режим роботи: 9:00-20:00 098-95-64-392
Машинна / Механізована штукатурка » Шпаклівка стін » Шпаклівка стін і її вартість в Києві

Шпаклівка стін і її вартість в Києві

Шпаклювання стін виробляють для остаточного формування захисного шару стін всередині приміщень. Цей вид робіт є підготовкою поверхонь огороджувальних конструкцій під фарбування, обклеювання шпалерами і керамічну плитку. Властивості оздоблювального матеріалу відрізняються високою адгезією, пластичністю і швидким застиганням. Завдяки цьому отримують ідеально рівні поверхні, готові під пристрій фінішного покриття.

у Києві і в містах Київської області існує великий попит на шпаклівку (скільки коштує шпаклівка і штукатурка стін в Києві) стін механізованим способом. Даний метод має безсумнівні переваги перед ручним способом шпатлювання огороджувальних конструкцій, як всередині приміщень, так і фасадів будівель.

види шпаклівок

шпаклювальні сухі суміші торгові мережі продають в паперових мішках. Їх можна придбати трьох видів:

гіпсова. Самий вживаний склад, це гіпсова шпаклівка. Її застосовують для обробки огорож всередині приміщень. Нанесений шар розчину висихає і застигає протягом 2 годин.

цементна. Склад на основі цементу призначений для обробки фасадів будівель і споруд. Також їм шпаклюють стіни в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості – санвузли, кухні, Басейни, сауни та інше. В основному використовують цементно-вапняні розчини.

синтетична. Полімерні матеріали через відсутність усадки застосовують для шпаклювання стель, закладення деформаційних швів і місць примикання різнорідних огорож.

Технологія механізованої шпаклівки стін.
для приготування і подачі розчину використовують спеціальні станції. Використовують готові сухі суміші і воду.

  • вертикальні площини очищають від пилу, бруду і видаляють виступи.
  • поверхні просочують ґрунтовкою, яка підвищує адгезію.
  • У змішувальну камеру засипають готову суху суміш і заливають воду.
  • готовий розчин подається по шлангу в розпилюючий пістолет оператора. (Дивитися машинна шпаклівка стін)
  • спочатку наносять стартовий склад шпаклівки.
  • через 1 – 2 години наносять другий фінішний шар шпаклювального складу.

Голосіївський район, Святошинський район, Солом'янський масив, Оболонь, Поділ, Печерський район, Шевченківський масив


-----------
☄239 | | ✎() | | ( ☰ Шпаклівка стін )
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Поширенні запитання:

коли краще починати Штукатурні роботи? послідовність робіт наступна: 1. Зведення стін, 2. Штукатурні роботи, 3. Електромонтаж, монтаж сантехніки.
Ми виконуємо всі види цих робіт розбиваючи їх на окремі етапи. Зазвичай економія становить близько 30-40% від вартості ремонту квартири "під ключ".

що за чим робити -Стяжку або Штукатурку? бажано робити спочатку механізовані Штукатурні роботи, а потім вже виконувати стяжку.

скільки будуть сохнути стіни? на швидкість висихання впливає температура повітря, вологість, а також матеріал і товщина штукатурного шару. Гіпсова штукатурка висихає за 5-7 днів. Цементно-піщана за 2-4 тижні.

Який мінімальний обсяг замовлення? У нас немає обмежень по площі механічної штукатурки, ми працюємо від мінімальних і до максимальних площ об'єкта.

098-95-64-392
Замовити дзвінок
Закрити

098-95-64-392


Заказ дзвінка на замір:
×
Ваш телефон::
Ваше імя:
Коли Вам зручно: