режим роботи: 9:00-20:00 098-95-64-392
Машинна / Механізована штукатурка » Чорновий ремонт » Реставрація ванн наливним акрилом KeramoKrill (керамокрилл)

Реставрація ванн наливним акрилом KeramoKrill (керамокрилл)

Реставрація ванн наливним акрилом KeramoKrill (керамокрилл) набирає все більше обертів в Києві.
Іноді в старих квартирах можеа зустріти дуже хороші чавуні ванни які по якості набагато кращі за сучасні. Мало хто знає але їх можна реставрувати за допмогою нової технології - "Наливна ванна".

В 2020 році на ринк України вийшла нова розробка KeramoKrill (КерамоКрилл).

keramokrill 

Керамокрилл Акрил дозволяє зверху на стару ванну налити шар, до 2мм, рідкого арилу- який після застиганя перетворюється на міцну емаль.


Голосіївський район, Святошинський район, Солом'янський масив, Оболонь, Поділ, Печерський район, Шевченківський масив


-----------
☄126 | | ✎() | | ( ☰ Чорновий ремонт )
оновити, якщо не видно коду

Поширенні запитання:

коли краще починати Штукатурні роботи? послідовність робіт наступна: 1. Зведення стін, 2. Штукатурні роботи, 3. Електромонтаж, монтаж сантехніки.
Ми виконуємо всі види цих робіт розбиваючи їх на окремі етапи. Зазвичай економія становить близько 30-40% від вартості ремонту квартири "під ключ".

що за чим робити -Стяжку або Штукатурку? бажано робити спочатку механізовані Штукатурні роботи, а потім вже виконувати стяжку.

скільки будуть сохнути стіни? на швидкість висихання впливає температура повітря, вологість, а також матеріал і товщина штукатурного шару. Гіпсова штукатурка висихає за 5-7 днів. Цементно-піщана за 2-4 тижні.

Який мінімальний обсяг замовлення? У нас немає обмежень по площі механічної штукатурки, ми працюємо від мінімальних і до максимальних площ об'єкта.

098-95-64-392
Замовити дзвінок
Закрити 098-95-64-392
Заказ дзвінка на замір: