режим роботи: 9:00-20:00 098-95-64-392
Машинна / Механізована штукатурка » Механічна штукатурка

Механічна штукатурка © Київ 2019 / Штукатурка машинного нанесення

Механічна штукатурка допоможе вам вирівняти поверхню за допомогою спеціальної машини і штукатурної суміші. Для створення штукатурки ми використовуємо тільки протестовані матеріали, часто це ТМ Кнауф, Волма шар МН.

Механічна штукатурка

за допомогою механічної штукатурки ви можете обробити не тільки стіну всередині вашого приміщення, то і допустимо фасад вашого будинку. У багатьох виникає питання, Навіщо робити штукатурку в маленьких квартирах. Відповідь така-багато років у вас не буде виникати питання з сусідами з приводу шуму, або питання зайвої вологи.

даний вид штукатурки відрізняється від ручної роботи автоматичною подачею розчину на стіни, яка виконується спеціальним штукатурним обладнанням. Завдяки цьому методу, роботи з штукатурення виробляються в 5 разів швидше і якісніше, ніж ручним способом.

Штукатурка машинного нанесення Київ проводиться наступним чином:
1. Компоненти штукатурного розчину або вже готова суміш завантажується в бункер штукатурної станції.
2. За допомогою спеціального міксера, вбудованого в бункер, суміш доводиться до певної консистенції перемішуванням, і під тиском подається по гнучкому шлангу до місця роботи.
3. Штукатурна суміш через спеціальне сопло наноситься рівним шаром на стіни.

Назад 1 2 3 Дальше

Механізована штукатурка Оболонь в Києві

Статистика говорить, що в Києві щороку на 18% виростає розмір будівництва. У цих мікрорайонах хороші екологічні показники, розвинена інфраструктура та навчальні заклади. Для дитини будь – якого віку тут достатньо місць

Штукатурка ціна в Києві - розцінки від метража

Штукатурка і її ціна прямо залежить від матеріалів і виду робіт, які застосовується для штукатурення стін. Ми пропонуємо свої послуги штукатурів в Києві та київській області за найкращими цінами.

Машинна штукатурка в Києві та київській області

В кінці 90-х років була розроблена гіпсова машинна штукатурка, яка наноситься за допомогою спеціального верстата, що забезпечує рівномірне нанесення матеріалу на поверхню. Так що для роботи з такою штукатуркою досить

Види штукатурок-машинна штукатурка

Декорує, виконує захисні функції, служить ізоляційним матеріалом, підвищує вогнестійкість – все це можна сказати про штукатурці. Така обробка стель і стін усуває вади, коригує стики швів на стінах. Для якості і стійкості

Назад 1 2 3 Дальше

машинне нанесення штукатурки використовується для обробки будівель всередині і фасадів, а також стін і перегородок всередині будівель. Наносити можна практично будь-яку штукатурну суміш (цементно-піщану, вапняну, гіпсову), з будь-якими фактурними наповнювачами.

види штукатурних машин

у Києві і області використовуються апарати для механічного штукатурення відрізняються своїми розмірами, потужністю розпилення, а також комплектацією. Основні машини для штукатурки:

1. «Хопер». Це найпростіший апарат для нанесення штукатурної суміші, який часто використовується на об'єктах з невеликою площею. Є металевим ковшем з досить зручною ручкою, і вихідним отвором для викиду розчину стисненим повітрям через спеціальне сопло. Додатково ківш комплектується чотирма знімними соплами, які змінюються при певних видах робіт.

2. Пневмолопата. Принцип роботи практично не відрізняється від хоппера, але конструкція трохи інша, завдяки якій можна виконувати стельову штукатурку.

3. Пневмопістолет. Має вигляд короткої труби, з якої через спеціальний отвір з соплом розпорошується штукатурна суміш. Зазвичай використовується для фінішної штукатурки.

крім цього, машини, призначені для штукатурки, можна використовувати і для фарбування підготовлених покриттів стін зі стелями.

особливості та переваги

серед основних переваг штукатурки машинного (механічного) нанесення в Київській області виділяють: зручність в роботі, швидко сохне і майже немає усадки. Основний мінус використання даного виду штукатурки в тому, що вона не підходить для роботи в сирих приміщеннях, так як має слабку вологостійкість і середньої міцністю. Таким чином, при виборі будь-якої штукатурки в Києві і області важливо враховувати: де, в яких умовах вона буде використовуватися. Це допоможе мінімізувати власні витрати і отримати ідеальну поверхню стін.

машинна штукатурка має кілька переваг, в порівнянні з ручною роботою – це:

  • 1. Висока продуктивність і економія часу.
  • 2. Економія коштів на зарплаті робітникам, так як їх число набагато менше, ніж при ручній штукатурці.
  • 3. Економія матеріалів.
  • 4. Прекрасна якість готової поверхні.

Штукатурка машинного нанесення не потребує додаткового вирівнювання шляхом шліфування, підмазки або шпаклівки.

Механічна штукатурка в Києві: Оболонь, Жуляни, Позняки, Дарниця, Бровари, Ірпінь, Бориспіль, Буча ті інші . Якість і ціна наших Послуг вас приємно здивує. А наша бригада штукатурів стане для вас незамінним помічником в подальших ремонтних питаннях.

Механічна штукатурка допоможе вам вирівняти поверхню за допомогою спеціальної машини і штукатурної суміші. Для створення штукатурки ми використовуємо тільки протестовані матеріали, часто це ТМ Кнауф, Волма шар МН.

Требуется машинна штукатурка в Оболонь, Жуляни, Позняки, Дарниця? (виїжджаємо і в інші райони Києва) замовляйте замір, консультація безкоштовна замовити

ми складаємо максимально повний кошторис на послугу "машинна штукатурка", щоб в майбутньому не було неприємних несподіванок.

беремо доставку необхідного обладнання і матеріалів на себе, щоб машинна штукатурка, як можна менше витрачала вашого особистого часу.

послуга "машинна штукатурка" виконується в суворій відповідності зі кошторисами і будівельними нормами, зрозуміло, з чистотою після себе.

приймаємо оплату після того, як замовник прийняв роботи і підписав всі закривають документи.

Акція на штукатурку, кладку стін і стяжку підлоги!

при замовленні у нас двох з трьох послуг Ви отримуєте знижку на всі роботи до 7%. Не пропусти вигідно зробити ремонт...

Акція на штукатурку в місті Київ
4 штукатурних станцій і 5 бригад штукатурів
працюємо за затвердженими стандартами
перед початком робіт укладаємо договір
даємо гарантію 2 роки

Коментарі на сайті:

admin 21 лютого 2022 01:43

І в якості робіт...

Олексій 21 лютого 2022 01:32

Наскільки я зрозумів що перевага тільки в ціні?...

098-95-64-392
Замовити дзвінок
Закрити

098-95-64-392


Заказ дзвінка на замір:
×
Ваш телефон::
Ваше імя:
Коли Вам зручно: