режим роботи: 9:00-20:00 098-95-64-392
Машинна / Механізована штукатурка » Новини компанії » ЛАЗЕРНІ РІВНІ З ЗЕЛЕНИМ СПЕКТРОМ ДЛЯ ШТУКАТУРКИ в Києві

ЛАЗЕРНІ РІВНІ З ЗЕЛЕНИМ СПЕКТРОМ ДЛЯ ШТУКАТУРКИ в Києві

У нашому арсеналі Лазерні рівні лінійок Bosch, KAPRO, ADA. Всі вони дуже якісні і надійні. Але є одна невелика проблема при яскравому сонячному освітленні, Червоний Промінь дуже погано видно в далечінь що ускладнює установку маяків. З недавніх пір з'явилися рівні з зеленим спектром, який в чотири рази помітніше червоного при яскравому світлі. Ми намагаємося йти в ногу з часом і потихеньку оновлюємо арсенал на нове обладнання.

 

 

 

Голосіївський район, Святошинський район, Солом'янський масив, Оболонь, Поділ, Печерський район, Шевченківський масив


-----------
☄258 | | ✎() | | ( ☰ Новини компанії )
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Поширенні запитання:

коли краще починати Штукатурні роботи? послідовність робіт наступна: 1. Зведення стін, 2. Штукатурні роботи, 3. Електромонтаж, монтаж сантехніки.
Ми виконуємо всі види цих робіт розбиваючи їх на окремі етапи. Зазвичай економія становить близько 30-40% від вартості ремонту квартири "під ключ".

що за чим робити -Стяжку або Штукатурку? бажано робити спочатку механізовані Штукатурні роботи, а потім вже виконувати стяжку.

скільки будуть сохнути стіни? на швидкість висихання впливає температура повітря, вологість, а також матеріал і товщина штукатурного шару. Гіпсова штукатурка висихає за 5-7 днів. Цементно-піщана за 2-4 тижні.

Який мінімальний обсяг замовлення? У нас немає обмежень по площі механічної штукатурки, ми працюємо від мінімальних і до максимальних площ об'єкта.

098-95-64-392
Замовити дзвінок
Закрити

098-95-64-392


Заказ дзвінка на замір:
×
Ваш телефон::
Ваше імя:
Коли Вам зручно: