режим роботи: 08:00-22:00 098-95-64-392
Машинна / Механізована штукатурка » Механізована штукатурка » Штукатурка механізованим способом в місті Київ

Штукатурка механізованим способом в місті Київ

Одним із останніх досягеннь фахівців штукатурки на Заході, є нанесення штукатурки механізованим способом, що і пропонують вам наші штукатури.Головний плюс механізованого нанесення штукатурки в тому, що швидкість роботи в 4-7 разів вище, ніж у ручного способу. Та й коштує така технологія дешевше, це стосується і оплати праці, і витрат на матеріали. До речі важливо зауважити, що ми використовуємо тільки перевірені матеріали, протестовані не тільки на міцність, але і за екологічними нормами, тобто ми сміливо можемо заявити, що використовуємо тільки екологічно чистий продукт.

Автоматизація трудового процесу настільки увійшла в наше життя, що важко уявити сферу діяльності, де вона не замішана. Так і будівельні роботи зараз повністю підлаштовують під механіку. Для того щоб легше було штукатурити, а ще робити це швидко і добре, була придумана штукатурна станція, або як пішло в народ – штукатурка механізованим способом.

машинна штукатурка має перевагу в тому, що вона робить те, що до цього робила людина при ручній обробці – замішує розчин і подає його на поверхню. Працює цей агрегат на електриці, він досить компактний, його легко пересувати. механізована штукатурка – це гарантія якості і довговічності обробки такого типу.

Звичайно, ви можете дотримуватися батьківських і дідівських традицій і штукатурити вручну. Але як хороший господар, ви повинні розуміти, що при висиханні така штукатурка значно всяде, відповідно ви можете забути про ідеальну поверхні.

ми зробимо штукатурку механізованим способом на всі 100%, використовуючи машини для штукатурки і найкращі матеріали.

Машинна станція

механізована штукатурка – це сучасна і відпрацьована технологія нанесення штукатурних сумішей. Завдяки рівномірному замісу гіпсу або цементу можна досягти однорідної консистенції.

Голосіївський район, Святошинський район, Солом'янський масив, Оболонь, Поділ, Печерський район, Шевченківський масив


-----------

Коментарі на сайті:

admin 21 лютого 2022 01:43

І в якості робіт...

Олексій 21 лютого 2022 01:32

Наскільки я зрозумів що перевага тільки в ціні?...

Валерій Київ 23 травня 2021 02:16

Щось я не зрозумів - Чорновий ремонт включає в себе штукатурку стін, чи Ви робите тільки саму штукатурку?...

Поширенні запитання:

коли краще починати Штукатурні роботи? послідовність робіт наступна: 1. Зведення стін, 2. Штукатурні роботи, 3. Електромонтаж, монтаж сантехніки.
Ми виконуємо всі види цих робіт розбиваючи їх на окремі етапи. Зазвичай економія становить близько 30-40% від вартості ремонту квартири "під ключ".

що за чим робити -Стяжку або Штукатурку? бажано робити спочатку механізовані Штукатурні роботи, а потім вже виконувати стяжку.

скільки будуть сохнути стіни? на швидкість висихання впливає температура повітря, вологість, а також матеріал і товщина штукатурного шару. Гіпсова штукатурка висихає за 5-7 днів. Цементно-піщана за 2-4 тижні.

Який мінімальний обсяг замовлення? У нас немає обмежень по площі механічної штукатурки, ми працюємо від мінімальних і до максимальних площ об'єкта.

098-95-64-392
Замовити дзвінок
Закрити

098-95-64-392


Заказ дзвінка на замір:
×
Ваш телефон::
Ваше імя:
Коли Вам зручно: