режим роботи: 08:00-22:00 068-27-24-439

Штукатурка стелі

Якщо ви хочете зробити штукатурку стелі в квартирі або будинку своїми руками, то починати його потрібно зі стелі. Штукатурка стелі робиться в тих випадках, коли нерівності його поверхні перевищують 50мм.

Штукатурка стелі

Частково можна заштукатурити великі тріщини, вибоїни або шви між бетонними стельовими перекриттями. Якщо ж кривизна стелі більше 50 мм, то в цьому випадку штукатурка не підійде. Одна з альтернатив-монтаж підвісних стель у місті Київ.
Перш ніж почати ремонт стелі в кімнаті, треба її підготувати. Винести речі, непідйомні меблі краще закрити плівкою або тканиною. Робити штукатурку стелі краще в головному уборі і захисних окулярах. Якщо потрібно зчистити зі стелі старе покриття або його шліфування, то краще це робити в респіраторі. Штукатурка стелі своїми руками вимагає попередньої підготовки поверхні.

Підготовка стелі до Штукатурки:

Підготовка стелі до штукатурки починається з видалення старих неміцних покриттів. Це може бути обсипається вапняна побілка або фарба, стара штукатурка або шпаклівка, шпалери. Зчищати такі речі можна шпателем. Побілку або шпалери можна змочити водою, якщо вони не видаляються. Для видалення шпалер зі стелі можна скористатися спеціальним складом - змивом для шпалер. Це концентрат і його потрібно розбавляти водою.
Після видалення старих покриттів ми визначаємо кривизну стелі. На підставі цього визначаємо, яка штукатурка нам буде потрібно: повна або часткова. При штукатурці всієї поверхні нам можуть знадобитися штукатурні маяки.
Наступний етап в підготовці стелі до штукатурки - це грунтовка. Вона потрібна для зміцнення поверхні. Існує спеціальний зміцнюючий грунт. Він сприяє тріщиностійкості наносяться матеріалів. Так само така грунтовка покращує зчеплення між матеріалом, що наноситься і поверхнею, є екологічно чистою і створює дихаючу поверхню.


Вирівнювання стелі штукатуркою в Києві

Як вже говорилося вище, вирівнювання стелі штукатуркою може бути частковим або повним. Давайте розглянемо варіант, коли потрібна штукатурка стелі по маяках. Після того, як ми встановили за рівнем штукатурні маяки, слід прогрунтувати стелю. Якщо товщина наноситься розчину більше 10мм, то в таких місцях рекомендується вкрутити шурупи. Вони поліпшать зчеплення штукатурки. В іншому випадку вона може просто шматками відвалюватися зі стелі.
Щоб зробити вирівнювання стелі штукатуркою, нам знадобляться шпатель, дриль з насадкою "міксер" для розмішування розчину штукатурки, правило для розрівнювання розчину на стелі і кельму для накидання готової суміші.


Розмішуємо суху суміш по інструкції на упаковці і чекаємо, коли вона "дозріє". Далі кельмою накидаємо штукатурку на стелю. Не варто накидати відразу занадто багато розчину на велику площу. Краще потроху вирівнювати стелю правилом по маяках. Іноді розчин може відвисати і падати. Це означає, що суміш вийшла рідкуватою. Якщо товщина наноситься штукатурки більше 30 мм, то слід робити вирівнювання стелі штукатуркою в два шари.


Після того, як ми закінчили штукатурку стелі по маяках, треба почекати повного висихання розчину. Потім знову грунтуємо стелю і робимо фінішне вирівнювання - шпаклівку стелі.

Голосіївський район, Святошинський район, Солом'янський масив, Оболонь, Поділ, Печерський район, Шевченківський масив


-----------

Коментарі на сайті:

admin 21 лютого 2022 01:43

І в якості робіт...

Олексій 21 лютого 2022 01:32

Наскільки я зрозумів що перевага тільки в ціні?...

Валерій Київ 23 травня 2021 02:16

Щось я не зрозумів - Чорновий ремонт включає в себе штукатурку стін, чи Ви робите тільки саму штукатурку?...

Поширенні запитання:

коли краще починати Штукатурні роботи? послідовність робіт наступна: 1. Зведення стін, 2. Штукатурні роботи, 3. Електромонтаж, монтаж сантехніки.
Ми виконуємо всі види цих робіт розбиваючи їх на окремі етапи. Зазвичай економія становить близько 30-40% від вартості ремонту квартири "під ключ".

що за чим робити -Стяжку або Штукатурку? бажано робити спочатку механізовані Штукатурні роботи, а потім вже виконувати стяжку.

скільки будуть сохнути стіни? на швидкість висихання впливає температура повітря, вологість, а також матеріал і товщина штукатурного шару. Гіпсова штукатурка висихає за 5-7 днів. Цементно-піщана за 2-4 тижні.

Який мінімальний обсяг замовлення? У нас немає обмежень по площі механічної штукатурки, ми працюємо від мінімальних і до максимальних площ об'єкта.

068-27-24-439
Замовити дзвінок
Закрити

068-27-24-439


Заказ дзвінка на замір:
×
Ваш телефон::
Ваше імя:
Коли Вам зручно: