режим роботи: 08:00-22:00 068-27-24-439

Що краще?

Штукатурка ручною схемою є переважно традиційною і використовується в більшості випадків. Пов'язано це, в першу чергу в цілому, з тим, що обробка поверхні здійснюється тільки з зацікавленістю професіонала стандартними пристроями і використаним матеріалом, без використання спеціалізованих приладів і елементів. Це означає, що здійснення штукатурних праць може опанувати будь-хто при мінімальних вкладеннях.

Машинна штукатурака - це перекриття покриву штукатурної суміші на оброблювану поверхню за допомогою своєрідного пристрою, що називається штукатурний фундамент або автомобіль. Використання такого сімейства станції дає можливість істотно зменшити проміжок уникнення консистенції і присутності цього звільняючого будівельників від фізіологічної діяльності.

.. Читати детальніше.

Голосіївський район, Святошинський район, Солом'янський масив, Оболонь, Поділ, Печерський район, Шевченківський масив


-----------
☄123 | | ✎() | | ( ☰ Новини компанії )

Коментарі на сайті:

admin 21 лютого 2022 01:43

І в якості робіт...

Олексій 21 лютого 2022 01:32

Наскільки я зрозумів що перевага тільки в ціні?...

Валерій Київ 23 травня 2021 02:16

Щось я не зрозумів - Чорновий ремонт включає в себе штукатурку стін, чи Ви робите тільки саму штукатурку?...

Поширенні запитання:

коли краще починати Штукатурні роботи? послідовність робіт наступна: 1. Зведення стін, 2. Штукатурні роботи, 3. Електромонтаж, монтаж сантехніки.
Ми виконуємо всі види цих робіт розбиваючи їх на окремі етапи. Зазвичай економія становить близько 30-40% від вартості ремонту квартири "під ключ".

що за чим робити -Стяжку або Штукатурку? бажано робити спочатку механізовані Штукатурні роботи, а потім вже виконувати стяжку.

скільки будуть сохнути стіни? на швидкість висихання впливає температура повітря, вологість, а також матеріал і товщина штукатурного шару. Гіпсова штукатурка висихає за 5-7 днів. Цементно-піщана за 2-4 тижні.

Який мінімальний обсяг замовлення? У нас немає обмежень по площі механічної штукатурки, ми працюємо від мінімальних і до максимальних площ об'єкта.

068-27-24-439
Замовити дзвінок
Закрити

068-27-24-439


Заказ дзвінка на замір:
×
Ваш телефон::
Ваше імя:
Коли Вам зручно: