режим роботи: 08:00-22:00 098-95-64-392
Машинна / Механізована штукатурка » Напівсуха стяжка підлоги » Технологія напівсухої механізованої стяжки підлоги. Місто Київ

Технологія напівсухої механізованої стяжки підлоги. Місто Київ

Найчастіше будівельники стикаються з проблемою - як вирівняти поверхню, як зробити стяжку підлоги перед фінальною обробкою (настиланням паркету, ламінату, лінолеуму, спортивних покриттів). Особливо це важливо при великій товщині вирівнюючого шару, в разі, якщо перекриття досить старі або вам потрібно прокласти комунікації.

Технологія напівсухої механізованої стяжки підлоги. Місто Київ

Припустимо, вам важливо зробити стяжку за 1 день і при цьому отримати ідеально плоску і гладку поверхню, яка повністю готова для пристрою фінішного покриття, до того ж при цьому має високу міцність і не дає тріщин. У технологічному плані це непросте завдання. Крім того, потрібно враховувати, що технологія робіт по влаштуванню підлоги повинна бути високопродуктивною, а вартість матеріалів - мінімально можливою без шкоди для якості. Очевидно, що з цим трудомістким завданням можуть успішно впоратися тільки професіонали найвищого рівня.

Розглянемо, як проводиться пристрій найбільш сучасної і технологічної з застосовуваних сьогодні типів стяжок. При цьому заливка стяжки за один день дозволяє досить оперативно підготувати підлогу до подальших робіт.

5 років гарантії від" фабрики стяжки "

Компанія "Фабрика стяжки" має всі необхідні ресурси для виконання робіт по влаштуванню напівсухої фіброармованої стяжки на європейському рівні, з урахуванням світових стандартів якості.

Якщо площа вашого приміщення від 150 м2 до 500 м2, нашій механізованій бригаді досвідчених фахівців знадобиться всього 8 годин на пристрій стяжки найвищої європейської якості. Але і більш об'ємні площі нас не лякають. У будь-якому випадку можливо укласти стяжку за один день. А помірні ціни Вас приємно здивують!

Більш того, вже через 24 години після завершення стяжки за сучасною технологією з додаванням фібри можна продовжити всі види оздоблювальних та/або гідроізоляційних робіт. Якщо ви будете дотримуватися рекомендацій компанії" Фабрика стяжки", можна не побоюватися, що стяжка дасть тріщину або порушить свою цілісність іншим чином.

ми приймаємо замовлення на площу стяжки від 20 м2 і виконуємо всі роботи "під ключ" в оптимальні терміни, ретельно дотримуючись вимог до якості кінцевої продукції. Стяжка за 1 день-це реально! Візитна картка компанії" Фабрика стяжки " - 5 років гарантії на наші підлоги! Ми допомагаємо відчути рівну і тверду грунт під ногами!

Професійна стяжка підлоги за німецькою технологією

Настил лінолеуму або укладання паркету в квартирі або приватному будинку вимагає ідеально рівній поверхні. Адже підлога-це один з найважливіших елементів в приміщенні. Нерівності і поглиблення завжди дуже помітні і погіршують загальне враження про інтер'єр, а, отже, і про власників житла. Тому не можна допускати дефекти при ремонті. Наша компанія здійснює професійну стяжку підлоги, яка дозволить привести поверхню в ідеальний стан.

Ми використовуємо надійну німецьку технологію із застосуванням фібро-волокна. Саме напівсуха стяжка, виконана з використанням сучасних матеріалів і обладнання, дасть довговічний результат. Наші фахівці володіють великим досвідом роботи і постійно вдосконалюють свої навички. Тому у нас доступна стяжка підлоги і в житлових приміщеннях, і на комерційних, спортивних або виробничих об'єктах.

В результаті влаштування стяжки підлоги можна буде спокійно постелити потрібний матеріал. Це може бути паркет, ламінат, лінолеум , плитка, килимове або спортивне гумове покриття. Потрібно сказати і про прийнятну вартість наших послуг. Завдяки механізованій технології ми можемо пропонувати низькі ціни та високу якість.

переваги напівсухий стяжки
До переваг технології відноситься відсутність навіть найменших порожнеч і каверн. Це досягається завдяки затирочній машині, яка ущільнює суміш після подачі на місце укладання. Тому після влаштування механізованої стяжки не потрібні додаткові дії з вирівнювання поверхні, що економить час і гроші.

Іншим незаперечною перевагою є досить висока швидкість роботи в Києві. Залежно від умов на конкретному об'єкті одна бригада може зробити стяжку підлоги загальною площею від 150 до 250 м2 за зміну. Високу продуктивність забезпечує надійне сучасне німецьке обладнання & ldquo;Putzmeister-740d & rdquo; і професіоналізм наших співробітників. По поверхні можна ходити вже через добу, а через 48 годин можна починати укладання або настил фінішного покриття.

Наша компанія надає гарантію 2 роки на стяжку підлоги. З усіх питань ви можете звертатися за телефоном

Стяжка за один день: технологія укладання напівсухий стяжки підлоги з фіброю

При будівництві часто важлива оперативність. Чи можлива така послуга, як стяжка за 1 день в місті Київ? Так, якщо звернутися до професіоналів!


важливо дотримуватися чіткий алгоритм, щоб можна було завершити напівсуху стяжку за 1 день:


  1. спочатку потрібно підготувати підставу (прибрати будівельне сміття, прокласти електрокабелі, встановити опалення і теплі підлоги і т.д.).
  2. укладаємо Поліізол (Пароізол, плівки і т.п.) на ретельно підготовлену основу.
  3. встановлюємо по периметру приміщення стрічки з Поліізолу.
  4. готуємо цементно-піщану суміш з додаванням поліпропіленової фібри


Щоб укласти якісну стяжку за один день, нам важливо отримати максимально міцний цементно-піщаний підлогу з мінімальною кількістю пір, з мінімальною усадкою, а значить, з підвищеною стійкістю до утворення тріщин, в цементно-піщаному розчині вміст води має бути достатнім тільки для гідратації цементу. З урахуванням зручності укладання суміші водоцементне співвідношення-0,3%. Крім того, важливо врахувати, що приготування розчину напівсухим методом потрібно проводити тільки на будівельному майданчику.

матеріали:

1) пісок морський сіяний, природної вологості, модуль крупності 2,6 - 3.

2) Цемент - ПЦ-400 Д0

3) фіброволокно і пластифікуюча добавка "Арммікс Термоласт" або "Арммікс Суперпласт"

змішуємо розчин 3 хвилини механічним способом в пневмонагнітачі.


Готовий розчин подається стисненим повітрям по шлангах до місця укладання. На висоту його можна подавати до 70 м., по горизонталі - на 120 м.

Укладаємо суміш. Подаємо суміш стисненим повітрям, а потім відповідно до встановлених маяками розподіляємо по поверхні підстави. Найчастіше середня товщина стяжки-близько 50 мм.

для оптимальної гідроізоляції міжповерхових перекриттів за бажанням клієнта перед укладанням стики обробляються проникаючої гідроізоляційної сухою сумішшю. Безпосередньо під стяжку, а також по периметру стін можна укласти звукоізолюючі матеріали, найбільш вдалим з яких по співвідношенню "ціна-якість-результат" в даний час є Термозвукоізол і стрічка з нього.

Затирка. Для додаткового фінішного вирівнювання поверхні і посилення верхнього шару свежеуложенная за відмітками стяжка затирається загладжує машиною прибрати пил з верхнього шару стяжки можна за допомогою спеціального грунту для бетонних підлог "Арммікс Грунт Гідрофобний". Також "Грунт Гідрофобний" можна використовувати, щоб надати внутрішнім і зовнішнім бетонним полам зміцнюючі, антисептичні та водовідштовхувальні властивості.

Догляд. Якщо в приміщенні-протяги, то стяжку краще накрити поліетиленовою плівкою на добу, щоб забезпечити оптимальний рівень вологості для дозрівання цементного каменю. Або можна злегка полити водою поверхню підлоги.

експлуатація . Ходити по стягуванню можна через 12 годин, а вже через 24 години цілком реальна укладання покриття.

Таким чином, напівсуха стяжка за один день - реальна можливість оперативно підготувати підлоги для покриття.

-----

Голосіївський район, Святошинський район, Солом'янський масив, Оболонь, Поділ, Печерський район, Шевченківський масив


-----------

Коментарі на сайті:

admin 21 лютого 2022 01:43

І в якості робіт...

Олексій 21 лютого 2022 01:32

Наскільки я зрозумів що перевага тільки в ціні?...

Валерій Київ 23 травня 2021 02:16

Щось я не зрозумів - Чорновий ремонт включає в себе штукатурку стін, чи Ви робите тільки саму штукатурку?...

Поширенні запитання:

коли краще починати Штукатурні роботи? послідовність робіт наступна: 1. Зведення стін, 2. Штукатурні роботи, 3. Електромонтаж, монтаж сантехніки.
Ми виконуємо всі види цих робіт розбиваючи їх на окремі етапи. Зазвичай економія становить близько 30-40% від вартості ремонту квартири "під ключ".

що за чим робити -Стяжку або Штукатурку? бажано робити спочатку механізовані Штукатурні роботи, а потім вже виконувати стяжку.

скільки будуть сохнути стіни? на швидкість висихання впливає температура повітря, вологість, а також матеріал і товщина штукатурного шару. Гіпсова штукатурка висихає за 5-7 днів. Цементно-піщана за 2-4 тижні.

Який мінімальний обсяг замовлення? У нас немає обмежень по площі механічної штукатурки, ми працюємо від мінімальних і до максимальних площ об'єкта.

098-95-64-392
Замовити дзвінок
Закрити

098-95-64-392


Заказ дзвінка на замір:
×
Ваш телефон::
Ваше імя:
Коли Вам зручно: