режим роботи: 08:00-22:00 068-27-24-439
Машинна / Механізована штукатурка » Механізована штукатурка » Замовити штукатурку механізовану в Києві

Замовити штукатурку механізовану в Києві

Замовити штукатурку механізовану в Києві

З кожним роком все більше забудовників віддає перевагу машинній штукатурці , що виконується механізованим способом. Так як тільки такий спосіб дозволяє ефективно і в найкоротші терміни зробити нанесення необхідного шару штукатурної суміші, приблизно однакової товщини, на стіни великих квадратних розмірів – ще не придумали більш рентабельний спосіб ніж механічна штукатурка стін. Її використовують, як правило в новобудовах, де потрібно обштукатурити багато нових квартир в самі стислі терміни. Завдяки використанню маяків при нанесення гіпсу або цементно-вапнякового розчину механізованим способом виходить ідеально рівна поверхня яка може використовуватися для фарбування або обклеювання шпалерами. Ми маємо велику перевагу перед іншими-швидкість і ціна без конкуренції - завдяки механізованій штукатурці.

Якість штукатурки багато в чому залежить і від будівельних сумішей, яких на сьогодні дуже великий вибір, але придатних для машинного нанесення не так вже й багато. Якщо замовити штукатурку механізовану - то розчин створюваний спеціальною машиною повинен бути дрібнофракційним і мати однорідну масу з певною місткістю води, також забезпечити необхідне зчеплення з стіною. Компанії виробники сухої штукатурки в свої розчини додають спеціальні присадки, щоб поліпшити характеристики.

Ціна механізованої штукатурки:

Ціна штукатурки залежить від кількості використаних матеріалів і їх закупівельної ціни, враховується також робота майстра, іноді і доставка з розвантаженням, і звичайно товщина шару і обсяг. Але не треба думати, що ми беремо найдешевшу штукатурку. Фірма повинна брати на себе відповідальність за всю зроблену роботу, тому розчин треба робити з перевірених інгредієнтів.

Голосіївський район, Святошинський район, Солом'янський масив, Оболонь, Поділ, Печерський район, Шевченківський масив


-----------

Коментарі на сайті:

admin 21 лютого 2022 01:43

І в якості робіт...

Олексій 21 лютого 2022 01:32

Наскільки я зрозумів що перевага тільки в ціні?...

Валерій Київ 23 травня 2021 02:16

Щось я не зрозумів - Чорновий ремонт включає в себе штукатурку стін, чи Ви робите тільки саму штукатурку?...

Поширенні запитання:

коли краще починати Штукатурні роботи? послідовність робіт наступна: 1. Зведення стін, 2. Штукатурні роботи, 3. Електромонтаж, монтаж сантехніки.
Ми виконуємо всі види цих робіт розбиваючи їх на окремі етапи. Зазвичай економія становить близько 30-40% від вартості ремонту квартири "під ключ".

що за чим робити -Стяжку або Штукатурку? бажано робити спочатку механізовані Штукатурні роботи, а потім вже виконувати стяжку.

скільки будуть сохнути стіни? на швидкість висихання впливає температура повітря, вологість, а також матеріал і товщина штукатурного шару. Гіпсова штукатурка висихає за 5-7 днів. Цементно-піщана за 2-4 тижні.

Який мінімальний обсяг замовлення? У нас немає обмежень по площі механічної штукатурки, ми працюємо від мінімальних і до максимальних площ об'єкта.

068-27-24-439
Замовити дзвінок
Закрити

068-27-24-439


Заказ дзвінка на замір:
×
Ваш телефон::
Ваше імя:
Коли Вам зручно: