режим роботи: 08:00-22:00 098-95-64-392
Машинна / Механізована штукатурка » Механізована штукатурка » Гіпсова штукатурка: переваги та особливості нанесення в житлових приміщеннях

Гіпсова штукатурка: переваги та особливості нанесення в житлових приміщеннях

Гіпсова штукатурка київ 

Замовити нанесення гіпсової механізованої штукатурки в Києві, Деснянський, Святошинський, Дніпровський, Печерський, Голосіївський, Дарницький, Солом’янський, Оболонський, Шевченківський, Подільський можна у нас з гарантією проведення робіт на високому професійному рівні. Знайти справжніх майстрів своєї справи ви можете в особі наших фахівців.

Потрібна якісна обробка житлових приміщень? Вибирайте автоматизовану штукатурку з нанесенням мобільними установками. Технологія монтажу за допомогою обладнання гіпсової та цементної штукатурки ідентичні. Різниця в завершальному етапі. Для гіпсового покриття проводиться глянцювання.


Робота здійснюється шпаклювальними складами із застосуванням широкого шпателя. У підсумку виходить покриття з екологічного матеріалу з високим рівнем білизни. Гіпс-матеріал з теплозберігаючими властивостями, що не дозволяють теплу вивітрюватися з кімнат. Використовуючи матеріал як чистову обробку, ви дбаєте про підтримку комфортної і стабільної температури в приміщенні. Після висихання розчину утворюється така рівна основа, що тканинні стінові імітації і паперові тонкі шпалери виглядають ідеально в інтер'єрі.


Від чого залежить вартість машинної гіпсової штукатурки?

В ціну штукатурки за м2 нанесення гіпсового шару механічним способом входить кілька складових. Це вартість робіт з матеріалами або без матеріалів. Якщо вибирається перший варіант, тоді враховується нанесення підготовчого шару грунтовки, установка маячкових профілів, безпосередньо процес нанесення і вирівнювання. Якщо вас бентежить ціна гіпсової штукатурки за мішок, ми на це відповімо, що витрата матеріалу невеликий в порівнянні з іншими складами.

Обробку стін машинним способом можна здійснювати на території великого заміського будинку, великомасштабних площ комерційних приміщень і на території невеликої квартири а не так як в анекдоті. Мобільне обладнання дозволяє проводити роботи будь-якої складності.


Автоматизований спосіб відрізняється низькою вартістю, виконання робіт в 2-3 рази швидше ручного класичного методу.

Голосіївський район, Святошинський район, Солом'янський масив, Оболонь, Поділ, Печерський район, Шевченківський масив


-----------

Коментарі на сайті:

admin 21 лютого 2022 01:43

І в якості робіт...

Олексій 21 лютого 2022 01:32

Наскільки я зрозумів що перевага тільки в ціні?...

Валерій Київ 23 травня 2021 02:16

Щось я не зрозумів - Чорновий ремонт включає в себе штукатурку стін, чи Ви робите тільки саму штукатурку?...

Поширенні запитання:

коли краще починати Штукатурні роботи? послідовність робіт наступна: 1. Зведення стін, 2. Штукатурні роботи, 3. Електромонтаж, монтаж сантехніки.
Ми виконуємо всі види цих робіт розбиваючи їх на окремі етапи. Зазвичай економія становить близько 30-40% від вартості ремонту квартири "під ключ".

що за чим робити -Стяжку або Штукатурку? бажано робити спочатку механізовані Штукатурні роботи, а потім вже виконувати стяжку.

скільки будуть сохнути стіни? на швидкість висихання впливає температура повітря, вологість, а також матеріал і товщина штукатурного шару. Гіпсова штукатурка висихає за 5-7 днів. Цементно-піщана за 2-4 тижні.

Який мінімальний обсяг замовлення? У нас немає обмежень по площі механічної штукатурки, ми працюємо від мінімальних і до максимальних площ об'єкта.

098-95-64-392
Замовити дзвінок
Закрити

098-95-64-392


Заказ дзвінка на замір:
×
Ваш телефон::
Ваше імя:
Коли Вам зручно: