режим роботи: 9:00-20:00 098-95-64-392
Машинна / Механізована штукатурка » Внутрішня штукатурка будинків » Внутрішнє оздоблення будинку штукатуркою

Внутрішнє оздоблення будинку штукатуркою

Виробництво оздоблювальних робіт, природний процес з облаштування внутрішнього простору приміщень будь-якого типу. Київ, місто контрастів, де переплітаються оригінальність і солідність будівель старої забудови і сучасні технології новобудов. Реконструкція внутрішніх приміщень знаходяться в експлуатації або обробка внутрішнього простору в новобудовах рідко обходиться без додаткових робіт з вирівнювання поверхонь стін, стель.

використання в якості вирівнюючих компонентів штукатурних сумішей залишається найбільш поширеним варіантом, що дозволяє істотно скоротити фінансові і тимчасові витрати на реалізацію проектів. Кількість пропозицій, пов'язаних з наданням послуг з оздоблення приміщень різного типу в Києві постійно зростає. У такому розмаїтті складно знайти майстрів, для яких штукатурка будинку, дачі, котеджу, танхауса є основною спеціалізацією в їх професійній діяльності. Вибір необхідних компонентів, оптимально поєднуються з оброблюваними поверхнями, технології нанесення штукатурки з урахуванням функціональності приміщення вимагає професійних навичок.


фахівці компанії "Київ Штукатурка", які надають послуги з обробки внутрішніх приміщень, мають достатній досвід, для проведення робіт з обробки різних типів поверхонь. внутрішня штукатурка здійснюється з використанням машинних технологій.

механізований спосіб нанесення штукатурки дозволяє за короткий час приміщень великої площі. Але це не означає, що невеликі за внутрішнім обсягом приміщення дач, котеджів, квартир не можна штукатурити механізованим способом. Наявне у нас обладнання (пневмолопати, Пневмопістолети, «хопери») дозволяє нашим майстрам виконувати якісне вирівнювання поверхонь в будь-яких умовах.


перевагою використання механізованого способу, внутрішнього оздоблення будинку, є:

 • якісне приготування оздоблювальних сумішей, гарантує відсутність сухих залишків, великих частинок;  
 • Можливість дозованої подачі розчину забезпечує рівномірність нанесення шару;  
 • оздоблювальні суміші, що подаються під тиском, мають підвищений коефіцієнт зчеплення з основною поверхнею;  
 • виключення етапу робіт з додаткової затірки під шпаклівку;  
 • висока продуктивність при використанні механізованого способу (обробка до 60 м / год);  
 • менша витрата сухих сумішей. 

 

використання автоматизованої подачі штукатурної суміші може бути використана не тільки для нанесенні«чорнового » шару, службовця основою для обробки плиткою, натуральними, природними матеріалами, декоративною штукатуркою. Фінішна обробка тонким шаром забезпечує можливість отримати поверхню, готову для фарбування або обклеювання шпалерами.

етапи робіт

Комплекс робіт, що виконується нашими фахівцями, визначається на стадії складання договору з потенційним замовником. Цьому передує попередній огляд приміщень, що подаються для проведення робіт. Комплектація необхідного обладнання, підбір оптимальних за своїм складом сухих оздоблювальних сумішей здійснюється з урахуванням необхідності проведення робіт в мінімальні терміни і з високою якістю кінцевого результату.

 

основні етапи робіт в приміщенні включають в себе наступне;

 • підготовчі роботи (очищення основних поверхонь, грунтування); 
 • монтаж армуючої сітки (при необхідності); 
 • монтаж кутозахисних профілів;  
 • установка «маячків»;  
 • нанесення шару штукатурки;  
 • видалення «маячків»;  
 • вирівнювання (нівелювання) обробленої поверхні. 

 

Наша компанія здійснює оздоблювальні роботи з використанням механізованого способу нанесення штукатурки по Києву та області.

Голосіївський район, Святошинський район, Солом'янський масив, Оболонь, Поділ, Печерський район, Шевченківський масив


-----------

Коментарі на сайті:

admin 21 лютого 2022 01:43

І в якості робіт...

Олексій 21 лютого 2022 01:32

Наскільки я зрозумів що перевага тільки в ціні?...

Валерій Київ 23 травня 2021 02:16

Щось я не зрозумів - Чорновий ремонт включає в себе штукатурку стін, чи Ви робите тільки саму штукатурку?...

Поширенні запитання:

коли краще починати Штукатурні роботи? послідовність робіт наступна: 1. Зведення стін, 2. Штукатурні роботи, 3. Електромонтаж, монтаж сантехніки.
Ми виконуємо всі види цих робіт розбиваючи їх на окремі етапи. Зазвичай економія становить близько 30-40% від вартості ремонту квартири "під ключ".

що за чим робити -Стяжку або Штукатурку? бажано робити спочатку механізовані Штукатурні роботи, а потім вже виконувати стяжку.

скільки будуть сохнути стіни? на швидкість висихання впливає температура повітря, вологість, а також матеріал і товщина штукатурного шару. Гіпсова штукатурка висихає за 5-7 днів. Цементно-піщана за 2-4 тижні.

Який мінімальний обсяг замовлення? У нас немає обмежень по площі механічної штукатурки, ми працюємо від мінімальних і до максимальних площ об'єкта.

098-95-64-392
Замовити дзвінок
Закрити

098-95-64-392


Заказ дзвінка на замір:
×
Ваш телефон::
Ваше імя:
Коли Вам зручно: