режим роботи: 9:00-20:00 098-95-64-392
Машинна / Механізована штукатурка » Напівсуха стяжка підлоги » Стяжка підлоги з фіброволокном в Києві

Стяжка підлоги з фіброволокном в Києві

Фахівцям відомо, що стяжка - це суміш цементу і піску, яку укладають поверх бетонної основи. Вона допомагає вирівняти підлогу, а також створює саме таку якість поверхні, яке необхідно для нанесення фінального покриття. Основна роль стяжки-формування рівної, гладкої несучої поверхні, яку зручно покривати ковроліном, паркетом, ламінатом, пробкою або плиткою …

Стяжка підлоги з фіброволокном в Києві

Одна з найбільш високотехнологічних процедур при влаштуванні підлоги - це додавання поліпропіленової фібри в стяжки і розчини, що дає чимало явних переваг в порівнянні із застосуванням звичайної сталевої сітки.

По-перше, фібра набагато знижує ризик утворення тріщин на ранній стадії усадки. На відміну від цього, дія протиусадочної сталевої сітки відбувається постфактум - вона сприяє зниженню розвитку усадочних тріщин на поверхні стяжки і скріплює матеріал, коли тріщини вже з'явилися.

Інакше кажучи, Сталева сітка потрібна за умови неодмінних тріщин на стягуванні. Але чи варто так ризикувати, коли тріщин можна взагалі уникнути, застосовуючи фібру. Ось чому Англійський стандарт якості BS 8204 забороняє використання сталевої сітки в стяжках для підлоги. Той же стандарт пропонує поліпропіленову фібру як альтернативний варіант.

Крім того, варто врахувати, що сталева сітка з часом втратить свої властивості в стягуванні. На противагу їй, переваги поліпропіленової фібри зберігаються протягом усього періоду експлуатації. Є ще один недолік сталевої сітки: надлишок води в стягуванні може привести до руху сталевої сітки до поверхні і розшаровування підлоги.

Фібростяжка в місті Київ

Підводячи підсумок, скажімо: є достатньо причин, щоб відмовитися від застосування протиусадочної сталевої сітки для стяжок і наливних підлог. Альтернатива виглядає ще привабливіше, якщо врахувати, що поліпропіленову фібру можна вводити як на розчинному вузлі, так і на будмайданчику. Це універсальний матеріал, що дозволяє легко наносити і ущільнювати розчин, покращуючи його характеристики при прокачуванні.

Суміш компонентів, яку виробляють під суворим контролем, повинна містити ретельно відградуйований чистий пісок, портландцемент, поліпропіленові волокна - фібру. Трохи води додають для гідратації цементу, щоб отримати напівсуху консистенцію, а також для легкої укладання і необхідного ущільнення матеріалу.

Ще однією важливою перевагою стяжки з фіброю є те, що вона не вогненебезпечна, оскільки не підтримує горіння. Крім того, потрібно враховувати вплив низьких температур, застосовуючи особливі заходи проти заморожування в зимових (при цьому в суміш не вводяться протиморозні добавки). І ще один нюанс, який важливо враховувати: хоча фібра сама по собі інертна і сумісна з усіма будівельними матеріалами, проте у вологому стані цементовмісні продукти можуть активно впливати на такі метали, як, наприклад, алюміній.

В цілому, у вас не виникне ніяких проблем в процесі експлуатації. Досить тільки використовувати за призначенням грамотно підібрану суміш. Механізована стяжка підлоги в місті Київ з фіброю не є фінішним покриттям і служить лише основою базою для підсумкової обробки (наливна підлога, паркет, ламінат, ковролін, лінолеум і т.д.).

Особливості застосування фіброволокон.

Постійна модернізація будівельної сфери приносить все більше якісних новинок. В останні роки в будівництво підлог, і зокрема, в пристрій цементної стяжки, активно впроваджують різні типи фіброволокон, що утворюють пластичну усадку, і як наслідок зменшують ризик виникнення тріщин.


В процесі усадки фіброволокно поглинає сили розтягування. Енергія розтягування рівномірно розподіляється на мільйони волокон, в результаті чого бетон набирає оптимальну міцність.

Наша компанія реалізує майже всі актуальні на ринку типи фіброволокон, основним призначенням яких є запобігання утворенню тріщин в покритті вже на стадії дозрівання.

фіброволокно-досить поширений будівельний матеріал і успішно застосовується в багатьох сферах:


  • в опорних плитах для житлових і комерційних приміщень, в опорних плитах зі сплаву;
  • у фундаменті і каркасах при будівництві монолітних будівель;
  • При влаштуванні тунелів;
  • У транспортних засобах;
  • При створенні індустріальних підлог будь-якої категорії-на складах, паркінгах, виробництвах;
  • При будівництві цементно-піщаних стяжок-в офісах, торгових центрах, квартирах, покрівлях;
  • Штукатурка і торкретування в офісах, торгових центрах, квартирах, складах, виробництвах також не обходиться без фіброволокна;
  • фіброволокно додається в збірні бетонні конструкції;
  • При будівництві доріг і гідротехнічних споруд-дороги, дамби, Мости.

Фіброволокно широко затребуване в місті Київ, та Україні зокрема, через відмінної якості рівномірно перемішуватися по всьому об'єму бетону. Вельми продуктивно додавати фіброволокно в розрівнюються Суміші, будівельні розчини, штукатурки і сухі суміші.

переважно, фіброволокно-це незамінний матеріал для якісного будівництва підлог промислових приміщень, складів, гідротехнічних споруд, бетонних блоків і виробів, в тому числі з пінобетону, а також при дорожньому будівництві, в торкретбетоні.

Голосіївський район, Святошинський район, Солом'янський масив, Оболонь, Поділ, Печерський район, Шевченківський масив


-----------

Коментарі на сайті:

admin 21 лютого 2022 01:43

І в якості робіт...

Олексій 21 лютого 2022 01:32

Наскільки я зрозумів що перевага тільки в ціні?...

Валерій Київ 23 травня 2021 02:16

Щось я не зрозумів - Чорновий ремонт включає в себе штукатурку стін, чи Ви робите тільки саму штукатурку?...

Поширенні запитання:

коли краще починати Штукатурні роботи? послідовність робіт наступна: 1. Зведення стін, 2. Штукатурні роботи, 3. Електромонтаж, монтаж сантехніки.
Ми виконуємо всі види цих робіт розбиваючи їх на окремі етапи. Зазвичай економія становить близько 30-40% від вартості ремонту квартири "під ключ".

що за чим робити -Стяжку або Штукатурку? бажано робити спочатку механізовані Штукатурні роботи, а потім вже виконувати стяжку.

скільки будуть сохнути стіни? на швидкість висихання впливає температура повітря, вологість, а також матеріал і товщина штукатурного шару. Гіпсова штукатурка висихає за 5-7 днів. Цементно-піщана за 2-4 тижні.

Який мінімальний обсяг замовлення? У нас немає обмежень по площі механічної штукатурки, ми працюємо від мінімальних і до максимальних площ об'єкта.

098-95-64-392
Замовити дзвінок
Закрити

098-95-64-392


Заказ дзвінка на замір:
×
Ваш телефон::
Ваше імя:
Коли Вам зручно: