режим роботи: 9:00-20:00 098-95-64-392
Машинна / Механізована штукатурка » Фотоальбом » Машинна штукатурка великого будинку

Машинна штукатурка великого будинку

В передмісті Києва штукатурили великий будинок. Роботи виконали як найкраще.

За традицією суміш гіпсова Кнауф, цементна (цоколь, мокрі зони) Крайзель 521. Ми як завжди на висоті, замовник похвалив не тільки за якість але і за злагоджену організацію і культуру виконання робіт. Завжди дуже приємно чути такі слова.


#машиннаяштукатурка #механизированнаяштукатурка #штукатуркакоттеджа #штукатуркадома #штукатуркатаунхауса #штукатуркастен #штукатуркаполазеру #штукатуркапомаякам #штукатурка #автоматическаяштукатурка#шумоизоляциястен #шумоизоляциястены #возведениестен #кладкастен #кладкастенгазобетон #кладкаперегородок #підрядник по штукатурці в Києві

Голосіївський район, Святошинський район, Солом'янський масив, Оболонь, Поділ, Печерський район, Шевченківський масив


-----------
☄82 | | ✎() | | ( ☰ Фотоальбом )
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Поширенні запитання:

коли краще починати Штукатурні роботи? послідовність робіт наступна: 1. Зведення стін, 2. Штукатурні роботи, 3. Електромонтаж, монтаж сантехніки.
Ми виконуємо всі види цих робіт розбиваючи їх на окремі етапи. Зазвичай економія становить близько 30-40% від вартості ремонту квартири "під ключ".

що за чим робити -Стяжку або Штукатурку? бажано робити спочатку механізовані Штукатурні роботи, а потім вже виконувати стяжку.

скільки будуть сохнути стіни? на швидкість висихання впливає температура повітря, вологість, а також матеріал і товщина штукатурного шару. Гіпсова штукатурка висихає за 5-7 днів. Цементно-піщана за 2-4 тижні.

Який мінімальний обсяг замовлення? У нас немає обмежень по площі механічної штукатурки, ми працюємо від мінімальних і до максимальних площ об'єкта.

098-95-64-392
Замовити дзвінок
Закрити 098-95-64-392
Заказ дзвінка на замір: