режим роботи: 9:00-20:00 098-95-64-392
Машинна / Механізована штукатурка » Фотоальбом » Штукатурка великого будинку під Києвом

Штукатурка великого будинку під Києвом

Здали ще одного красеня. Роботи проводили 10 днів. Все як завжди на висоті. Поки що це найбільший об'єкт цього року. Але сезон тільки починається.

суміші на гіпсовій або цементній основі (прості, спеціальні, декоративні), використовувані нами в процесі машинного нанесення штукатурки, підбираються виходячи з передбачуваних режимів експлуатації приміщення. Комплекс необхідного обладнання, кількість сухих компонентів, підбирається на підставі попереднього огляду приміщень, призначених для обробки. Штукатурка внутрішніх стін будинку починаються відразу після підписання попереднього договору або в терміни, запропоновані замовником.

Голосіївський район, Святошинський район, Солом'янський масив, Оболонь, Поділ, Печерський район, Шевченківський масив


-----------
☄288 | | ✎() | | ( ☰ Фотоальбом )

Коментарі на сайті:

admin 21 лютого 2022 01:43

І в якості робіт...

Олексій 21 лютого 2022 01:32

Наскільки я зрозумів що перевага тільки в ціні?...

Валерій Київ 23 травня 2021 02:16

Щось я не зрозумів - Чорновий ремонт включає в себе штукатурку стін, чи Ви робите тільки саму штукатурку?...

Поширенні запитання:

коли краще починати Штукатурні роботи? послідовність робіт наступна: 1. Зведення стін, 2. Штукатурні роботи, 3. Електромонтаж, монтаж сантехніки.
Ми виконуємо всі види цих робіт розбиваючи їх на окремі етапи. Зазвичай економія становить близько 30-40% від вартості ремонту квартири "під ключ".

що за чим робити -Стяжку або Штукатурку? бажано робити спочатку механізовані Штукатурні роботи, а потім вже виконувати стяжку.

скільки будуть сохнути стіни? на швидкість висихання впливає температура повітря, вологість, а також матеріал і товщина штукатурного шару. Гіпсова штукатурка висихає за 5-7 днів. Цементно-піщана за 2-4 тижні.

Який мінімальний обсяг замовлення? У нас немає обмежень по площі механічної штукатурки, ми працюємо від мінімальних і до максимальних площ об'єкта.

098-95-64-392
Замовити дзвінок
Закрити

098-95-64-392


Заказ дзвінка на замір:
×
Ваш телефон::
Ваше імя:
Коли Вам зручно: