режим роботи: 08:00-22:00 098-95-64-392

Якісна штукатурка стін в Києві

За допомогою послуг нашої компанії, ви за короткі терміни зможете отримати якісно оштукатурені стіни у вашому будинку або офісі. За останні кілька років явно вималювалася тенденція зростання популярності машинної штукатурки у всіх регіонах країни. І це неспроста, адже цей спосіб вирівнювання поверхні стін має стільки вигідних сторін.

ціна механізованої штукатурки:

ціна штукатурки залежить від кількості використаних матеріалів і їх закупівельної ціни, враховується також робота майстра, іноді і доставка з розвантаженням, і звичайно товщина шару і обсяг. Але не треба думати, що ми беремо найдешевшу штукатурку. Фірма повинна брати на себе відповідальність за всю зроблену роботу, тому розчин треба робити з перевірених інгредієнтів.

замовити штукатурку стін в Києві:

основними перевагами механнізованого способу штукатурення стін в Києві є:

  • · оперативність, що скорочує терміни проведення ремонту;
  • · Тільки машинна штукатурка здатна забезпечити такий однорідний склад суміші, рівномірний розподіл її по всій робочій поверхні і такі чудові адгезійні властивості.
  • · у порівнянні з ручним способом, машинна штукатурка дозволяє заощадити приблизно від 30 до 40% витрат.

вже з самої назви цього способу зрозуміло, що механізована штукатурка наноситися за допомогою машини – спеціального агрегату, який подає під тиском робочий розчин на поверхню стін. Це гарантує стислі терміни робіт, оскільки навіть при охопленні значних площ, стіни будуть оштукатурюватися набагато швидше, ніж при звичайному, ручному способі. За рахунок того, що немає необхідності у використанні додаткової робочої сили, знижуються витрати і це робить даний метод нанесення штукатурки економічно вигідним. Цей фактор особливо приваблює всіх тих клієнтів, які тільки дізналися про механізовану штукатурку.

також використання якісної механнізованої машинної штукатурки стін виключає процес змішування, транспортування і саме нанесення розчину на поверхню. У підсумку, є можливість використання більш вдосконаленої технології штукатурення поверхонь і уникнення таких неприємних моментів, як плями або прогалини, часто виникають через нерівномірне перемішування.

Голосіївський район, Святошинський район, Солом'янський масив, Оболонь, Поділ, Печерський район, Шевченківський масив


-----------

Коментарі на сайті:

admin 21 лютого 2022 01:43

І в якості робіт...

Олексій 21 лютого 2022 01:32

Наскільки я зрозумів що перевага тільки в ціні?...

Валерій Київ 23 травня 2021 02:16

Щось я не зрозумів - Чорновий ремонт включає в себе штукатурку стін, чи Ви робите тільки саму штукатурку?...

Поширенні запитання:

коли краще починати Штукатурні роботи? послідовність робіт наступна: 1. Зведення стін, 2. Штукатурні роботи, 3. Електромонтаж, монтаж сантехніки.
Ми виконуємо всі види цих робіт розбиваючи їх на окремі етапи. Зазвичай економія становить близько 30-40% від вартості ремонту квартири "під ключ".

що за чим робити -Стяжку або Штукатурку? бажано робити спочатку механізовані Штукатурні роботи, а потім вже виконувати стяжку.

скільки будуть сохнути стіни? на швидкість висихання впливає температура повітря, вологість, а також матеріал і товщина штукатурного шару. Гіпсова штукатурка висихає за 5-7 днів. Цементно-піщана за 2-4 тижні.

Який мінімальний обсяг замовлення? У нас немає обмежень по площі механічної штукатурки, ми працюємо від мінімальних і до максимальних площ об'єкта.

098-95-64-392
Замовити дзвінок
Закрити

098-95-64-392


Заказ дзвінка на замір:
×
Ваш телефон::
Ваше імя:
Коли Вам зручно: