режим роботи: 08:00-22:00 098-95-64-392

Машинна штукатурка Позняки

Машинна штукатурка Позняки 

Технологія нанесення машинної штукатурки виглядає приблизно так. Суху суміш подають через бункер. Вона замішується і розбавляється невеликою кількістю води в камері. Потрібні пропорції контролюються автоматично. Готовий розчин подається на місце виконання ремонтних робіт і розбризкується по всій поверхні заздалегідь оброблених стін. Далі фахівець видалить зі стіни надлишок розчину і додати його в місце, в якому його мало.

Машинна штукатурка в місті Київ – це по суті спеціальний насос з розбризкувачем, який під тиском качає розчин і набризкує його рівним шаром. Сучасні моделі вже суміщені з мішалками, тому для таких пристроїв тільки підключають воду і електрику, а засипавши в барабан суху суміш, отримують розчин – який готовий для нанесення. В'язкість регулюється методом контролю подачі води.

для отримання гладкої поверхні зазвичай використовуються великі Шпателі використовуючи будівельний рівень для контролю за правильністю нанесення. Але при машинному нанесенні розчин, нанесений таким чином, підсохне через півтори години. Коли це станеться, затирають стіни і оброблять кожен кут поверхні. Почекавши деякий час, відбувається чистова обробка оштукатуреної стінки.

Замовити бригаду штукатурів "Машинна штукатурка" на Позняках:

В роботі ми користуємося перевіреними штукатурними сумішами від заводу-виробника. Не варто забувати про те, що процес нанесення вирівнюючого шару на стелю є досить трудомістким заняттям, тому майстрам варто заздалегідь задуматися про використання машинного способу нанесення штукатурки. Адже з його допомогою можна буде досягти більш якісного стану поверхонь.

Голосіївський район, Святошинський район, Солом'янський масив, Оболонь, Поділ, Печерський район, Шевченківський масив


-----------

Коментарі на сайті:

admin 21 лютого 2022 01:43

І в якості робіт...

Олексій 21 лютого 2022 01:32

Наскільки я зрозумів що перевага тільки в ціні?...

Валерій Київ 23 травня 2021 02:16

Щось я не зрозумів - Чорновий ремонт включає в себе штукатурку стін, чи Ви робите тільки саму штукатурку?...

Поширенні запитання:

коли краще починати Штукатурні роботи? послідовність робіт наступна: 1. Зведення стін, 2. Штукатурні роботи, 3. Електромонтаж, монтаж сантехніки.
Ми виконуємо всі види цих робіт розбиваючи їх на окремі етапи. Зазвичай економія становить близько 30-40% від вартості ремонту квартири "під ключ".

що за чим робити -Стяжку або Штукатурку? бажано робити спочатку механізовані Штукатурні роботи, а потім вже виконувати стяжку.

скільки будуть сохнути стіни? на швидкість висихання впливає температура повітря, вологість, а також матеріал і товщина штукатурного шару. Гіпсова штукатурка висихає за 5-7 днів. Цементно-піщана за 2-4 тижні.

Який мінімальний обсяг замовлення? У нас немає обмежень по площі механічної штукатурки, ми працюємо від мінімальних і до максимальних площ об'єкта.

098-95-64-392
Замовити дзвінок
Закрити

098-95-64-392


Заказ дзвінка на замір:
×
Ваш телефон::
Ваше імя:
Коли Вам зручно: