режим роботи: 9:00-20:00 098-95-64-392

Електромонтажні роботи

Ремонт квартири завжди має такий тип робіт, як Електромонтажні роботи в квартирі або приватному будинку, і чим швидше ви будете планувати, і слідувати плану електричної розгортки тим менше проблем буде на фініші.

Електромонтажні роботи

На плані потрібно відзначити місце розташування розподільного щита, розеток і вимикачів. Складання такої докладної схеми допоможе вам заздалегідь врахувати, яка вийде приблизна витрата електроенергії. Крім того, вам потрібно прорахувати розташування побутових приладів і меблів, щоб вся техніка в мала вільний доступ до розеток.

Для того щоб виконати роботу якісно, необхідно володіти рядом умінь і навичок, а також знати основні нюанси проводки електрики. Якщо ви не є фахівцем в цій галузі, краще не ризикувати і звернутися до професіоналів наприклад послуги електрика в Києві. Це рішення буде виграшним і в тому плані, що організації, що здійснюють електромонтаж, беруть на себе гарантійні зобов'язання, і, якщо щось вийде з ладу з вини фахівців або з незалежних обставин, вам не доведеться вкладати кошти в ремонт.

Незалежно від типу робіт, які проводяться з електрикою, необхідно дотримуватися вимог, які прописані в документі «Правила улаштування електроустановок », щоб уникнути можливості виникнення пожежі. Цей документ можна в будь-який момент завантажити з інтернету, де він викладений у відритому доступі.


види електромонтажних робіт.

Роботи з електромонтажу в квартирі можуть бути різних обсягів: починаючи з заміни розеток і закінчуючи 100% циклом проведення електропроводки в квартірахх, якщо, наприклад, здійснюється Капітальний ремонт. Залежно від складності виконуваних робіт, слід оцінити, чи впораєтеся ви з роботою самостійно або доведеться вдаватися до допомоги сторонніх організацій, що надають професійні послуги з монтажу.

У разі якщо ви збираєтеся повністю замінити електропроводку в квартирі разом з приладами, без допомоги фахівців вам не обійтися. Для цього буде потрібно створення нової електричної схеми, досить важко виконати самостійно, не будучи фахівцем в цій галузі.

в ході ремонту квартири Електромонтажні роботи слід проводити в оштукатурювання стін, щоб була можливість приховати дроти. Розетки і вимикачі ж встановлюються вже після того, як наклеєні всі шпалери.


Серед основних електромонтажних робіт, які зазвичай здійснюються в квартирі, можна виділити:

  • повна заміна старої електропроводки;
  • складання схеми розподілу навантаження;
  • проводка освітлення в приміщеннях;
  • підключення слабкострумових ліній;
  • монтаж вимикачів і розеток;
  • підключення телефонної лінії.

Плануючи список робіт, пов'язаних з проведенням електрики в квартирі, слід також враховувати заздалегідь ту техніку, яку ви плануєте встановлювати в будинку в найближчому майбутньому. В іншому випадку, вам доведеться користуватися подовжувачами, що порушить естетичний зовнішній вигляд інтер'єрів ваших кімнат. Крім того, від кількості приладів, які будуть встановлені у вашій квартирі, буде залежати рівень навантаження, який повинен бути спланований заздалегідь, щоб уникнути можливих збоїв і неполадок в електричній системі.


Вибираючи матеріали для здійснення електромонтажних робіт, віддавайте перевагу перевіреним фірмам, щоб процес роботи не гальмувати через поломки того чи іншого обладнання. Якщо ви будете звертатися до професіоналів для проведення електрики в будинку, такої необхідності не буде, проте завжди рекомендується мати під рукою, як мінімум, паяльне обладнання, щоб можна було самостійно привести незначний ремонт, якщо в цьому виникне необхідність.

виконувати електромонтаж в квартирі найкраще, орієнтуючись на заздалегідь складений план, в якому буде прописано поетапне виконання тих чи інших робіт.

В першу чергу, слід скласти креслення, на якому слід зобразити місця розташування розеток, вимикачів і розподільних коробок. Крім того, важливо визначитися з місцем, де буде розташовуватися головний розподільний щит - в під'їзді або всередині квартири.

Голосіївський район, Святошинський район, Солом'янський масив, Оболонь, Поділ, Печерський район, Шевченківський масив


-----------
☄254 | | ✎() | | ( ☰ Чорновий ремонт )

Коментарі на сайті:

admin 21 лютого 2022 01:43

І в якості робіт...

Олексій 21 лютого 2022 01:32

Наскільки я зрозумів що перевага тільки в ціні?...

Валерій Київ 23 травня 2021 02:16

Щось я не зрозумів - Чорновий ремонт включає в себе штукатурку стін, чи Ви робите тільки саму штукатурку?...

Поширенні запитання:

коли краще починати Штукатурні роботи? послідовність робіт наступна: 1. Зведення стін, 2. Штукатурні роботи, 3. Електромонтаж, монтаж сантехніки.
Ми виконуємо всі види цих робіт розбиваючи їх на окремі етапи. Зазвичай економія становить близько 30-40% від вартості ремонту квартири "під ключ".

що за чим робити -Стяжку або Штукатурку? бажано робити спочатку механізовані Штукатурні роботи, а потім вже виконувати стяжку.

скільки будуть сохнути стіни? на швидкість висихання впливає температура повітря, вологість, а також матеріал і товщина штукатурного шару. Гіпсова штукатурка висихає за 5-7 днів. Цементно-піщана за 2-4 тижні.

Який мінімальний обсяг замовлення? У нас немає обмежень по площі механічної штукатурки, ми працюємо від мінімальних і до максимальних площ об'єкта.

098-95-64-392
Замовити дзвінок
Закрити

098-95-64-392


Заказ дзвінка на замір:
×
Ваш телефон::
Ваше імя:
Коли Вам зручно: