режим роботи: 9:00-20:00 098-95-64-392
Машинна / Механізована штукатурка » Механічна штукатурка » Нанесення штукатурки на стіни і стелі автоматизованим способом

Нанесення штукатурки на стіни і стелі автоматизованим способом

Нанесення штукатурки на стіни і стелі автоматизованим способом застосовується для чорнових робіт з подальшою обробкою керамічною плиткою, натуральним каменем, пластиковими стіновими панелями. Машинна штукатурка використовується як основа під шпалери, під шпаклівку з подальшим фарбуванням. Робота здійснюється професійними майстрами в 7 етапів.Ми працюємо в Києві та багатьох містах Київської області.

Штукатурка машинною станцією: технологія нанесення

Процес починається з грунтування підстави для підготовки до штукатурення. Це потрібно, щоб нівелювати здатність підстави вбирати будівельні суміші, щоб уникнути надмірної витрати складів. Для максимальної точності нанесення попередньо встановлюються маяки. Армування кутів проводиться з метою посилення вразливих місць і додання міцності всій системі, так як руйнування найчастіше починається звідси.

 

Штукатурна суміш закладається в мобільну станцію і рівномірно розподіляється по всій поверхні стін або стель. Проводиться вирівнювання по маяках. Коли шар починає схоплюватися, можливо прояв усадки і утворення напливів. До повного висихання всі нерівності підрізають. Видаляються маяки і проводиться чистова підрізування площині до ідеальної рівності. Таким чином ми проводимо роботи в Києві: Оболонь, Жуляни, Позняки, Дарниця, Бровари, Святошино, Ірпінь, Бориспіль, Буча ті інші

вигода використання механізованої штукатурки

Якщо раніше нанесення автоматизованої штукатурки використовувалося тільки в промисловій сфері для виконання робіт на великих площах, то зараз завдяки компактному обладнанню це можливо на території приватних будинків і навіть маленьких квартир. 

  • низька ціна за метр кв. за рахунок автоматизації виробничого процесу.
  • вартість робіт на великих площах обернено пропорційна ціні. Чим більше зони покриття, тим менше оплата за підсумком.
  • механічний спосіб нанесення економить бюджет ремонтних робіт.

Професійних майстрів вам не треба шукати по всій столиці — ми поруч . Телефонуйте або замовляйте дзвінок, відповідаємо на всі питання, швидко виїжджаємо на місце роботи після укладення договору.

Голосіївський район, Святошинський район, Солом'янський масив, Оболонь, Поділ, Печерський район, Шевченківський масив


-----------
☄259 | | ✎() | | ( ☰ Механічна штукатурка )

Коментарі:

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Поширенні запитання:

коли краще починати Штукатурні роботи? послідовність робіт наступна: 1. Зведення стін, 2. Штукатурні роботи, 3. Електромонтаж, монтаж сантехніки.
Ми виконуємо всі види цих робіт розбиваючи їх на окремі етапи. Зазвичай економія становить близько 30-40% від вартості ремонту квартири "під ключ".

що за чим робити -Стяжку або Штукатурку? бажано робити спочатку механізовані Штукатурні роботи, а потім вже виконувати стяжку.

скільки будуть сохнути стіни? на швидкість висихання впливає температура повітря, вологість, а також матеріал і товщина штукатурного шару. Гіпсова штукатурка висихає за 5-7 днів. Цементно-піщана за 2-4 тижні.

Який мінімальний обсяг замовлення? У нас немає обмежень по площі механічної штукатурки, ми працюємо від мінімальних і до максимальних площ об'єкта.

098-95-64-392
Замовити дзвінок
Закрити 098-95-64-392
Заказ дзвінка на замір: