режим роботи: 9:00-20:00 098-95-64-392
Машинна / Механізована штукатурка » Напівсуха стяжка підлоги » Стяжка теплих підлог в місті Київ та київській області

Стяжка теплих підлог в місті Київ та київській області

Проблема вирівнювання підлоги виникає після закінчення будь-якого будівництва будь то приватний будинок, Офісне, Складське або Промислове приміщення. Справа в тому, що використовувані при будівництві плити перекриття мають гладку поверхню лише з одного боку - саме вона і стає стелею нижнього поверху.

Стяжка теплих підлог в місті Київ та київській області

Та ж сторона плити, що згодом послужить підлогою, завжди має всілякі западини і напливи, часто з неї стирчать фрагменти прутів металевої арматури. В результаті перепади підлоги можуть становити до десяти сантиметрів. Якісно укласти на подібну основу будь-яке покриття просто неможливо - для початку підлогу необхідно вирівняти, і тут не обійтися без спеціальних технологічних методів і матеріалів, тим більше, якщо у ваші плани входить стяжка теплих підлог.

Максимальне вирівнювання поверхні підлоги необхідно також при заміні старого підлогового покриття. Особливо серйозного до себе ставлення вимагає пристрою теплої підлоги, стяжка теплих підлог.

Найчастіше бетонні перекриття вирівнюють надійної і довговічною цементно-піщаної стяжкою, в тому випадку, якщо Вам необхідна Стяжка теплих підлог - це найбільш прийнятний варіант. В якості сполучного елемента в цементній стяжці виступають портландцементи, наповнювачами служать кварцовий пісок, керамзит, щебінь або гравій. Те, наскільки міцною виявиться така стяжка, безпосередньо залежить від співвідношення в розчині води та цементу. Так, при водоцементної пропорції 0,48%, міцність розчину (використовується цемент марки 400) становитиме 20 Н/ мм2, а при пропорції 0,4% - вже 30 Н/мм2. Нерідко будівельники завищують водоцементне відношення, додаючи в розчин води більше, ніж дійсно потрібно, - адже так його набагато легше укладати. Міцність стяжки в подібних ситуаціях неминуче зменшується. Збільшуються терміни повного висихання підлоги, відбувається значна усадка стяжки, нерідко виникають тріщини.

Стяжка теплої підлоги Київ

Очевидним недоліком класичної розчинної стяжки підлоги є те, що вона дуже повільно набирає міцність, досить довго висихає. А значить, і подальші роботи по обробці приміщення доводиться відкладати на тривалий термін. Від моменту укладання стяжки до нанесення фінішного покриття повинно пройти, як мінімум, 28 діб.

Ще один мінус звичайної цементно-піщаної стяжки полягає в тому, що вона не дозволяє домогтися ідеально гладкої поверхні підлоги. На перший погляд, підлога, зрозуміло, буде виглядати рівним, але, наприклад, під шаром лінолеуму численні нерівності, горбки і западинки будуть цілком відчутні.


Стяжка теплої підлоги: вартість робіт і гарантії якості

Як відомо, стяжкою називається особливо міцний шар поверхні підлог і покрівель, здатний витримати значні навантаження в процесі експлуатації. Якщо біля основи підлоги або покрівлі недостатня жорсткість, для їх зміцнення використовують заливку стяжки, яка зміцнює поверхню, робить її ідеально рівною для міста Київ, що важливо при обробці підлог кінцевим покриттям.

Будівельна галузь динамічно розвивається і вдосконалюється з появою нових технологій, проте робота по заливці стяжки залишається однією з найважливіших завдань і фахівців, здатних грамотно зробити її з урахуванням головних вимог - швидкості, якості і прийнятної вартості, знайти досить непросто. Як правило, професіонали працюють в серйозних будівельних компаніях і попит на їх послуги завжди високий. Це проблема безпосередньо пов'язана з відсутністю належної професійної підготовки, занепадом системи профосвіти, і дуже часто процес навчання відбувається безпосередньо на об'єктах, де молоді працівники переймають досвід у своїх колег. А відсутність класних фахівців в Київі та області при великому попиті на послугу завжди веде до зростання пропозицій від тих, хто тільки вважає себе майстром.

Великі компанії зазвичай беруться за виконання стяжки для об'єктів з великою площею, оскільки 1000 м2 їм вигідніше залити стяжкою, ніж 100-150 м2 звичайної квартири. Накладні витрати більше, а відповідно, вище і вартість стяжки. Заради економії багато власників квартир, приватних будинків, офісів та інших об'єктів з малою площею, вибирають варіант з виконавцями, які пропонують максимально низьку ціну. І це часто призводить до додаткових витрат в подальшому. Неякісно, недобросовісно, нетехнологічно виконана стяжка підлоги може привести до швидкого виходу з ладу фінішного покриття, а ремонт, як відомо, коштує набагато дорожче, ніж спочатку якісно виконана робота.

Cтандарти якості теплої підлоги

До влаштування стяжок підлоги в Києві пред'являють досить високі вимоги. Характеристики стяжок по міцності регулюють вітчизняні стандарти, наприклад, будівельні норми і правила (СНиП 2.03.13-88 "підлоги").

Оскільки наша компанія використовує європейську технологію, то виконуване нами пристрій стяжки по міцності витримує і британський стандарт BS 8204.


Якщо наводити більш докладні конкретні технологічні приклади, то відповідно до європейських вимог необхідно домогтися настільки рівній поверхні стяжки, що при накладенні на неї двометрової еталонної металевої рейки (правило), просвіт між цією рейкою (правилом) і стяжкою в будь-якому місці не повинен перевищувати одного міліметра. Технологічна точність - це міцність і якість стяжок!

Допустимо лише незначне відхилення від горизонтального рівня поверхні і не повинно перевищувати п'ять міліметрів при загальній довжині стяжки в десять метрів.


Зауважте, що такі високі вимоги, що пред'являються до заливки підлоги, були розроблені комплексно, спільно з виробниками і укладальниками фінішних підлогових покриттів, а отже при влаштуванні сучасної стяжки оздоблювальні роботи значно спрощуються.

Голосіївський район, Святошинський район, Солом'янський масив, Оболонь, Поділ, Печерський район, Шевченківський масив


-----------

Коментарі на сайті:

admin 21 лютого 2022 01:43

І в якості робіт...

Олексій 21 лютого 2022 01:32

Наскільки я зрозумів що перевага тільки в ціні?...

Валерій Київ 23 травня 2021 02:16

Щось я не зрозумів - Чорновий ремонт включає в себе штукатурку стін, чи Ви робите тільки саму штукатурку?...

Поширенні запитання:

коли краще починати Штукатурні роботи? послідовність робіт наступна: 1. Зведення стін, 2. Штукатурні роботи, 3. Електромонтаж, монтаж сантехніки.
Ми виконуємо всі види цих робіт розбиваючи їх на окремі етапи. Зазвичай економія становить близько 30-40% від вартості ремонту квартири "під ключ".

що за чим робити -Стяжку або Штукатурку? бажано робити спочатку механізовані Штукатурні роботи, а потім вже виконувати стяжку.

скільки будуть сохнути стіни? на швидкість висихання впливає температура повітря, вологість, а також матеріал і товщина штукатурного шару. Гіпсова штукатурка висихає за 5-7 днів. Цементно-піщана за 2-4 тижні.

Який мінімальний обсяг замовлення? У нас немає обмежень по площі механічної штукатурки, ми працюємо від мінімальних і до максимальних площ об'єкта.

098-95-64-392
Замовити дзвінок
Закрити

098-95-64-392


Заказ дзвінка на замір:
×
Ваш телефон::
Ваше імя:
Коли Вам зручно: