку і квартири

 

Автоматизована подача штукатурної суміші має такі особливості:

  • можливість якісного приготування необхідної кількості розчину; 
  • дозована подача розчину; 
  • забезпечення достатньої швидкості подачі і створення необхідного тиску для більш надійного зчеплення розчину з поверхнею; 
  • зниження загального, необхідного обсягу сухих сумішей для внутрішньої штукатурки.

 

Ці переваги забезпечують можливість вирівняти і підготувати поверхню для подальшої обробки.


Це може бути облицювання гіпсокартоном або МДФ, фарбування, обклеювання шпалерами. При бажанні можна зробити фінішну, декоративну штукатурку, що не вимагає проведення додаткових робіт.

 

 

098-95-64-392
Замовити дзвінок
Закрити 098-95-64-392
Заказ дзвінка на замір: