режим роботи: 08:00-22:00 068-27-24-439

Що краще?

Штукатурка ручною схемою є переважно традиційною і використовується в більшості випадків. Пов'язано це, в першу чергу в цілому, з тим, що обробка поверхні здійснюється тільки з зацікавленістю професіонала стандартними пристроями і використаним матеріалом, без використання спеціалізованих приладів і елементів. Це означає, що здійснення штукатурних праць може опанувати будь-хто при мінімальних вкладеннях.

Потрібні штукатури машинним способом в Києві?

Штукатурка машинним способом - це метод нанесення штукатурки за допомогою штукатурної станції, яка дозволяє прискорити процес штукатурення будь-яких поверхонь і дозволяє виконати більш якісну обробку за рахунок більш дрібної фракції матеріалу.Для поверхонь, які призначені під шпалери, застосовується гіпсова штукатурка КнауфМП - 75 (KnaufMP-75).

Акція - штукатурка + стяжка

Тільки до Нового 2019 року при замовленні штукатурки стін і стяжки підлоги разом ви отримаєте знижку 7% на наші послуги. Акція триватиме до 20 Грудня 2019 року.

Машинна штукатурка стін, відкосів, стелі в Броварах

Машинна штукатурка стін, відкосів, стелі в Броварах. Робота виконана зі своїм матеріалом так і з замовника. Виконуємо кладку перегородок і штукатурку стін

ЛАЗЕРНІ РІВНІ З ЗЕЛЕНИМ СПЕКТРОМ ДЛЯ ШТУКАТУРКИ в Києві

У нашому арсеналі Лазерні рівні лінійок Bosch, KAPRO, ADA. Всі вони дуже якісні і надійні. Але є одна невелика проблема при яскравому сонячному освітленні, Червоний Промінь дуже погано видно в далечінь що ускладнює установку маяків. З недавніх пір з'явилися рівні з зеленим спектром, який в чотири рази помітніше червоного при яскравому світлі. Ми намагаємося йти в ногу з часом і потихеньку оновлюємо арсенал на нове обладнання.

Про нас пишуть

Тут будуть силки де про нас пишуть на просторах інтернету.

Требуется машинна штукатурка в Оболонь, Жуляни, Позняки, Дарниця? (виїжджаємо і в інші райони Києва) замовляйте замір, консультація безкоштовна замовити

ми складаємо максимально повний кошторис на послугу "машинна штукатурка", щоб в майбутньому не було неприємних несподіванок.

беремо доставку необхідного обладнання і матеріалів на себе, щоб машинна штукатурка, як можна менше витрачала вашого особистого часу.

послуга "машинна штукатурка" виконується в суворій відповідності зі кошторисами і будівельними нормами, зрозуміло, з чистотою після себе.

приймаємо оплату після того, як замовник прийняв роботи і підписав всі закривають документи.

Акція на штукатурку, кладку стін і стяжку підлоги!

при замовленні у нас двох з трьох послуг Ви отримуєте знижку на всі роботи до 7%. Не пропусти вигідно зробити ремонт...

Акція на штукатурку в місті Київ
4 штукатурних станцій і 5 бригад штукатурів
працюємо за затвердженими стандартами
перед початком робіт укладаємо договір
даємо гарантію 2 роки

Коментарі на сайті:

admin 21 лютого 2022 01:43

І в якості робіт...

Олексій 21 лютого 2022 01:32

Наскільки я зрозумів що перевага тільки в ціні?...

068-27-24-439
Замовити дзвінок
Закрити

068-27-24-439


Заказ дзвінка на замір:
×
Ваш телефон::
Ваше імя:
Коли Вам зручно: