режим роботи: 08:00-22:00 098-95-64-392
Машинна / Механізована штукатурка » Напівсуха стяжка підлоги » Стяжка підлоги ціна за метр роботи з матеріалом?

Стяжка підлоги ціна за метр роботи з матеріалом?

Механізована стяжка підлоги оптимальна за ціною за м2 під ключ, в порівнянні зі звичайною заливкою підлоги в Києві та київській області, а також ціна роботи залежить від вибору компанії, яка буде проводити роботи. При розрахунку вартості робіт за стяжку підлоги, перш за все береться за основу доставка матеріалів до об'єкта.

якісна стяжка підлоги ціна за метр роботи з матеріалом в Києві: Оболонь, Жуляни, Позняки, Дарниця, Бровари, Святошино, Ірпінь, Бориспіль, Буча ті інші

 

Приблизно, в середньому, 1м2 шару стяжки товщиною до 5см буде коштувати від 500 до 600 рублів за метр роботи. Ціна машинної стяжки підлоги в Києві, також буде варіюватися від вибору матеріалу.

 

Вартість робіт по механізованому стягуванню підлоги в місті Київ та область не буде істотно залежати від виробників будівельних сумішей, перш за все ціна робіт по стягуванню підлоги залежить від таких параметрів:

  • від місця куди потрібно доставити матеріал.
  • нерівностей на поверхні.
  • Перепаду за рівнем між краями підлоги.

Рекомендуємо, перед стяжкою, проконсультуватися у фахівців нашої компанії.

 

Що таке-механізована стяжка підлоги?

Механічний спосіб стає все більш популярним, через своє особливе властивість-мінімальним входженням до його складу води. Практично волога потрібна тільки для того, щоб зв'язати між собою частинки цементу, що дає ряд переваг, таких як відсутність тріщин і пустот, мінімальний рівень опади, можливість армувати поверхню і великі обсяги за короткий рядків.

Голосіївський район, Святошинський район, Солом'янський масив, Оболонь, Поділ, Печерський район, Шевченківський масив


-----------

Коментарі:

Коментарі на сайті:

admin 21 лютого 2022 01:43

І в якості робіт...

Олексій 21 лютого 2022 01:32

Наскільки я зрозумів що перевага тільки в ціні?...

Валерій Київ 23 травня 2021 02:16

Щось я не зрозумів - Чорновий ремонт включає в себе штукатурку стін, чи Ви робите тільки саму штукатурку?...

Поширенні запитання:

коли краще починати Штукатурні роботи? послідовність робіт наступна: 1. Зведення стін, 2. Штукатурні роботи, 3. Електромонтаж, монтаж сантехніки.
Ми виконуємо всі види цих робіт розбиваючи їх на окремі етапи. Зазвичай економія становить близько 30-40% від вартості ремонту квартири "під ключ".

що за чим робити -Стяжку або Штукатурку? бажано робити спочатку механізовані Штукатурні роботи, а потім вже виконувати стяжку.

скільки будуть сохнути стіни? на швидкість висихання впливає температура повітря, вологість, а також матеріал і товщина штукатурного шару. Гіпсова штукатурка висихає за 5-7 днів. Цементно-піщана за 2-4 тижні.

Який мінімальний обсяг замовлення? У нас немає обмежень по площі механічної штукатурки, ми працюємо від мінімальних і до максимальних площ об'єкта.

098-95-64-392
Замовити дзвінок
Закрити

098-95-64-392


Заказ дзвінка на замір:
×
Ваш телефон::
Ваше імя:
Коли Вам зручно: