режим роботи: 08:00-22:00 068-27-24-439

Плиточні роботи в Києві

Професійні роботи з укладання керамічної плитки будь-якої складності в Києві та області. Також ми виконуємо гідроізоляцію ванних кімнат і кімнат з підвищеною вологістю перед укладанням плитки.

швидко, якісно, надійно. Великий досвід роботи.

В наявності є весь інструмент. Оптимальні ціни, знижки на великі обсяги. Як багато зараз різної плитки представлені у продажу, вона відрізняється за вагою, призначенням, кольором, структурою. Облицювання плиткою стін керамічною плиткою, не тільки елегантне рішення, але і дуже практичне. Це обумовлено властивостями самої керамічної плитки але навіть кращу плитку можна зіпсувати погано виконаною роботою.

Плитку, для прикраси в приміщеннях, використовують дуже давно і вона завдяки появі сучасних матеріалів і технологій володіє такими перевагами:

  • міцність, твердість;
  • гігієнічність-поверхня після облицювання плиткою легко прибирати, вона створює атмосферу порядку і чистоти.
  • водовідштовхувальні властивості;
  • естетичність-плитку використовують в кухнях, ванних і туалетних кімнатах;
  • тривалий термін експлуатації;
  • негорючість;

укладання плитки буває для внутрішньої і зовнішньої обробки, напольнаяі настінна, в залежності від місця поверхні, на якій потрібно провести Плиткові роботи. Якщо облицювання плиткою виконують в приміщенні - найчастіше, в кухні, ванній кімнаті або туалеті - то підійде плитка для внутрішнього облицювання. Наші плиточники пройшли велику практику в київських і московських квартирах, дачах, котеджах-вони професійно виконують Плиткові роботи.

для облицювання плиткою зовні будівлі годиться Фасадна плитка. Вона краще поглинає вологи, а тому більш стійка до перепадів температур і вологості повітря. Для облицювання плиткою підлогових покриттів також застосовують особливу плитку - з високою щільністю і стійкою до стирання.

замовити плиточника в Києві – щоб він якісно склав візерунок облицювання (де замовити плиточника?),- не шукайте – телефонуйте прямо зараз.


чому плиточники спочатку вилажівают плитку візерунок на підлозі, і тільки потім відтворюють все на стіні?

технологія укладання плитки.

облицювання плиткою повинна виконуватися акуратно, дотримуючись певних правил. Укладка плитки на стіну вимагає особливої уважності до укладання першого ряду. По горизонталі шов плитки має бути безперервним, тільки так горизонтальні шви зійдуться по кутах.

укладання плитки виконується з використанням клейових сумішей або цементного розчину. Укладання плитки на цементному розчині менш надійне, тому сьогодні все частіше віддають перевагу клейовим сумішам.

Там, де плитка закінчується, для окантовки використовують Плиткові куточки. Шви між плиткою затирають спеціальною сумішшю. Суміш для швів має свою практичну сторону, вона запобігає потраплянню вологи, що в свою чергу знижує ризик деформаційних процесів плитки. В основному, шви можна затирати вже через 8 годин на стіні і через добу на підлозі.


як бачите, укладання плитки справа непроста і вимагає досвіду, тому краще довірити його майстру.

Голосіївський район, Святошинський район, Солом'янський масив, Оболонь, Поділ, Печерський район, Шевченківський масив


-----------
☄642 | | ✎() | | ( ☰ Чорновий ремонт )

Коментарі на сайті:

admin 21 лютого 2022 01:43

І в якості робіт...

Олексій 21 лютого 2022 01:32

Наскільки я зрозумів що перевага тільки в ціні?...

Валерій Київ 23 травня 2021 02:16

Щось я не зрозумів - Чорновий ремонт включає в себе штукатурку стін, чи Ви робите тільки саму штукатурку?...

Поширенні запитання:

коли краще починати Штукатурні роботи? послідовність робіт наступна: 1. Зведення стін, 2. Штукатурні роботи, 3. Електромонтаж, монтаж сантехніки.
Ми виконуємо всі види цих робіт розбиваючи їх на окремі етапи. Зазвичай економія становить близько 30-40% від вартості ремонту квартири "під ключ".

що за чим робити -Стяжку або Штукатурку? бажано робити спочатку механізовані Штукатурні роботи, а потім вже виконувати стяжку.

скільки будуть сохнути стіни? на швидкість висихання впливає температура повітря, вологість, а також матеріал і товщина штукатурного шару. Гіпсова штукатурка висихає за 5-7 днів. Цементно-піщана за 2-4 тижні.

Який мінімальний обсяг замовлення? У нас немає обмежень по площі механічної штукатурки, ми працюємо від мінімальних і до максимальних площ об'єкта.

068-27-24-439
Замовити дзвінок
Закрити

068-27-24-439


Заказ дзвінка на замір:
×
Ваш телефон::
Ваше імя:
Коли Вам зручно: