режим роботи: 9:00-20:00 098-95-64-392

Реставрація ванн Київ

Де можна замовити реставрацію ванн у Києві? Даний матеріал від наших партнерів, що займаються реставрацією ван у Києві та області.

Реставрація ванн Київ

Крім повернення презентабельного зовнішнього вигляду, реставрація акрилами дає маса інших переваг. Щоб дізнатися подробиці відновлення ванни описаними способами, зверніться до фахівців нашої компанії. Зателефонуйте за вказаним номером телефону або скористайтесь будь-яким іншим зручним для вас способом зв'язку з представлених у розділі «Контакти».

Де можна знайти майстра щоб реставрувати стару ванну?:

Реставрація старої ванни в місті київ та Область.  Ванна – цінний предмет сантехніки, котрий є роками. Якщо ванна втратила минулий вигляд, а негайна заміна неможлива, доцільно подумати про реставрацію. Технологія нанесення та якість комбінованих матеріалів, що використовуються для створення надійного покриття, що використовуються виробниками ванн, гарантують збереження естетично привабливими даних сантехнічних виробів продовж декількох років. На жаль, механічні пошкодження, вплив агресивних з'єднань, особливості режимів користування ванни призводять до необхідності реставрації зовнішнього покриття.

Вибір для проведення реставраційних робіт пояснюється появою різних полімерних складів, застосування яких забезпечує змогу якісного проведення даних робіт. Спеціалісти нашої компанії, що надають сервіс з відновлення, часткового або повного, зовнішнього шару відзначають високі технічні та експлуатаційні параметри готових сумішей для ремонту чи то окремих компонентів, що пропонуються українськими та зарубіжними виробниками.

Фахівці пропонують декілька можливих способів реставрації ванни. У кожного з них є свої переваги та недоліки. Відновлення емальованого покриття Виконується в умовах квартири, пасує для сталевих та чавунних ванн. праця зазвичай займає 3-5 годин.


Реставрації у Києві, цього типу, здійснюється поетапно: Майстер ретельно оглядає поверхню та відзначає тріщини, сколи, вм'ятини. Далі знімають сливи як у стінці ванни, і її днище. Після цього треба видалити стару оббивку процедуру зазвичай виробляють дриль з абразивною насадкою. Знайдені раніше негаразди ретельно закладають, потім шліфують до гладкості. Проводиться знежирення робочої поверхні, так емаль ляже правильно і довше триматиметься. Далі слід нагрівання ванни та її ретельне просушування. За допомогою розпилювача або кисті поспіль наносять два шари емалі. Наступного дня встановлюються сливи і ванна готова до використання. У числі переваг цього способу реставрації можна відзначити: - відносно низьку вартість робіт; - змога самостійного проведення реставрації.

Головні недоліки:

- під час виконання робіт треба використати захисні засоби;

- термін експлуатації нового покриття – біля 5 років;

- належить уникати миючих засобів з абразивними частинками.Коментарі на сайті:

admin 21 лютого 2022 01:43

І в якості робіт...

Олексій 21 лютого 2022 01:32

Наскільки я зрозумів що перевага тільки в ціні?...

Валерій Київ 23 травня 2021 02:16

Щось я не зрозумів - Чорновий ремонт включає в себе штукатурку стін, чи Ви робите тільки саму штукатурку?...

098-95-64-392
Замовити дзвінок
Закрити

098-95-64-392


Заказ дзвінка на замір:
×
Ваш телефон::
Ваше імя:
Коли Вам зручно: