режим роботи: 9:00-20:00 098-95-64-392

Які бувають види стяжки підлоги?

Найчастіше в києві та Київській області виконується мокра стяжка, наливні підлоги, напівсуха і суха.

Які бувають види стяжки підлоги?

Підлоги-це сама стирається поверхню в приміщенні, вона постійно зазнає навантаження і зношується. Необхідно щоб матеріал з якого виготовляють підлоги був стійким до зношування, міцним і довговічним. Підсумковий результат-комфорт, естетика, привабливість визначається початковим якістю поверхні підлоги.
Під час будівництва на цементній плиті підлоги завжди є вибоїни, вм'ятини, горби. Іноді перепади висоти можуть бути до 10см, бувають видно шматки арматури. Ось тут і треба зробити зміцнення, вирівнювання поверхні підлоги – стяжку. Її роблять для кращого виправлення поверхні перед укладанням підлогового покриття за допомогою різних матеріалів, іноді їх комбінація. Стяжка додає приміщенню звукоізоляцію, володіє вологостійкими якостями, надає жорсткість. Під нею можна приховати труби опалення, електричні дроти, елементи теплої підлоги.
Для забезпечення якісної стяжки обов'язково треба прибрати сміття, виконати шліфування, а потім максимально ретельно очистити від пилу за допомогою промислового пилососа, віника і вологої ганчірки. Серед сучасних будівельних матеріалів є спеціальні просочення, грунтовки.

Типи стяжки підлоги

Мокра стяжка

Суміш піску, цементу, клею розбавляється водою до кашкоподібного стану. Чим більше в розчині цементу, тим вище якість складу. Це найбільш дешевий спосіб, а тому дуже популярний. Така стяжка важка, додає навантаження на перекриття. Сохне близько 20 днів. Потім проводиться гідроізоляція. Якщо покриттям підлоги буде паркет, укладається суха фанера товщиною 1см.

Напівсуха стяжка - читати

Розсипчаста цементно-піщана суміш з необхідними присадками. Легка в укладанні і вирівнюванні. Висихає через 3 доби і повне висихання через 15-20 днів. Це суміш сухих, легких матеріалів. У складі є полістирол. Найсучасніший, швидкий спосіб укладання. Підлогове покриття можна укладати на наступний день.

Наливна підлога

Відомо інша назва-самовирівнюється. Це спеціальна суміш швидко висихає-близько 10 днів і легко укладати. В якості захисту від вологи служить плівка полімерна. Використовують, коли дефекти по висоті незначні. Найбільш підходящий спосіб до квартир з невисокими стелями.


Комбінована стяжка

Має в складі суху суміш, залиту наливними складовими. Ізоляцією служить бітумна мастика.

Голосіївський район, Святошинський район, Солом'янський масив, Оболонь, Поділ, Печерський район, Шевченківський масив


-----------
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Поширенні запитання:

коли краще починати Штукатурні роботи? послідовність робіт наступна: 1. Зведення стін, 2. Штукатурні роботи, 3. Електромонтаж, монтаж сантехніки.
Ми виконуємо всі види цих робіт розбиваючи їх на окремі етапи. Зазвичай економія становить близько 30-40% від вартості ремонту квартири "під ключ".

що за чим робити -Стяжку або Штукатурку? бажано робити спочатку механізовані Штукатурні роботи, а потім вже виконувати стяжку.

скільки будуть сохнути стіни? на швидкість висихання впливає температура повітря, вологість, а також матеріал і товщина штукатурного шару. Гіпсова штукатурка висихає за 5-7 днів. Цементно-піщана за 2-4 тижні.

Який мінімальний обсяг замовлення? У нас немає обмежень по площі механічної штукатурки, ми працюємо від мінімальних і до максимальних площ об'єкта.

098-95-64-392
Замовити дзвінок
Закрити 098-95-64-392
Заказ дзвінка на замір: