режим роботи: 08:00-22:00 098-95-64-392

Штукатурна машина - Київ


машинна штукатурка Якщо ви забудовник або підрядник в Києві, то Вам безумовно потрібна Штукатурна машина.

Сьогодні збільшені обсяги розробки, витрати і швидкі темпи в кожній країні вимагають механізованих рішень для кожного етапу будівництва. Штукатурка - це, мабуть, сама трудомістка робота, і вона вимагає багато-багато матеріалу.

Матеріал повинен бути змішаний, перенесений в будь-яке місце будівельного комплексу і нанесений на поверхні до того, як досвідчений штукатур вирівняє його і закінчить своє ремесло. Дослідження показали, що змішування, розподіл і нанесення штукатурного матеріалу на поверхні займає до 90% загального часу штукатурки. Ця цифра зросла і пов'язана з розмірами і висотою будівельного проекту і досягає вершини в таких країнах, як Індія, де середня товщина штукатурки досить висока.


Штукатурна бригада в місті Київ щодня витрачає більшу частину часу на необхідні для штукатурних робіт роботи, які полягають в змішуванні і переміщенні матеріалу і заповненні поверхонь штукатуркою до певного рівня, щоб вони могли почати своє мистецтво, тобто штукатурку.

Реальний час штукатурки дуже мало, і воно обмежене рівнем доступу до ділянки і здатністю штукатурної бригади забезпечити достатню кількість матеріалу. Розрахунок обсягу штукатурного матеріалу, необхідного для штукатурення проекту, допомагає зрозуміти нагальне питання часу і витрат, які ви витрачаєте на основні завдання, а не на оштукатурювання.Цифри величезні, і це реальна проблема, яка тримає вартість штукатурки високою і значно затримує хід проекту.

Штукатурний насос буде змішувати, переносити і заповнювати поверхні матеріалом з дивовижною швидкістю, скорочуючи необхідний для цих робіт час з 90% до 10% від загального часу штукатурки. Штукатур, який не буде витрачати свій час і свою витривалість на нанесення матеріалу на стіну, матиме комфорт і час, щоб вирівняти і закінчити набагато більшу площу з відмінними результатами. Економічна штукатурка і відмінна від київського підрядника.

Ми використовуємо гіпсову розпилювальну штукатурну машину. Штукатурка стін Київ - це трудомісткий метод, що забирає багато часу при великому навантаженні робіт. Щоб уникнути звичайного методу, ми вводимо унікальний компресор з приводом.

Машина для штукатурки в Києві. Штукатурна Машина. 

При цьому способі бункер заповнюється гіпсовим матеріалом. Ємність бункера становить 8 кг. Рукоятка забезпечена спусковим механізмом компресора, вхідним з'єднанням. Сопла були передбачені на дні бункера.Ергономіка: відповідний ергономічний дизайн забезпечує його зручне, просте і ефективне використання, дозволяючи виконувати машинну штукатурку швидше, простіше, дешевше і з відмінною якістю.

Двопоршневий насос забезпечує більш низькі експлуатаційні та експлуатаційні витрати, ніж будь-який інший тип штукатурного насоса. Компанія розробила серію двопоршневих насосних  штукатурних машин, що робить ці насоси ще більш надійними, зручними у використанні і простими в обслуговуванні і чищенні. Вони випускаються електричними або з дизельним двигуном.

Висока продуктивність, якість змішування та низька експлуатаційна вартість двопоршневих насосів, особливо з матеріалами, змішаними на місці, є характеристиками, які класифікують їх як королів суміші на місці.


Коментарі на сайті:

admin 21 лютого 2022 01:43

І в якості робіт...

Олексій 21 лютого 2022 01:32

Наскільки я зрозумів що перевага тільки в ціні?...

Валерій Київ 23 травня 2021 02:16

Щось я не зрозумів - Чорновий ремонт включає в себе штукатурку стін, чи Ви робите тільки саму штукатурку?...

098-95-64-392
Замовити дзвінок
Закрити

098-95-64-392


Заказ дзвінка на замір:
×
Ваш телефон::
Ваше імя:
Коли Вам зручно: