режим роботи: 08:00-22:00 068-27-24-439
Машинна / Механізована штукатурка » Механічна штукатурка » Види штукатурок-машинна штукатурка

Види штукатурок-машинна штукатурка

Декорує, виконує захисні функції, служить ізоляційним матеріалом, підвищує вогнестійкість – все це можна сказати про штукатурці. Така обробка стель і стін усуває вади, коригує стики швів на стінах. Для якості і стійкості штукатурки наповнення суміші має величезне значення. Для обробки поверхонь, зокрема стін, штукатурною сумішшю існує безліч способів приготування розчину. При цьому потрібно враховувати мікроклімат приміщення. Наприклад, для зовнішніх робіт при сухому кліматі в суміші додають вапно, при помірній вологості доцільніше застосовувати суміш з вапна та цементу або тільки цементу.

Дуже часто штукатурні суміші застосовується для ремонту і внутрішньої обробки приміщень. Розрізняють такі види розчинів для обробки стін і стель:

• глиняний. Використовується для реставрації та облагороджування поверхонь з дерева.

• Цементний. Найміцніший. При змішуванні з водою твердне протягом 12 годин.

• Гіпс. Час затвердіння розчину з гіпсом приблизно 25–40 хвилин. Гіпс можна застосовувати як самостійно, так і в суміші. У розчини і суміші часто додають пісок, зокрема, річковий. Непридатний для цього ні морський солоний пісок, ні пісок з ярів.

інструкція для розчину штукатурки.

дуже важливою частиною роботи є змішування складових частин розчину для Послуги машинна штукатурка. Склад суміші вибирається ретельно, так само як і технологія змішування компонентів. Існує регламентована черговість додавання компонентів в розчин. В даний час можна придбати всі суміші в готовому вигляді. Як правило, додаються інструкції, де потрібно тільки розчинити порошок в потрібній кількості води і в необхідній пропорції змішати. Можна приготувати суміші своїми руками

суміш з глини. для додавання в суміш глини, потрібно попередньо замочити і розім'яти її, щоб позбутися від згустків.

суміш з додаванням цементу. Компоненти розчину змішуються в стані порошку. Спочатку насипають пісок, вирівнюючи до гладкого стану, потім закладається цемент. Ці матеріали ретельно перемішуються, заливаються водою і знову змішуються до стану однорідної маси. Переважно, якщо буде кілька шарів піску та цементу.

суміш з гіпсу. гіпс висипають у воду і змішують. Потім поміщають розчин вапна. Час на роботу з гіпсом має обмежуватися 1 - 6 хвилинами.

суміші з вапна. вапно застосовується гашене. Додатковий компонент додають в готовий вапняний розчин, заливаючи поступово водою. Така технологія забезпечує отримання однорідної маси і запобігає появі грудок в суміші.

суміш з вапна та цементу. для компонентів цієї суміші використовують цемент, пісок, які і додають у вапняну масу.

важливі правила дотримання міри і складу сумішей для штукатурки стін і стелі штукатурка кладеться в три шари, кожен з яких має свою структуру.

Машинне нанесення в районах міста Київ

  1. перший шар це набризк. Для його застосування використовується кількість в'яжучого компонента.
  2. другий грунтувальний, де в'яжучий компонент присутній в більшій кількості.
  3. третій шар – заключний, фінішний. Для цієї технології використовується найбільш велика кількість в'яжучого компонента, тому він відрізняється найбільшою міцністю. При роботі з одним шаром оздоблювальної суміші застосовують середній показник в'яжучого елемента і додаткового матеріалу. Щоб приготувати суміш потрібно вода, наповнювач і сполучні компоненти. Для додавання суміші певних якостей, використовують добавки. Так, для водовідштовхувального складу вводять кальцій азотнокислий. Склади для приготування розчину можна використовувати різні штукатурки машинного нанесення

Голосіївський район, Святошинський район, Солом'янський масив, Оболонь, Поділ, Печерський район, Шевченківський масив


-----------
☄363 | | ✎() | | ( ☰ Механічна штукатурка )

Коментарі на сайті:

admin 21 лютого 2022 01:43

І в якості робіт...

Олексій 21 лютого 2022 01:32

Наскільки я зрозумів що перевага тільки в ціні?...

Валерій Київ 23 травня 2021 02:16

Щось я не зрозумів - Чорновий ремонт включає в себе штукатурку стін, чи Ви робите тільки саму штукатурку?...

Поширенні запитання:

коли краще починати Штукатурні роботи? послідовність робіт наступна: 1. Зведення стін, 2. Штукатурні роботи, 3. Електромонтаж, монтаж сантехніки.
Ми виконуємо всі види цих робіт розбиваючи їх на окремі етапи. Зазвичай економія становить близько 30-40% від вартості ремонту квартири "під ключ".

що за чим робити -Стяжку або Штукатурку? бажано робити спочатку механізовані Штукатурні роботи, а потім вже виконувати стяжку.

скільки будуть сохнути стіни? на швидкість висихання впливає температура повітря, вологість, а також матеріал і товщина штукатурного шару. Гіпсова штукатурка висихає за 5-7 днів. Цементно-піщана за 2-4 тижні.

Який мінімальний обсяг замовлення? У нас немає обмежень по площі механічної штукатурки, ми працюємо від мінімальних і до максимальних площ об'єкта.

068-27-24-439
Замовити дзвінок
Закрити

068-27-24-439


Заказ дзвінка на замір:
×
Ваш телефон::
Ваше імя:
Коли Вам зручно: