режим роботи: 08:00-22:00 068-27-24-439
Машинна / Механізована штукатурка » Напівсуха стяжка підлоги » Стяжка підлги для звукоізоляції. Місто Київ

Стяжка підлги для звукоізоляції. Місто Київ

Проблематика звукоізоляції міжповерхових перекриттів добре вивчена і описана в сучасній науково-технічній літературі. При серійному будівництві багатоповерхових будівель застосовують тільки одношарові Збірні або монолітні залізобетонні міжповерхові перекриття. У малоповерховому будівництві традиційно використовується кілька конструкцій міжповерхових перекриттів.

Стяжка підлги для звукоізоляції. Місто Київ

Однак, через зростаючого попиту на приватне житло, в останні десятиліття частка малоповерхового будівництва постійно зростає, а значить виникає все більше типів конструкцій міжповерхових перекриттів. Відповідно, підвищуються вимоги щодо захисту приміщень від шуму і вібрацій, а більшість конструкцій міжповерхових перекриттів, незважаючи на своє різноманіття, мають відносно малі звукоізолюючі здатності.

Без додаткових заходів з будівельної акустики, часом буває неможливо усунути ударні і конструкційні шуми, наприклад під час ремонту або при постійних виробничих шумах в експлуатованому приміщенні Києва.

Належну увагу проблемі звукоізоляції необхідно приділяти завчасно, в іншому випадку, негативні наслідки "недоділа" не кращим чином позначаться на вашій роботі в офісі або життя у власній квартирі. Кому сподобається слухати сусідські скандали, гучну музику або дитячий плач серед ночі?

Щоб уникнути цих проблем, фахівці настійно радять ще на самому початку оздоблювальних робіт подбати про звукоізоляцію підлоги вашої квартири або офісного приміщення.

Найбільш широке поширення набувають будівельні технології, перевірені часом. В результаті проб і помилок, "плаваюча стяжка підлоги" не була у будівельників в місті Київ на хорошому рахунку і цей спосіб намагалися усунути і замінити чимось більш ефективним. Революційна зміна технологій дозволили переконатися, в тому, що просто немає більш економічного і ефективного засобу щодо поліпшення звукоізоляційних якостей перекриттів капітальних конструкцій, ніж "плаваюча стяжка".

Будівельне співтовариство європейських країн одноголосно визнало першість по економії і якості за "плаваючою стяжкою".

Досвід показав, що використання новомодних замінників навіть в самих новітніх конструкціях, не дає бажаного ефекту звукоізоляції. Дуже дорогі за ціною сурогати на практиці виявляються безпорадні, в той час як "плаваюча стяжка" сумлінно виконує свою функцію.

Застосування високоякісної "плаваючою стяжки" в одношарових перекриттях набагато економічніше. Звукоізоляція стяжки перевершує підшивну стелю і конструкцію чистої підлоги, що послаблює передачу ударного шуму.

Грунтуючись на багаторічному досвіді, ми настійно рекомендуємо конструювати "плаваючу стяжку" при прокладці будь-якої підлоги, адже без цього фундаментального елемента неможливо уявити жоден тип сучасної підлоги європейського рівня якості і звукоізолюючої здатності.

Нерідко для зниження шумів в місті київ намагаються використовувати підшивні стелі або шумопоглинаючий чиста підлога, але в цих випадках очікування господарів ніколи не виправдовуються. Ці конструкції коштують дуже дорого, але лише в малому ступені знижують шум. Тільки малою інформованістю замовників пояснюються безуспішні спроби забезпечити необхідні звукоізоляційні якості міжповерхових перекриттів іншими засобами.

Справа в тому, що при влаштуванні гнучкої стельової конструкції неможливо домогтися безпосереднього зіткнення з основними несучими конструкціями будівлі. "Плаваюча стяжка", навпаки, укладається безпосередньо на залізобетон і в цим її величезна перевага.

"Плаваюча стяжка", виконана в точному дотриманні технологічного процесу, дає майже ідеальну звукоізоляцію. "Непоглощеннимі" залишаться тільки ті шуми, які передають стіни приміщення, але звукоізоляція стін вже не відноситься в сфері діяльності нашої компанії.

Голосіївський район, Святошинський район, Солом'янський масив, Оболонь, Поділ, Печерський район, Шевченківський масив


-----------

Коментарі на сайті:

admin 21 лютого 2022 01:43

І в якості робіт...

Олексій 21 лютого 2022 01:32

Наскільки я зрозумів що перевага тільки в ціні?...

Валерій Київ 23 травня 2021 02:16

Щось я не зрозумів - Чорновий ремонт включає в себе штукатурку стін, чи Ви робите тільки саму штукатурку?...

Поширенні запитання:

коли краще починати Штукатурні роботи? послідовність робіт наступна: 1. Зведення стін, 2. Штукатурні роботи, 3. Електромонтаж, монтаж сантехніки.
Ми виконуємо всі види цих робіт розбиваючи їх на окремі етапи. Зазвичай економія становить близько 30-40% від вартості ремонту квартири "під ключ".

що за чим робити -Стяжку або Штукатурку? бажано робити спочатку механізовані Штукатурні роботи, а потім вже виконувати стяжку.

скільки будуть сохнути стіни? на швидкість висихання впливає температура повітря, вологість, а також матеріал і товщина штукатурного шару. Гіпсова штукатурка висихає за 5-7 днів. Цементно-піщана за 2-4 тижні.

Який мінімальний обсяг замовлення? У нас немає обмежень по площі механічної штукатурки, ми працюємо від мінімальних і до максимальних площ об'єкта.

068-27-24-439
Замовити дзвінок
Закрити

068-27-24-439


Заказ дзвінка на замір:
×
Ваш телефон::
Ваше імя:
Коли Вам зручно: