режим роботи: 9:00-20:00 098-95-64-392

Цементо-піщана стяжка в місті Київ

Деякі бригади готують цементно-піщаний розчин своїми руками, а в деяких випадках з використанням Бетономішалки. Це призводить до розтягування в часі процесу укладання стяжки, як наслідок швидке випаровування вологи через відсутність герметизації. Будьте обережні, така стяжка може вийде пухкою і, з часом провалиться в деяких місцях!

Цементо-піщана стяжка в місті Київ

Наша бригада використовує для приготування цементо-піщаного розчину автоматизовану розчинну станцію Putzmeister.

У нас можна замовити цементно-піщану стяжку механізованим способом, будь яких площ. Починаючи від квартир, офісфі та будинків - захінчуючи складами.

Давайте простежимо як відбувається процес механізованої стяжки підлогових поверхонь.


Установка маяків під напівсуху стяжку підлги в Києві

Першим етапом в пристрої стяжки по засобом використання напівсухий суміші є установка маяків. При цьому береться до уваги, що оптимальною товщиною для стяжки є товщина 60 мм.така стяжка перекриває сантехнічні труби Системи опалення. Якщо труби біля основи приміщення відсутні, то можна проводити укладання з мінімально допустимою величиною в 40 мм.
Для правильного виставлення маякових міток використовується лазерний рівень. Проекція лазерного променя на стіни приміщення служить як орієнтир для нанесення маркерних відміток. Також по всьому приміщенню з кроком 1000 мм можуть бути виставлені Додаткові поздовжні маяки. Кріпленням поздовжніх маяків до основи може служити Цементний розчин, клей, або алебастр.
У разі, якщо нульова точка в цьому приміщенні вище, ніж планований показник висоти стяжки, тоді мітки піднімають до того рівня, який перекриє нульову точку.

Для розрахунку матеріалів в місті Київ, які необхідно затратити на пристрій стяжки до уваги береться площа приміщення і товщина самої стяжки.
Витратними матеріалами є цемент, пісок, пластифікатор, фіброволокно і вода.
Спочатку розраховують витрата цементу і піску. Площа множать на товщину і отримують кількість матеріалу в кубічних метрах. З отриманого обсягу 3/4 – це пісок, 1/4-цемент. Обсяг переводять в кг за формулами:

  • Для цементу марки М400 1 куб. м. дорівнює 1100 кг.
  • Для піску (використовується тільки річковий) 1 куб. м. піску важить 1600 кг.
  • Для того, щоб не було в подальшому тріщин в підставі стяжки перед безпосередньо початком процесу укладання необхідно, або змочити чорнову стяжку водою, або постелити поліетиленову плівку. Це дасть можливість обмежити швидкий догляд вологи в нижньому шарі нанесеної стяжки.

Цементо-піщана стяжка підлоги

Пісок, цемент, фіброволокно, пластифікатор засипаються в бочку автоматизованого змішування в дотриманні спеціальної пропорції. Через 1 хвилину доливають воду. Це дає можливість в найкоротші терміни виконати укладання потрібних обсягів стяжки.

Кількість доливається води дуже важливо. Так як впливає на кінцеву вологість розчину. У бочку автозмішування за правилами вливають 13-18 л води. Такий діапазон береться неспроста. Все залежить від пори року. Якщо це осінь або рання весна, то в цей час пісок досить вологий, тому води доливають менше. Якщо роботи проходять жарким літом, значить пісок сухий-це повинно бути компенсовано великою кількістю вливається води. Аналогічно як і механізована штукатурка в міст Київ.
Далі готовий розчин подається по шлангу безпосередньо в саме приміщення. Механізм подачі розчину імпульсний. Для запобігання небезпеки нанесення каліцтв, шланг затискається в декількох місцях на всьому його протязі.

Укладання стяжки в місті Київ.

Укладання стяжки починається з далеких від виходу кутів приміщення і поступово дотримуючись встановлених маяків працівники продовжують процес укладання в напрямку входу-виходу. Після завершення процесу укладання витримують 15 хвилин і потім шліфувальною машиною обробляється поверхня тільки що нанесеної стяжки.

У верхньому шарі на відміну від нижнього проходить процес утворення цементно-піщаної кірки в результаті шліфування верхнього шару шліфувальною машиною. Таким чином, волога міститься в стягуванні випаровується поступово, даючи можливість рівномірного твердіння цементно-піщаної суміші і тим самим запобігаючи небажане просідання стяжки на поверхні.

Повне висихання поверхні укладеної стяжки проходить протягом 21 календарного дня. Після закінчення вищевказаного терміну на підлогу можна давати планові навантаження, а також стелити підлогові покриття.


Маючи багаторічний досвід, в місті Київ та області, наша команда зможе технологічно правильно провести процес укладання стяжки, що забезпечить стійкість до динамічних навантажень, а також довговічність наноситься покриття.

Голосіївський район, Святошинський район, Солом'янський масив, Оболонь, Поділ, Печерський район, Шевченківський масив


-----------
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Поширенні запитання:

коли краще починати Штукатурні роботи? послідовність робіт наступна: 1. Зведення стін, 2. Штукатурні роботи, 3. Електромонтаж, монтаж сантехніки.
Ми виконуємо всі види цих робіт розбиваючи їх на окремі етапи. Зазвичай економія становить близько 30-40% від вартості ремонту квартири "під ключ".

що за чим робити -Стяжку або Штукатурку? бажано робити спочатку механізовані Штукатурні роботи, а потім вже виконувати стяжку.

скільки будуть сохнути стіни? на швидкість висихання впливає температура повітря, вологість, а також матеріал і товщина штукатурного шару. Гіпсова штукатурка висихає за 5-7 днів. Цементно-піщана за 2-4 тижні.

Який мінімальний обсяг замовлення? У нас немає обмежень по площі механічної штукатурки, ми працюємо від мінімальних і до максимальних площ об'єкта.

098-95-64-392
Замовити дзвінок
Закрити 098-95-64-392
Заказ дзвінка на замір: